Pogoń Blachownia   1:7   KS Panki

Bramki: 3x Dawid Wietrzniak, 3x Piotrek Wręczycki, Paweł Ogórek.

SKŁAD: Mateusz Machnik(br)(70' Krystian Pilarz), Patryk Kudła(c), Przemek Duda (70' Mateusz Pawełczak), Arek Jelonek (70' Sławek Tyrała), Przemek Pietrzak (70' Mateusz Tetłak), Sergiusz Pytel (35' Marcin Bator), Kuba Chrzęstek (80' Kamil Ogórek), Krzysiek Wręczycki, Paweł Ogórek (70' Dominik Wachowski), Piotrek Wręczycki, Dawid Wietrzniak

PRZEBIEG MECZU:

Mecz rozpoczął się bardzo nerwowo z obu stron, lecz wewnętrzny chaos pierwsi opanowali nasi juniorzy, co udokumentował bramką w 20' minucie Dawid Wietrzniak. Po pierwszym golu, zespół z Panek zaczął grać swoją piłkę, co pozwoliło schodzić na przerwę przy bardzo korzystnym wyniku 4:0 dla zespołu gości. W drugiej połowie trener przeprowadził kilka zmian, dając pograć zawodnikom z ławki. Wynik końcowy to 1:7.

W przyszłą niedzielę nasi juniorzy rozegrają bardzo ważne spotkanie z zespołem Gromu Miedźno, który pokaże, prawdziwą siłę naszych młodych podopiecznych. Mecz ten odbędzie się na stadionie w PANKACH, dlatego prosimy o liczne przybycie. Cześć!