KS Panki - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Panki - Warta Mstów 6:0
  • Sparta Lubliniec - Warta Kamieńskie Młyny 0:5
  • Stradom Częstochowa - Piast Przyrów 0:0
  • Olimpia Truskolasy - Pogoń Kamyk 6:2
  • Znicz Kłobuck - Lotnik Kościelec 8:0
  • Gmina Kłomnice - Orzeł Psary/Babienica 3:4
  • Olimpia Huta Stara - Unia Kalety 0:0
  • Liswarta Krzepice - Amator Golce 3:1
  • MLKS Woźniki - Orzeł Kiedrzyn 3:1
  •        

Partnerzy

Logowanie

Wyszukiwarka

Puchar Na Zachętę

IV edycja - 28 listopada 2015

Lp. Nazwa drużyny Pkt M G+ G-
1. Młodzi Gniewni 15 5 13 1
2. Biznes Center Club 12 5 16 6
3. Orły Furmanka 9 5 12 13
4. Z Borków Partyzantka 6 5 10 15
5. Nowa Kawalerka 3 5 7 13
6. JM Mebel System 0 5 3 17

LINK DO RELACJI TEKSTOWEJ

LINK DO RELACJI FOTO

*  *  *

III edycja - 6 grudnia 2014

Lp. Nazwa drużyny Pkt M G+ G-
1. Młodzi Gniewni 12 4 18 2
2. Orły Furmanka 9 4 20 7
3. Biznes Center Club 6 4 9 10
4. Z Borków Partyzantka 3 4 8 21
5. Nowa Kawalerka 0 4 6 21

LINK DO RELACJI TEKSTOWEJ

LINK DO RELACJI FOTO

Młodzi Gniewni
Górny rząd od lewej: Krzysztof Wręczycki, Paweł Wręczycki, Patryk Kudła, Mateusz Pawełczak.
Dolny rząd od lewej: Piotr Wręczycki, Jakub Chrzęstek, Łukasz Gąsienica, Przemysław Pietrzak.

Orły Furmanka
Górny rząd od lewej: Grzegorz Kemuś (nie grał) , Mateusz Mońka, Kornel Zejler, Kacper Tomczyk, Bogdan Antczak, Bartek Pruszyński (nie grał).
Dolny rząd od lewej: Michał Mirek, Dawid Chrzęstek, Mateusz Sochacki, Michał Antończak, Michał Głąb.

Biznes Center Club
Górny rząd od lewej: Krzysztof Duda, Jarosław Brzęczek, Tomasz Młyńczyk, Tomasz Doruchowski.
Dolny rząd od lewej: Maciej Furmanek, Grzegorz Sokołowski, Grzegorz Głąb.

Z Borków Partyzantka
Górny rząd od lewej: Dawid Paliwoda, Mateusz Brodziak, Patryk Jankowski, Adrian Tomczyk, Arkadiusz Hudy. Dolny rząd od lewej: Sebastian Dobosz, Michał Francug, Dominik Orman.

Nowa Kawalerka
Górny rząd od lewej: Damian Kała, Maksymilian Stróżny, Mariusz Matyja, Mariusz Brzęczek, Dawid Machnik, Wiktor Brzęczek, Jakub Gruca.
Dolny rząd od lewej: Damian Kotarski, Wojciech Antczak, Tomasz Makowski, Karol Kowalik, Patryk Gała, Adam Pacuła, Mateusz Dederko.

*  *  *

II edycja - 7 grudnia 2013

Lp. Nazwa drużyny Pkt M G+ G-
1. Orły Furmanka 9 4 22 10
2. Młodzi Gniewni 9 4 16 8
3. Business Center Club 6 4 8 13
4. Nowa Kawalerka 6 4 16 15
5. Z Borków Partyzantka 0 4 7 23

LINK DO RELACJI TEKSTOWEJ

LINK DO RELACJI FOTO

Orły Furmanka
Górny rząd od lewej: Kacper Tomczyk, Kornel Zejler, Michał Głąb, Grzegorz Kemuś, Mariusz Konieczko.
Dolny rząd od lewej: Sławomir Brzęczek, Dawid Chrzęstek, Mateusz Mońka, Michał Mirek, Kamil Korzonek.

Młodzi Gniewni
Górny rząd od lewej: Sławek Tyrała, Mariusz Brzęczek, Mateusz Machnik, Przemek Pietrzak, Arek Jelonek, Krzysztof Wręczycki, Paweł Wręczycki.
Dolny rząd od lewej: Piotr Wręczycki, Patryk Kudła, Łukasz Gąsienica, Jakub Chrzęstek, Mateusz Pawełczak.

Biznes Center Club
Górny rząd od lewej: Robert Hyra, Maciej Furmanek, Piotr Małyska, Jarosław Krysiak.
Dolny rząd od lewej: Andrzej Blukacz, Mariusz Młyńczyk, Grzegorz Sokołowski, Stanisław Wrzesiński. Ponadto grał nieobecny na zdjęciu Janusz Banasik.

Nowa Kawalerka
Górny rząd od lewej: Piotr Matyja, Damian Kała, Tomasz Pasieka, Wojtek Antczak, Patryk Kapuścik.
Dolny rząd od lewej: Łukasz Dygudaj, Tomasz Makowski, Dawid Tyklewicz, Mateusz Kozak.

Z Borków Partyzantka
Górny rząd od lewej: Bartek Bala, Adrian Tomczyk, Tomasz Doruchowski, Mateusz Brodziak, Arek Hudy, Mateusz Kępa.
Dolny rząd od lewej: Michał Francug, Sebastian Dobosz, Dawid Paliwoda, Marcin Pietrzak, Tomasz Brzęczek, Dominik Orman.

*  *  *

I edycja - 8 grudnia 2012

Lp. Nazwa drużyny Pkt M G+ G-
1. Orły Furmanka 7 3 15 9
2. Młodzi Gniewni 6 3 26 11
3. Z Borków Partyzantka 4 3 12 13
4. Biznes Center Club 2 3 10 30

LINK DO RELACJI TEKSTOWEJ

LINK DO RELACJI FOTO

LINK DO RELACJI WIDEO

Orły Furmanka
Górny rząd od lewej: Mateusz Sochacki, Kacper Tomczyk, Grzegorz Kemuś, Kornel Zejler, Mariusz Konieczko.
Dolny rząd od lewej: Dawid Chrzęstek, Michał Głąb, Mateusz Mońka, Michał Mirek.

Młodzi Gniewni
Górny rząd od lewej: Mateusz Pawełczak, Arek Jelonek, Mariusz Brzęczek, Piotr Wręczycki, Sławek Tyrała, Paweł Wręczycki.
Dolny rząd od lewej: Przemek Pietrzak, Patryk Kudła, Kuba Chrzęstek, Łukasz Gąsienica, Przemek Duda, Krystian Pilarz.

Z Borków Partyzantka
Górny rząd od lewej: Dominik Orman, Dawid Paliwoda, Paweł Kluba, Bartek Bala, Damian Włóka.
Dolny rząd od lewej: Marcin Pietrzak, Tomasz Brzęczek, Arkadiusz Hudy, Adrian Tomczyk.

Biznes Center Club
Górny rząd od lewej: Maciej Furmanek, Tomasz Młyńczyk, Tomasz Księżarek, Mariusz Banasik, Jarosław Brzęczek, Stanisław Wrzesiński.
Dolny rząd od lewej: Mariusz Młyńczyk, Grzegorz Sokołowski, Ryszard Mońka, Janusz Banasik.

*  *  *

HALL OF FAME
 
2015

Najlepszy piłkarz: Sebastian Dobosz (Z Borków Partyzantka)

Najlepszy bramkarz: Tomasz Doruchowski (Business Center Club)

Król strzelców: Kacper Tomczyk (Orły Furmanka)

Rycerz fair-play: Krystian Piechel (Nowa Kawalerka)

2014

Najlepszy piłkarz: Sebastian Dobosz (Z Borków Partyzantka)

Najlepszy bramkarz: Tomasz Doruchowski (Business Center Club)

Król strzelców*: Grzegorz Sokołowski (Business Center Club)

Rycerz fair-play: Maciej Furmanek (Business Center Club)

* Grzegorz Sokołowski i Kacper Tomczyk strzelili po 6 bramek w turnieju, o koronie króla strzelców zadecydowały specjalne rzuty karne, w których lepszy okazał się "Sokół".

*  *  *

2013

Najlepszy piłkarz: Kacper Tomczyk (Orły Furmanka)

Najlepszy bramkarz: Łukasz Gąsienica (Młodzi Gniewni)

Król strzelców: Tomasz Pasieka (Nowa Kawalerka)

Rycerz fair-play: Dawid Tyklewicz (Nowa Kawalerka)

*  *  *

2012

Najlepszy piłkarz: Grzegorz Sokołowski (Business Center Club)

Najlepszy bramkarz: Ryszard Mońka (Business Center Club)

Król strzelców: Tomasz Brzęczek (Z Borków Partyzantka)

Rycerz fair-play: Michał Francug (Z Borków Partyzantka)

*  *  *

Zestawienie przygotował Grzegorz Kemuś.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

KS Panki 6:0 Warta Mstów
2018-11-18, 13:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
KS Panki 6:0 Warta Mstów
Sparta Lubliniec 0:5 Warta Kamieńskie Młyny
Stradom Częstochowa 0:0 Piast Przyrów
Olimpia Truskolasy 6:2 Pogoń Kamyk
Znicz Kłobuck 8:0 Lotnik Kościelec
Gmina Kłomnice 3:4 Orzeł Psary/Babienica
Olimpia Huta Stara 0:0 Unia Kalety
Liswarta Krzepice 3:1 Amator Golce
MLKS Woźniki 3:1 Orzeł Kiedrzyn

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18

Statystyki drużyny

Losowa galeria

KS Panki - Warta Zawada (Wiosna 2010)
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 784, wczoraj: 793
ogółem: 1 544 367

statystyki szczegółowe