KS Panki - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • - 1:3
  • - 1:1
  • - 0:0
  • - 3:1
  • - 0:2
  • - 1:4
  • - 2:3
  • - 2:0
  • - 0:5
  •        

Partnerzy

Logowanie

Wyszukiwarka

Dotychczasowi trenerzy

SEZON LIGA MIEJSCE TRENER
2017/18 Okręgowa 8. miejsce Adrian Pasieka (z Częstochowy, grający trener, runda wiosenna)
Michał Skowron (runda jesienna)
2016/17 4. liga 17. miejsce Michał Skowron (z Rudy Śląskiej, od 12. do 34. kolejki)
Oskar Operacz (grający trener, od 1. do 11. kolejki)
2015/16 Okręgowa 1. miejsce Oskar Operacz (grający trener)
2014/15 Okręgowa 2. miejsce Oskar Operacz (grający trener)
2013/14 Okręgowa 4. miejsce Oskar Operacz (grający trener)
2012/13 Okręgowa 6. miejsce Oskar Operacz (z Częstochowy, grający trener)
2011/12 Okręgowa 6. miejsce Andrzej Lewandowski (od 7. do 32. kolejki)
Ireneusz Sukienik (od 1. do 6. kolejki)
2010/11 Okręgowa 8. miejsce Ireneusz Sukienik
2009/10 Klasa "A" 1. miejsce Ireneusz Sukienik (z Lublinca)
2008/09 Klasa "A" 5. miejsce
 
Ireneusz Sukienik (od 24. do 26. kolejki)
Robert Hyra (grający trener)
(od 5. do 24. kolejki)
Włodzimierz Serwiński (od 1. do 4. kolejki)
2007/08 Klasa "A" 10. miejsce Włodzimierz Serwiński (z Kłobucka, od 20. do 26. kolejki)
Dariusz Dobosz (z Kostrzyny, od 11. do 19. kolejki)
Maciej Furmanek (grający trener) (od 1. do 10. kolejki)
2006/07 Klasa "B"  2. miejsce Maciej Furmanek (grający trener)
2005/06 Klasa "B"  4. miejsce Maciej Furmanek (grający trener)
2004/05 - - Panki nie posiadały drużyny seniorów
2003/04 - - Panki nie posiadały drużyny seniorów
2002/03 Klasa "A" - Wojciech Potiomkin
Panki wycofały się po rundzie jesiennej
2001/02 Klasa "A" 8. miejsce Adam Zalewski (runda jesienna 2001/02)
2000/01 Okręgówka 15. miejsce Adam Zalewski (z Częstochowy, runda wiosenna 2000/01)
Maciej Furmanek
Bogusław Bochenek (z Myszkowa?, początek sezonu)
1999/00 Okręgówka 11. miejsce Andrzej Noga (z Dobrodzienia, od sierpnia 1999 do połowy maja 2000)
1998/99 Okręgówka 12. miejsce Krystian Nowak (z Sierakowa Śl.)
1997/98 Okręgówka 10. miejsce Włodzimierz Tyrała (od 9. kolejki do końca sezonu)
1996/97 Okręgówka 5. miejsce Zygfryd Olschok (z Glinicy, od grudnia '96)
Krzysztof Wrona (od 19 października)
Waldemar Różycki (do 19 października)
1995/96 4. liga 15. miejsce Waldemar Różycki (z Częstochowy)
Sławomir Mizera (kilka początkowych meczów)
1994/95 Okręgówka 1. miejsce Sławomir Mizera (grający trener)
1993/94 Okręgówka 9. miejsce Sławomir Mizera (grający trener, w końcówce sezonu)
Ryszard Dymczyk (z Częstochowy)
1992/93 Okręgówka 5. miejsce Andrzej Kobylecki (z Olesna, runda wiosenna)
Stanisław Olszewski (okres przygotowawczy wiosna)
Sławomir Mizera (grający trener, runda jesienna ?)
1991/92 Klasa "A" 2. miejsce Andrzej Lewandowski (z Częstochowy, druga część sezonu)
Wojciech Potiomkin (z Częstochowy, początek sezonu ?)
1990/91 Klasa "A" 7. miejsce Wojciech Potiomkin (z Częstochowy, druga część sezonu ?)
Ludwik Kazimierz Owczarek (z Panek)
1989/90 Klasa "B" 2. miejsce Ludwik Kazimierz Owczarek (z Panek)
1988/89 Klasa "B" 5. miejsce  
1987/88 Klasa "B" 10. miejsce  
1986/87 Klasa "B" 8. miejsce  
1985/86 Klasa "B" 6. miejsce  
1984/85 Klasa "C" 1. miejsce  
1983/84 Klasa "C" ?  

Z pankowską drużyną w roli szkoleniowców pracowali także m.in.
Józef Krysiak (z Panek, trenował kilkukrotnie: lata 60., 70., 80.),
Zdzisław "Lato" Kochel (z Panek, początek lat 80.),
Andrzej Ziomek (z Częstochowy, lata 70.),
Grzegorz Gliński (z Częstochowy, koniec lat 70.).

Jak widać, lista nie jest pełna. Jest też kilka znaków zapytania. Jeżeli ktoś ma ochotę pomóc w jej uzupełnieniu, proszę o kontakt: g.kemus@op.pl.


Andrzej Lewandowski


Ireneusz Sukienik


Robert Hyra


Włodzimierz Serwiński


Dariusz Dobosz


Maciej Furmanek


Wojciech Potiomkin

Najbliższe spotkanie

KS Panki   Warta Kamieńskie Młyny
2019-03-30, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Stradom Częstochowa 1:3 KS Panki
2019-03-23, 15:30:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
Stradom Częstochowa 1:3 KS Panki
Olimpia Huta Stara 1:1 Pogoń Kamyk
Orzeł Kiedrzyn 0:0 Unia Kalety
MLKS Woźniki 3:1 Orzeł Psary/Babienica
Gmina Kłomnice 0:2 Warta Mstów
Piast Przyrów 1:4 Znicz Kłobuck
Warta Kamieńskie Młyny 2:3 Amator Golce
Liswarta Krzepice 2:0 Lotnik Kościelec
Olimpia Truskolasy 0:5 Sparta Lubliniec

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
KS Panki - Warta Kamieńskie Młyny
Sparta Lubliniec - Znicz Kłobuck
Piast Przyrów - Gmina Kłomnice
Warta Mstów - Olimpia Huta Stara
Pogoń Kamyk - Liswarta Krzepice
Lotnik Kościelec - MLKS Woźniki
Stradom Częstochowa - Olimpia Truskolasy
Orzeł Psary/Babienica - Orzeł Kiedrzyn
Unia Kalety - Amator Golce

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Różne
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 23, wczoraj: 694
ogółem: 1 639 060

statystyki szczegółowe