KS Panki   8:1   Junior Szarlejka

Bramki: 6x Dawid Wietrzniak, Piotrek Wręczycki, Paweł Ogórek.

SKŁAD: Mateusz Machnik(br)(80' Krystian Pilarz), Patryk Kudła, Arek Jelonek (60' Sławek Tyrała), Mateusz Pawełczak, Przemek Duda, Przemek Pietrzak(c), Marcin Bator, Darek Wiecha (70' Mateusz Tetłak), Dominik Wachowski (70' Kamil Ogórek), Piotrek Wręczycki (65' Paweł Ogórek), Dawid Wietrzniak.

PRZEBIEG MECZU:

Mecz rozpoczął się niekorzystnie dla naszych zawodników, gdyż po 10' minutach Junior prowadził już 1:0. Punktem kulminacyjnym całego spotkania był faul w polu karnym bramkarza z Szarlejki na wychodzącym na czystą pozycję Piotrku Wręczyckim, co zaowocowało bramką Dawida Wietrzniaka z rzutu karnego, który w tym meczu był nie da zatrzymania. Uskrzydleni bramką wyrównującą juniorzy z Panek rzucili się do ataku, zdobywając do przerwy jeszcze 2 gole. Po pierwszych 45' minutach wynik prezentował się 3:1. Druga połowa toczona była pod dyktando naszych zawodników i ostatecznie, bez większych emocji, mecz zakończył się wynikiem 8:1.

Za tydzień czeka naszych juniorów wyjazd do Starczy, gdzie zmierzą się z tamtejszym zespołem o kolejne ligowe punkty. Jeżeli Dawid Wietrzniak utrzyma obecną formę, to o brak goli nikt nie będzie się musiał martwić. Cześć!