KS Panki - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Panki - Warta Mstów 6:0
  • Sparta Lubliniec - Warta Kamieńskie Młyny 0:5
  • Stradom Częstochowa - Piast Przyrów 0:0
  • Olimpia Truskolasy - Pogoń Kamyk 6:2
  • Znicz Kłobuck - Lotnik Kościelec 8:0
  • Gmina Kłomnice - Orzeł Psary/Babienica 3:4
  • Olimpia Huta Stara - Unia Kalety 0:0
  • Liswarta Krzepice - Amator Golce 3:1
  • MLKS Woźniki - Orzeł Kiedrzyn 3:1
  •        

Partnerzy

Logowanie

Wyszukiwarka

Młodzieżowe M-twa Powiatu

Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej
Juniorów Starszych

Rok I miejsce II miejsce III miejsce Rocznik Hala
2006 POGOŃ KAMYK
(trener Wojciech Kozak)
Olimpia Truskolasy Oksza Łobodno 1987-88 Krzepice
2007 LISWARTA POPÓW
(trener Piotr Borowski)
Huragan Jezioro Pogoń Kamyk 1988-89 Krzepice
2008 mistrzostw nie rozegrano - - - -
2009 mistrzostw nie rozegrano - - - -
2010 POGOŃ KAMYK
(trener Wojciech Kozak)?
Junior Szarlejka Olimpia Truskolasy 1991-92 Krzepice
2011 HURAGAN JEZIORO
(trener Łukasz Kaczmarzyk)
Znicz Kłobuck Błękitni Libidza 1992-93 Ostrowy
2012 KS PANKI
(trener Robert Hyra)
Błękitni Libidza Sokół Wręczyca 1993-94 Przystajń
2013 KS PANKI
(trener Robert Hyra)
Olimpia Truskolasy Znicz Kłobuck 1994-95 Panki
2014 POGOŃ KAMYK
(trener Piotr Ściebura)
Olimpia Truskolasy Oksza Łobodno 1995-96 Panki
2015 OLIMPIA TRUSKOLASY
(trener Marcin Zalewski)
Pogoń Kamyk Oksza Łobodno 1996-97 Panki
2016 OKSZA ŁOBODNO
(trener Tomasz Kasprzyk)
Pogoń Kamyk Olimpia Truskolasy 1997-98 Panki

Nagrody indywidualne w turniejach
Juniorów Starszych

Rok Król strzelców Najlepszy piłkarz Najlepszy bramkarz Piłkarskie odkrycie Najlepszy obrońca
2006 Przemysław Zakrzewski
(Oksza Łobodno)
Piotr Ściebura
(Pogoń Kamyk)
Dawid Rębielak
(Olimpia Truskolasy)
Damian Mrowiec*
(Grom Miedźno)
Witold Poroś*
(Pogoń Kamyk)
2007 Grzegorz Kuziorowicz
(Pogoń Kamyk)
Łukasz Fijałkowski
(Huragan Jezioro)
Grzegorz Makles
(Liswarta Popów)
Marcin Plaminiak*
(Liswarta Popów)
Łukasz Król*
(Grom Miedźno)
2008 - - - - -
2009 - - - - -
2010 Mateusz Biernacki
(Olimpia Truskolasy)
Mateusz Wojciechowski
(Pogoń Kamyk)
Mateusz Ball
(Junior Szarlejka)
Wojciech Dzięcioł
(Sokół Parzymiechy)
Paweł Warchoł
(Olimpia Truskolasy)
2011 Mateusz Jelonek
(Huragan Jezioro)
Dariusz Gaszi
(Huragan Jezioro)
Paweł Galle
(Huragan Jezioro)
Marcin Pełka
(Naprzód Ostrowy)
Damian Pawelak
(Amator Golce)
2012 Jakub Chrzęstek
(KS Panki)
Jakub Chrzęstek
(KS Panki)
Mateusz Czajkowski
(Błękitni Libidza)
Mateusz Gałęziowski
(Sokół Wręczyca)
Jakub Matysiak
(Błękitni Libidza)
2013 Paweł Wręczycki
(KS Panki)
Paweł Wręczycki
(KS Panki)
Krzysztof Matyszczak
(Znicz Kłobuck)
Dawid Wietrzniak
(KS Panki)
Patryk Kudła
(KS Panki)
2014 Dawid Wojtyra
(Olimpia Truskolasy)
Mateusz Bednarczyk
(Oksza Łobodno)
Krzysztof Kierat
(Olimpia Truskolasy)
Bartosz Garus*
(Pogoń Kamyk)
Krzysztof Rendak*
(Olimpia Truskolasy)
2015 Paweł Mardosz
(Olimpia Truskolasy)
Paweł Mardosz
(Olimpia Truskolasy)
Mikołaj Chudzik
(Pogoń Kamyk)
Kamil Borowiecki*
(Pogoń Kamyk)
Bartłomiej Pacpienik*
(Olimpia Truskolasy)
2016 Tomasz Turek
(Oksza Łobodno)
Damian Ciastek
(Pogoń Kamyk)
Patryk Zakrzewski
(Oksza Łobodno)
Andrzej Bogus
(Olimpia Truskolasy)
Bartłomiej Kurzacz
(Olimpia Truskolasy)

W latach 2006, 2007, 2014, 2015 nie przyznawano nagród "Piłkarskie odkrycie" i "Najlepszy obrońca". Zawodnicy oznaczeni gwiazdką * zostali wybrani do najlepszej piątki mistrzostw. W roku 2012 w najlepszej piątce znalazł się również Mateusz Bednarczyk (Znicz Kłobuck), w roku 2013 Jakub Chrzęstek (KS Panki), a w roku 2015 Krystian Wilk (Huragan Jezioro).

*  *  *

Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej
Juniorów Młodszych

Rok I miejsce II miejsce III miejsce Rocznik Hala
2006 POGOŃ KAMYK
(trener Wojciech Kozak)
Olimpia Truskolasy Naprzód Ostrowy 1989-90 Krzepice
2007 ZNICZ KŁOBUCK
(trener Tomasz Juszczyk)
Olimpia Truskolasy Pogoń Kamyk 1990-91 Kłobuck
2008 mistrzostw nie rozegrano - - - -
2009 OLIMPIA TRUSKOLASY
(trener Rafał Owczarek)
Pogoń Kamyk Junior Szarlejka 1992-93 Krzepice
2010 POGOŃ KAMYK
(trener Wojciech Kozak)
Grom Miedźno Olimpia Truskolasy 1993-94 Wręczyca
2011 KS PANKI
(trener Rober Hyra)
Grom Miedźno Herkules Truskolasy 1994-95 Ostrowy
2012 LISWARTA KRZEPICE
(trener Władysław Nagłowski)
Grom Miedźno Pogoń Kamyk 1995-96 Ostrowy
2013 OKSZA ŁOBDNO
(trener Tomasz Kasprzyk)
Znicz Kłobuck Olimpia Truskolasy 1996-97 Panki
2014 OKSZA ŁOBDNO
(trener Tomasz Kasprzyk)
Pogoń Kamyk Liswarta Popów 1997-98 Panki
2015 KS PANKI
(trener Dawid Chrzęstek)
Olimpia Truskolasy Oksza Łobodno 1998-99 Panki
2016 KS PANKI
(trener Maciej Furmanek)
Oksza Łobodno Grom Miedźno 1999-00 Panki

Nagrody indywidualne w turniejach
Juniorów Młodszych

Rok Król strzelców Najlepszy piłkarz Najlepszy bramkarz Piłkarskie odkrycie Najlepszy obrońca
2006 Rafał Kozak
(Olimpia Truskolasy)
Wojciech Dzięcioł
(Sokół Parzymiechy)
Dawid Rębielak
(Olimpia Truskolasy)
Michał Wróblewski*
(Pogoń Kamyk)
Tomasz Pełka*
(Naprzód Ostrowy)
2007 Konrad Nowak
(Pogoń Kamyk)
Michał Musiał
(Znicz Kłobuck)
Bartłomiej Stacherczak
(Olimpia Truskolasy)
Damian Wiecha*
(Olimpia Truskolasy)
Mateusz Gazda
(Liswarta Krzepice)
2008 - - - - -
2009 Dawid Kozak
(Herkules Truskolasy)
Mateusz Wojciechowski
(Pogoń Kamyk)
Paweł Warchoł
(Olimpia Truskolasy)
Karol Kierat*
(Olimpia Truskolasy)
Tomasz Pasieka*
(Olimpia Truskolasy)
2010 Damian Klekot
(Pogoń Kamyk)
Sergiusz Pytel
(Olimpia Truskolasy)
Łukasz Gąsienica
(KS Panki)
Jakub Skoczylas
(Grom Miedźno)
Łukasz Golis
(Pogoń Kamyk)
2011 Jakub Chrzęstek
(KS Panki)
Paweł Wręczycki
(KS Panki)
Dawid Tyklewicz
(Olimpia Truskolasy)
Robert Brzykcy
(Herkules Truskolasy)
Patryk Kudła
(KS Panki)
2012 Damian Kasprzak
(Pogoń Kamyk)
Dawid Wietrzniak
(KS Panki)
Krzysztof Dymarek
(Pogoń Kamyk)
Kacper Nagłowski*
(Liswarta Krzepice)
Jakub Chwist*
(Grom Miedźno)
2013 Mateusz Bednarczyk
(Znicz Kłobuck)
Tomasz Turek
(Oksza Łobodno)
Jakub Chrzan
(Liswarta Krzepice)
Filip Jagoda
(Znicz Kłobuck)
Mateusz Wiecha
(Olimpia Truskolasy)
2014 Tomasz Turek
(Oksza Łobodno)
Tomasz Turek
(Oksza Łobodno)
Mikołaj Chudzik
(Pogoń Kamyk)
Mariusz Randok*
(Liswarta Popów)
Tomasz Górnik*
(Oksza Łobodno)
2015 Maksymilian Stróżny
(KS Panki)
Andrzej Bogus
(Olimpia Truskolasy)
Karol Kowalik
(KS Panki)
Dawid Idasz*
(Maraton Waleńczów)
Daniel Jóźwik*
(Grom Miedźno)
2016 Damian Turek
(Oksza Łobodno)
Krystian Piechel
(KS Panki)
Karol Kowalik
(KS Panki)
Konrad*
(Grom Miedźno)
Daniel Jóźwik*
(Grom Miedźno)

W latach 2006, 2007, 2009, 2012, 2014, 2015 nie przyznawano nagród "Piłkarskie odkrycie" i "Najlepszy obrońca". Zawodnicy oznaczeni gwiazdką * zostali wybrani do najlepszej piątki mistrzostw. W roku 2007 tyle samo bramek (5) co Konrad Nowak strzelił  Grzegorz Łebek (Huragan Jezioro). W roku 2014 do najlepszej piątki został wybrany również Kamil Trójczak (Pogoń Kamyk).

*  *  *

Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej
Trampkarzy Starszych

Rok I miejsce II miejsce III miejsce Rocznik Hala
2006 LISWARTA KRZEPICE
(trener Władysław Nagłowski)
Znicz Kłobuck Huragan Jezioro 1991-92 Kamyk
2007 LISWARTA KRZEPICE
(trener ? )
Olimpia Truskolasy Huragan Jezioro 1992-93 Krzepice?
2008 POGOŃ KAMYK
(trener Wojciech Kozak)
Olimpia Truskolasy Herkules Truskolasy 1993-94 Truskolasy
2009 KINGWAY POPÓW
(trener Paweł Zatoń)
Grom Miedźno Pogoń Kamyk 1994-95 Wręczyca
2010 HURAGAN JEZIORO
(trener Tomasz Kuś)
Znicz Kłobuck Kingway Popów 1995-96 Węglowice
2011 LISWARTA KRZEPICE
(trener Władysław Nagłowski)
Pogoń Kamyk Płomień Przystajń 1996-97 Krzepice
2012 LISWARTA KRZEPICE
(trener Władysław Nagłowski)
Oksza Łobodno Znicz Kłobuck 1997-98 Krzepice
2013 OLIMPIA TRUSKOLASY
(trener Marcin Zalewski)
Oksza Łobodno Maraton Waleńczów 1998-99 Przystajń
2014 OLIMPIA TRUSKOLASY
(trener Marcin Zalewski)
KS Panki Znicz Kłobuck 1999-00 Przystajń
2015 KS PANKI
(trener Maciej Furmanek)
Grom Miedźno Naprzód Ostrowy 2000-01 Ostrowy
2016 GROM MIEDŹNO
(trener Jakub Skoczylas)
Herkules Truskolasy Pogoń Kamyk 2001-02 Truskolasy

Nagrody indywidualne w turniejach
Trampkarzy Starszych

Rok Król strzelców Najlepszy piłkarz Najlepszy bramkarz Piłkarskie odkrycie Najlepszy obrońca
2006 Mateusz Jelonek
(Huragan Jezioro)
Przemysław Zielonka
(Znicz Kłobuck)
Konrad Pląskowski
(Liswarta Krzepice)
Ireneusz Lada*
(Oksza Łobodno)
Mateusz Gazda*
(Liswarta Krzepice)
2007 Mateusz Jelonek
(Huragan Jezioro)
Artur Pląskowski
(Liswarta Krzepice)
Paweł Warchoł
(Olimpia Truskolasy)
Przemysław Mońka
(Liswarta Krzepice)
Łukasz Pilecki
(Olimpia Truskolasy)
2008 Damian Klekot
(Pogoń Kamyk)
Krzysztof Chudy
(Olimpia Truskolasy)
Sebastian Tomczyk
(Herkules Truskolasy)
Krzysztof Rokosa
(Junior Szarlejka)
Dawid Witkowski
(Pogoń Kamyk)
2009 Adam Szajkowski
(Kingway Popów)
Mateusz Szczypiór
(Pogoń Kamyk)
Dawid Tyklewicz
(Herkules Truskolasy)
Jakub Chrzęstek*
(Olimpia Truskolasy)
Michał Taranek*
(Grom Miedźno)
2010 Damian Kasprzak
(PKS Danków)
Dawid Pluta
(Huragan Jezioro)
Tomasz Opara
(Huragan Jezioro)
Patryk Weber
(Huragan Jezioro)
Michał Suchański
(Kingway Popów)
2011 Adrian Kasprzyk
(Oksza Łobodno)
Damian Kasprzak
(Pogoń Kamyk)
Patryk Kopyt
(Płomień Przystajń)
Tomasz Turek
(Oksza Łobodno)
Kacper Nagłowski
(Liswarta Krzepice)
2012 Dominik Wawrzyniak
(Liswarta Krzepice)
Miłosz Szczepański
(Liswarta Krzepice)
Kamil Drab
(Oksza Łobodno)
Tomasz Turek
(Oksza Łobodno)
Mateusz Chęciński
(Liswarta Krzepice)
2013 Bartosz Pecyna
(Olimpia Truskolasy)
Damian Turek
(Oksza Łobodno)
Tobiasz Kierat
(Olimpia Truskolasy)
Mateusz Piśniak
(Płomień Przystajń)
Andrzej Bogus
(Olimpia Truskolasy)
2014 Oskar Bogus
(Olimpia Truskolasy)
Patryk Biernacki
(Znicz Kłobuck)
Karol Kowalik
(KS Panki)
Krystian Piechel*
(KS Panki)
Bartłomiej Stefański*
(Grom Miedźno)
2015 Dawid Kowalik
(Naprzód Ostrowy)
Szymon Jóźwiak
(Grom Miedźno)
Karol Kowalik
(KS Panki)
Jakub Marzec*
(Sokół Wręczyca)
Adam Kudła*
(Olimpia Truskolasy)
2016 Piotr Marchwiński
(Pogoń Kamyk)
Krystian Kowalik
(Grom Miedźno)
Łukasz Kulej
(Herkules Truskolasy)
Konrad Porada*
(KS Panki)
Damian Krawczyk
(Herkules Truskolasy)

W latach 2006, 2009, 2014, 2015 nie przyznawano nagród "Piłkarskie odkrycie" i "Najlepszy obrońca". Zawodnicy oznaczeni gwiazdką * zostali wybrani do najlepszej piątki mistrzostw.

*  *  *

Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej
Trampkarzy Młodszych

Rok I miejsce II miejsce III miejsce Rocznik Hala
2006 OLIMPIA TRUSKOLASY
(trener Rafał Owczarek)
Maraton Waleńczów Herkules Truskolasy 1993-94 Krzepice
2007 OLIMPIA TRUSKOLASY
(trener Rafał Owczarek)
Naprzód Ostrowy Liswarta Krzepice 1994-95 Truskolasy?
2008 mistrzostw nie rozegrano - - - -
2009 OKSZA ŁOBODNO
(trener Tomasz Kasprzyk)
Herkules Truskolasy Liswarta Krzepice 1996-97 Krzepice
2010 LISWARTA KRZEPICE
(trener Stanisław Szczęsny)
Oksza Łobodno Herkules Truskolasy 1997-98 Krzepice
2011 LISWARTA KRZEPICE
(trener Stanisław Szczęsny)
PKS Danków Liswarta Popów 1998-99 Starokrzepice

Od roku 2012, na skutek reformy PZPN, kategoria trampkarzy młodszych przekształciła się w młodzików.

Nagrody indywidualne w turniejach
Trampkarzy Młodszych

Rok Król strzelców Najlepszy piłkarz Najlepszy bramkarz Piłkarskie odkrycie Najlepszy obrońca
2006 Michał Szymanek
(Olimpia Truskolasy)
Mariusz Matyja
(Olimpia Truskolasy)
Mateusz Machnik
(Herkules Truskolasy)
Przemysław Bejm*
(Olimpia Truskolasy)
Piotr Matyja*
(Olimpia Truskolasy)
2007 Przemysław Mońka
(Liswarta Krzepice)
       
2008 - - - - -
2009 Kacper Nagłowski
(Liswarta Krzepice)
Damian Hyra
(Herkules Truskolasy)
Mikołaj Chudzik
(Pogoń Kamyk)
   
2010 Tomasz Turek
(Oksza Łobodno)
Bartosz Libera
(Liswarta Krzepice)
Wojciech Pietrzak
(Liswarta Krzepice)
Jakub Troczka
(PKS Danków)
Dawid Korczak
(Znicz Kłobuck)
2011 Dawid Wojtyra
(Liswarta Krzepice)
Jakub Troczka
(PKS Danków)
Wojciech Pietrzak
(Liswarta Krzepice)
Damian Turek
(Oksza Łobodno)
Damian Płuciennik
(Liswarta Krzepice)

W latach 2006, 2007, 2009 nie przyznawano nagród "Piłkarskie odkrycie" i "Najlepszy obrońca". Zawodnicy oznaczeni gwiazdką * zostali wybrani do najlepszej piątki mistrzostw.

*  *  *

Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej
Młodzików

Rok I miejsce II miejsce III miejsce Rocznik Hala
2008 LISWARTA KRZEPICE
(trener Władysław Nagłowski)
Oksza Łobodno Znicz Kłobuck 1997-98 Krzepice
2009 ZNICZ KŁOBUCK
(trener Przemysław Mazik)
Oksza Łobodno Pogoń Kamyk 1998-99 Kamyk
2010 POGOŃ KAMYK
(trener Paweł Ściebura)
Olimpia Truskolasy Znicz Kłobuck 1999-00 Kamyk
2011 LISWARTA KRZEPICE
(trener Stanisław Szczęsny)
Znicz Kłobuck Olimpia Truskolasy 2000-01 Kamyk
2012 OKSZA ŁOBODNO
(trener Tomasz Kasprzyk)
Znicz Kłobuck Liswarta Krzepice 1999-00 Ostrowy
2013 LISWARTA KRZEPICE
(trener Stanisław Szczęsny)
Naprzód Ostrowy Olimpia Truskolasy 2000-01 Ostrowy
2014 POGOŃ KAMYK
(trener Przemysław Szczypiór)
Liswarta Krzepice Naprzód Ostrowy 2001-02 Ostrowy
2015 OLIMPIA TRUSKOLASY
(trener Adrian Nalichowski)
Pogoń Kamyk Naprzód Ostrowy 2002-03 Panki
2016 OLIMPIA TRUSKOLASY
(trener Adrian Nalichowski)
KS Panki Znicz I Kłobuck 2003-04 Ostrowy

Od roku 2012, na skutek reformy PZPN, młodzikiem jest zawodnik mający do 13 lat, wcześniej była to kategoria trampkarz młodszy.

Nagrody indywidualne w turniejach
Młodzików

Rok Król strzelców Najlepszy piłkarz Najlepszy bramkarz Piłkarskie odkrycie* Najlepszy obrońca*
2008 Zbigniew Nagłowski
(Liswarta Krzepice)
       
2009 Artur Wrocławski
(Oksza Łobodno)
Dorian Matyja
(Znicz Kłobuck)
Dominik Szczypiór
(Oksza Łobodno)
Damian Kała*
(Znicz Kłobuck)
Kamil Witkowski*
(Pogoń Kamyk)
2010 Oskar Bogus
(Olimpia Truskolasy)
Kacper Wierus
(Znicz Kłobuck)
Wiktor Krzemiński
(Liswarta Krzepice)
Mikołaj Gmyrek
(Olimpia Truskolasy)
Paweł Hartman
(Pogoń Kamyk)
2011 Jakub Krakowiak
(Liswarta Krzepice)
Damian Kowalski
(Liswarta Krzepice)
Kamil Pach
(Olimpia Truskolasy)
Mikołaj Gmyrek
(Olimpia Truskolasy)
Mateusz Kociszewski
(Pogoń Kamyk)
2012 Krystian Rykała
(Oksza Łobodno)
Damian Turek
(Oksza Łobodno)
Wiktor Krzemiński
(Liswarta Krzepice)
Patryk Biernacki
(Znicz Kłobuck)
Jakub Troczka
(Olimpia Truskolasy)
2013 Jakub Krakowiak
(Liswarta Krzepice)
Jakub Krakowiak
(Liswarta Krzepice)
Dominik Stobiecki
(Naprzód Ostrowy)
Bartosz Chłód
(Naprzód Ostrowy)
Mikołaj Gmyrek
(Olimpia Truskolasy)
2014 Bartosz Chłód
(Naprzód Ostrowy)
Bartosz Chłód
(Naprzód Ostrowy)
Mikołaj Stemplewski
(Płomień Przystajń)
Eryk Napieraj
(Pogoń Kamyk)
Wiktor Kierat
(Liswarta Krzepice)
2015 Mateusz Grot
(Pogoń Kamyk)
Bartosz Chłód
(Naprzód Ostrowy)
Dawid Grzesik
(Olimpia Truskolasy)
Bartosz Piechel*
(KS Panki)
Nicola Brzęczek*
(Olimpia Truskolasy)
2016 Bartosz Piechel
(KS Panki)
Bartosz Piechel
(KS Panki)
Piotr Paliwoda
(Znicz I Kłobuck)
Jakub Szczypiór*
((Znicz I Kłobuck))
Daniel Paruzel, Adrian Krysik
(obaj Olimpia Truskolasy)

W roku 2009 nie przyznawano nagród "Piłkarskie odkrycie" i "Najlepszy obrońca". Zawodnicy oznaczeni gwiazdką * zostali wybrani do najlepszej piątki mistrzostw. W roku 2013 do najlepszej piątki został wybrany również Szymona Pąklak (Liswarta Krzepice), w 2014 Dominik Kempiński.

*  *  *

Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej
Orlików

Rok I miejsce II miejsce III miejsce Rocznik Hala
2012 POGOŃ KAMYK
(trener Paweł Ściebura)
Herkules Truskolasy Liswarta Popów 2001-02 Kamyk
2013 NAPRZÓD OSTROWY
(trener Dariusz Bednarski)
KS Panki Pogoń Kamyk 2002-03 Panki
2014 KS PANKI
(trener Maciej Furmanek)
Sokół Wręczyca Olimpia Truskolasy 2003-04 Panki
2015 ZNICZ KŁOBUCK
(trener Andrzej Rogaczewski)
Pogoń Kamyk Sokół Wręczyca 2004-05 Panki
2016 ZNICZ KŁOBUCK
(trener Andrzej Rogaczewski)
Naprzód Ostrowy Grom Miedźno 2005-06 Ostrowy

Nagrody indywidualne w turniejach
Orlików

Rok Król strzelców Najlepszy piłkarz Najlepszy bramkarz Piłkarskie odkrycie Najlepszy obrońca
2012 Krystian Przybylski
(Pogoń Kamyk)
Mikołaj Gmyrek
(Herkules Truskolasy)
Damian Bujalski
(PKS Danków)
Nicola Brzęczek
(Olimpia Truskolasy)
Oskar Krzyżak
(Znicz Kłobuck)
2013 Bartosz Chłód
(Naprzód Ostrowy)
Bartosz Chłód
(Naprzód Ostrowy)
Karol Borecki
(Olimpia Truskolasy)
Nicola Brzęczek
(Olimpia Truskolasy)
Mikołaj Szymonik
(Naprzód Ostrowy)
2014 Bartosz Piechel
(KS Panki)
Marek Bednarek
(Olimpia Truskolasy)
Piotr Paliwoda
(Znicz Kłobuck)
Mateusz Jabłoński
(Pogoń Kamyk)
Jakub Kabziński
(Sokół Wręczyca)
2015 Jakub Szczypior
(Znicz Kłobuck)
Bartosz Sitek
(Znicz Kłobuck)
Radosław Konczak
(Sokół Wręczyca)
Kacper Le Quang*
(Znicz Kłobuck)
Antoni Chrostowski*
(Sokół Wręczyca)
2016 Jakub Szczypior
(Znicz Kłobuck)
Jan Kociszewski
(Pogoń Kamyk)
Marcin Ślązak
(KS Panki)
Krzysztof Klecha*
(Znicz Kłobuck)
Kacper Żurawski *
(Naprzód Ostrowy)

W roku 2013 do najlepszej piątki został wybrany również Bartosz Piechel (KS Panki). W latach 2014, 2015, 2016 nie przyznawano nagród "Piłkarskie odkrycie" i "Najlepszy obrońca". Zawodnicy oznaczeni gwiazdką * zostali wybrani do najlepszej piątki mistrzostw.

*  *  *

Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej
Żaków

Rok I miejsce II miejsce III miejsce Rocznik Hala
2013 OKSZA ŁOBODNO
(trener Przemysław Drewicz)
Pogoń Kamyk Znicz Kłobuck 2004-05 Kamyk
2014 POGOŃ KAMYK
(trener Damian Klekot)
Znicz Kłobuck Naprzód Ostrowy 2005-06 Panki
2015 NAPRZÓD OSTROWY
(trener Patryk Czyż)
Pogoń Kamyk Sokół Wręczyca 2006-07 Kamyk
2016 LISWARTA POPÓW
(trener Jan Kowalik)
Znicz Kłobuck Pogoń Kamyk 2007-08 Kamyk

Nagrody indywidualne w turniejach
Żaków

Rok Król strzelców Najlepszy piłkarz Najlepszy bramkarz Piłkarskie odkrycie Najlepszy obrońca
2013 Krystian Rykała
(Oksza Łobodno)
Jakub Szczypior
(Oksza Łobodno)
Bartosz Sosnowicz
(Pogoń Kamyk)
Filip Bolinger
(Oksza Łobodno)
Mateusz Dylikowski
(Znicz Kłobuck)
2014 Jakub Szczypiór
(Znicz Kłobuck)
Jakub Szczypiór
(Znicz Kłobuck)
Cyprian Bąbiński
(Pogoń Kamyk)
Krzysztof Klecha*
(Znicz Kłobuck)
Jan Kociszewski*
(Pogoń Kamyk)
2015 Tobiasz Krawczyk
(Naprzód Ostrowy)
Jakub Meroń
(Sokół Wręczyca)
Wiktor Kasprzyk
(Naprzód Ostrowy)
Mateusz Jaskuła*
(Znicz Kłobuck)
Karol Jabłoński*
(Pogoń Kamyk)
2016 Maciej Macherzyński
(Liswarta Popów)
Adrian Kowalik
(Liswarta Popów)
Jakub Koper
(Olimpia Truskolasy)
Igor Sosnowicz
(Znicz Kłobuck)
Wiktor Kuczera
(Pogoń Kamyk)

W latach 2014 i 2015 nie przyznawano nagród "Piłkarskie odkrycie" i "Najlepszy obrońca". Zawodnicy oznaczeni gwiazdką * zostali wybrani do najlepszej piątki mistrzostw. W roku 2014 w najlepszej piątce znalazł się również Sebastian Karoń (Naprzód Ostrowy).

*  *  *

Za pomoc w zebraniu materiałów podziękowania dla:
Stanisława Wrzesińskiego oraz Wojciecha Kowalika (grommiedzno.futbolowo.pl)
.
Wykorzystano również informacje z internetowych portali:
astar.czest.pl, sport.czest.pl, klobuck.naszemiasto.pl

Artykuł dla kspanki.pl opracował Grzegorz Kemuś.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

KS Panki 6:0 Warta Mstów
2018-11-18, 13:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
KS Panki 6:0 Warta Mstów
Sparta Lubliniec 0:5 Warta Kamieńskie Młyny
Stradom Częstochowa 0:0 Piast Przyrów
Olimpia Truskolasy 6:2 Pogoń Kamyk
Znicz Kłobuck 8:0 Lotnik Kościelec
Gmina Kłomnice 3:4 Orzeł Psary/Babienica
Olimpia Huta Stara 0:0 Unia Kalety
Liswarta Krzepice 3:1 Amator Golce
MLKS Woźniki 3:1 Orzeł Kiedrzyn

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18

Statystyki drużyny

Losowa galeria

KS Panki - Jedność Boronów (Jesień 2010)
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 809, wczoraj: 793
ogółem: 1 544 392

statystyki szczegółowe