KS Panki - Jedność Boronów (Jesień 2010)

Juniorzy znów udowadniają, że są najlepsi!

• autor: Marley16, 2011-10-23 14:58

KS Panki  4:0  Naprzód Ostrowy

Bramki: Piotrek Wręczycki, Dawid Wietrzniak, Kuba Chrzęstek, Paweł Ogórek

Skład: Mateusz Machnik (75' Krystian Pilarz), Patryk Kudła, Sławek Tyrała, Przemek Duda, Mateusz Pawełczak, Dominik Wachowski (55' Paweł Wręczycki), Kuba Chrzęstek, Paweł Ogórek (65' Mateusz Tetłak), Przemek Pietrzak (70' Kamil Ogórek), Dawid Wietrzniak, Piotrek Wręczycki

Przebieg meczu:

Juniorzy wyszli dziś na murawę osłabieni brakami 4 zawodników z pierwszego składu, lecz nikt nie wątpił, że zagrają dobry mecz. Najmniej wątpili w to sami zawodnicy, którzy od pierwszych minut grali spokojny, poukładany futbol. W pierwszych minutach nie brakowało również groźnych akcji pod bramką gości, lecz dwóch dogodnych sytuacji nie wykorzystali napastnicy KS'u. W 25' minucie spotkania sprawdziło się powiedzenie "do trzech razy sztuka", kiedy to dokładne dośrodkowanie Przemka Pietrzaka na bramkę zamienił Piotrek Wręczycki. Po bramce, głodni kolejnych trafień Juniorzy, ruszyli ofensywnie pod bramkę gości. Dało to efekt w postaci rzutu karnego, którego wywalczył strzelec pierwszej bramki, Piotrek Wręczycki. Piłkę na jedenastym metrze ustawił kapitan drużyny - Kuba Chrzęstek.Bramkarz gości wyczuł intencje strzelca, lecz przy dobitce Dawida Wietrzniaka nie miał już najmniejszych szans. W kolejnych minutach pierwszej połowy nie udało się powiększyć prowadzenia, więc zawodnicy schodzili do szatni przy stanie 2:0. Na drugą połowę drużyna z Ostrów wyszła bez nadziei na wyjechanie z Panek z dorobkiem punktowym. To tylko skłoniło podopiecznych Roberta Hyry do jeszcze bardziej ofensywnej gry. Na trzecią bramkę nie musieliśmy więc długo czekać. W 55' minucie spotkania mocnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Kuba Chrzęstek i dzięki niefortunnej obronie bramkarza piłka wpadła do siatki. Wynik spotkania, w 65' minucie, ustalił Paweł Ogórek, który po strzale Dawida Wietrzniaka dobił piłkę do pustej bramki. Mimo kilku braków kadrowych Juniorzy przyzwoicie poradzili sobie z ekipą Naprzodu Ostrowy.

W kolejny weekend czeka nas ostatnia kolejka Ligi Juniorów Starszych. W ostatnim meczu KS Panki zmierzy się na wyjeździe z drużyną Sokoła Wręczyca. Mecz odbędzie się w niedziele o godzinie 11.00. Miejmy nadzieję, że Juniorzy KS'u poradzą sobie z ekipą Sokoła i skończą tę rundę z kompletem punktów!