WYNIKI TURNIEJÓW ELIMINACYJNYCH
XII MISTRZOSTWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW
im. Marka Sztolcmana
O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU
I TURNIEJ ELIMINACYJNY – 12.02.2012 – KŁOBUCK
UCZESTNICY | |
L.p. | Drużyna |
1 | HURAGAN JEZIORO |
2 | GROM MIEDŹNO |
3 | MARATON WALENCZÓW |
4 | OKSZA ŁOBODNO |
PLAN MINUTOWY – ROZGRYWKI GRUPOWE | |||||
Nr meczu | Godzina | Kolejność | Pomiędzy | ||
1 | 10:00 | 1-2 | Huragan Jezioro | 3-2 | Grom Miedźno |
2 | 10:30 | 3-4 | Maraton Walenczów | 1-9 | Oksza Łobodno |
3 | 11:10 | 1-3 | Huragan Jezioro | 4-2 | Maraton Walenczów |
4 | 11:40 | 2-4 | Grom Miedźno | 3-0 | Oksza Łobodno |
5 | 12:20 | 1-4 | Huragan Jezioro | 3-2 | Oksza Łobodno |
6 | 12:50 | 2-3 | Grom Miedźno | 7-2 | Maraton Walenczów |
TABELA KOŃCOWA I TURNIEJU ELIMINACYJNEGO | |||||
Miejsce | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki + | Bramki - |
1 | HURAGAN JEZIORO | 3 | 9 | 10 | 6 |
2 | GROM MIEDŹNO | 3 | 6 | 12 | 5 |
3 | Oksza Łobodno | 3 | 3 | 11 | 7 |
4 | Maraton Walenczów | 3 | 0 | 5 | 20 |
KLASYFIKACJE INDYWIDUALNE I TURNIEJU ELIMINACYJNEGO |
|
| |||
L.p. | Klasyfikacja | Nazwisko i imię | Klub Sportowy |
|
|
1 | Najlepszy strzelec | Jelonek Mateusz | Huragan Jezioro | 5 | bramek |
2 | Najlepszy bramkarz | Malina Piotr | Grom Miedźno |
|
|
3 | Najlepszy obrońca | Kasprzyk Tomasz | Oksza Łobodno |
|
|
4 | Najlepszy piłkarz | Jelonek Mateusz | Huragan Jezioro |
|
|
5 | Piłkarskie "odkrycie" | Turek Tomasz | Oksza Łobodno |
|
|
NAJLEPSZA „PIĄTKA” I TURNIEJU ELIMINACYJNEGO | ||
L.p. | Nazwisko i imię | Klub Sportowy |
1 | Malina Piotr | Grom Miedźno |
2 | Jelonek Mateusz | Huragan Jezioro |
3 | Kasprzyk Tomasz | Oksza Łobodno |
4 | Turek Tomasz | Oksza Łobodno |
5 | Włodarek Patryk | Oksza Łobodno |
XII MISTRZOSTWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW
im. Marka Sztolcmana
O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU
II TURNIEJ ELIMINACYJNY – 12.02.2012 – KŁOBUCK
UCZESTNICY | |
L.p. | Drużyna |
1 | SOKÓŁ WRĘCZYCA |
2 | AMASOL COSMOS MIEDŹNO |
3 | LISWARTA POPÓW |
4 | AMATOR GOLCE |
PLAN MINUTOWY – ROZGRYWKI GRUPOWE | |||||
Nr meczu | Godzina | Kolejność | Pomiędzy | ||
1 | 14:00 | 1-2 | Sokół Wręczyca | 3-3 | Amasol Miedźno |
2 | 14:30 | 3-4 | Liswarta Popów | 2-4 | Amator Golce |
3 | 15:10 | 1-3 | Sokół Wręczyca | 4-2 | Liswarta Popów |
4 | 15:40 | 2-4 | Amasol Miedźno | 4-2 | Amator Golce |
5 | 16:20 | 1-4 | Sokół Wręczyca | 3-2 | Amator Golce |
6 | 16:50 | 2-3 | Amasol Miedźno | 1-0 | Liswarta Popów |
TABELA KOŃCOWA II TURNIEJU ELIMINACYJNEGO | |||||
Miejsce | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki + | Bramki - |
1 | SOKÓŁ WRĘCZYCA | 3 | 7 | 10 | 7 |
2 | AMASOL COSMOS MIEDŹNO | 3 | 7 | 8 | 5 |
3 | Amator Golce | 3 | 3 | 8 | 9 |
4 | Liswarta Popów | 3 | 0 | 4 | 9 |
KLASYFIKACJE INDYWIDUALNE II TURNIEJU ELIMINACYJNEGO |
|
| |||
L.p. | Klasyfikacja | Nazwisko i imię | Klub Sportowy |
|
|
1 | Najlepszy strzelec | Kotkowski Dariusz | Amasol Cosmos Miedźno | 5 | bramek |
2 | Najlepszy bramkarz | Strzelczyk Kamil | Sokół Wręczyca |
|
|
3 | Najlepszy obrońca | Rycharski Kamil | Sokół Wręczyca |
|
|
4 | Najlepszy piłkarz | Kotkowski Dariusz | Amasol Cosmos Miedźno |
|
|
5 | Piłkarskie „odkrycie" | Janasz Marek | Liswarta Popów |
|
|
NAJLEPSZA „PIĄTKA” II TURNIEJU ELIMINACYJNEGO | ||
L.p. | Nazwisko i imię | Klub Sportowy |
1 | Strzelczyk Kamil | Sokół Wręczyca |
2 | Kotkowski Dariusz | Amasol Cosmos Miedźno |
3 | Rycharski Kamil | Sokół Wręczyca |
4 | Janasz Marek | Liswarta Popów |
5 | Dawidowski Wojciech | Sokół Wręczyca |
|
|
|
XII MISTRZOSTWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW
im. Marka Sztolcmana
O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU
III TURNIEJ ELIMINACYJNY – 19.02.2012 – KŁOBUCK
UCZESTNICY | |
L.p. | Drużyna |
1 | JUNIOR SZARLEJKA |
2 | SPARTA NOWA WIEŚ |
3 | BŁĘKITNI LIBIDZA |
4 | KS PANKI |
PLAN MINUTOWY – ROZGRYWKI GRUPOWE | |||||
Nr meczu | Godzina | Kolejność | Pomiędzy | ||
1 | 10:00 | 1-2 | Junior Szarlejka | 6:3 | Sparta Nowa Wieś |
2 | 10:30 | 3-4 | Błękitni Libidza | 2:6 | KS Panki |
3 | 11:10 | 1-3 | Junior Szarlejka | 5:2 | Błękitni Libidza |
4 | 11:40 | 2-4 | Sparta Nowa Wieś | 1:2 | KS Panki |
5 | 12:20 | 1-4 | Junior Szarlejka | 2:3 | KS Panki |
6 | 12:50 | 2-3 | Sparta Nowa Wieś | 3:6 | Błękitni Libidza |
TABELA KOŃCOWA III TURNIEJU ELIMINACYJNEGO | |||||
Miejsce | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki + | Bramki - |
1 | KS PANKI | 3 | 9 | 11 | 5 |
2 | JUNIOR SZARLEJKA | 3 | 6 | 13 | 8 |
3 | Błękitni Libidza | 3 | 3 | 10 | 14 |
4 | Sparta Nowa Wieś | 3 | 0 | 7 | 14 |
KLASYFIKACJE INDYWIDUALNE III TURNIEJU ELIMINACYJNEGO |
|
| |||
L.p. | Klasyfikacja | Nazwisko i imię | Klub Sportowy |
|
|
1 | Najlepszy strzelec | Czok Tomasz | Junior Szarlejka | 5 | bramek |
2 | Najlepszy bramkarz | Związek Konrad | Junior Szarlejka |
|
|
3 | Najlepszy obrońca | Ogłaza Przemysław | KS Panki |
|
|
4 | Najlepszy piłkarz | Operacz Oskar | KS Panki |
|
|
5 | Piłkarskie "odkrycie" | Chrzęstek Jakub | KS Panki |
|
|
NAJLEPSZA „PIĄTKA” III TURNIEJU ELIMINACYJNEGO | ||
L.p. | Nazwisko i imię | Klub Sportowy |
1 | Operacz Oskar | KS Panki |
2 | Związek Konrad | Junior Szarlejka |
3 | Czok Tomasz | Junior Szarlejka |
4 | Ogłaza Przemysław | KS Panki |
5 | Chrzęstek Jakub | KS Panki |
XII MISTRZOSTWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW
im. Marka Sztolcmana
O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU
IV TURNIEJ ELIMINACYJNY – 19.02.2012 – KŁOBUCK
UCZESTNICY | |
L.p. | Drużyna |
1 | LISWARTA KRZEPICE |
2 | ZNICZ KŁOBUCK |
3 | KORAL KŁOBUCK |
4 | PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ |
PLAN MINUTOWY – ROZGRYWKI GRUPOWE | |||||
Nr meczu | Godzina | Kolejność | Pomiędzy | ||
1 | 14:00 | 1-2 | Liswarta Krzepice | 3:5 | Znicz Kłobuck |
2 | 14:30 | 3-4 | Koral Kłobuck | 2:2 | Płomień Przystajń |
3 | 15:10 | 1-3 | Liswarta Krzepice | 1:0 | Koral Kłobuck |
4 | 15:40 | 2-4 | Znicz Kłobuck | 4:2 | Płomień Przystajń |
5 | 16:20 | 1-4 | Liswarta Krzepice | 10:3 | Płomień Przystajń |
6 | 16:50 | 2-3 | Znicz Kłobuck | 6:0 | Koral Kłobuck |
TABELA KOŃCOWA II TURNIEJU ELIMINACYJNEGO | |||||
Miejsce | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki + | Bramki - |
1 | ZNICZ KŁOBUCK | 3 | 9 | 15 | 5 |
2 | LISWARTA KRZEPICE | 3 | 6 | 14 | 8 |
3 | Koral Kłobuck | 3 | 1 | 2 | 9 |
4 | Płomień Przystajń | 3 | 1 | 7 | 16 |
KLASYFIKACJE INDYWIDUALNE IV TURNIEJU ELIMINACYJNEGO |
|
| |||
L.p. | Klasyfikacja | Nazwisko i imię | Klub Sportowy |
|
|
1 | Najlepszy strzelec | Pawelec Mariusz | Znicz Kłobuck | 4 | bramki |
2 | Najlepszy bramkarz | Sobolewski Dariusz | Koral Kłobuck |
|
|
3 | Najlepszy obrońca | Michalski Piotr | Znicz Kłobuck |
|
|
4 | Najlepszy piłkarz | Pawelec Mariusz | Znicz Kłobuck |
|
|
5 | Piłkarskie „odkrycie" | Wiśniewski Robert | Płomień Przystajń |
|
|
NAJLEPSZA „PIĄTKA” IV TURNIEJU ELIMINACYJNEGO | ||
L.p. | Nazwisko i imię | Klub Sportowy |
1 | Sobolewski Dariusz | Koral Kłobuck |
2 | Pawelec Mariusz | Znicz Kłobuck |
3 | Michalski Piotr | Znicz Kłobuck |
4 | Wiśniewski Robert | Płomień Przystajń |
5 | Sitkiewicz Bartłomiej | Znicz Kłobuck |
TURNIEJ FINAŁOWY
XII MISTRZOSTW POWIATU KŁOBUCKIEGO
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW
im. MARKA SZTOLCMANA
26.02.2012 – KŁOBUCK
Program minutowy
920 –otwarcie turnieju finałowego XII Mistrzostw
930 – 1340 – eliminacje grupowe
1355 – 1415 – mecz o VII miejsce
1420 – 1440 – mecz o V miejsce
1445 – 1530– półfinały mistrzostw
1540 – 1600 – mecz o III miejsce
1610 – 1630 – mecz o I miejsce – finał mistrzostw
1645 – wręczenie pucharów, statuetek, medali i dyplomów
1700 – zakończenie XII Mistrzostw im. Marka Sztolcmana
Informacje o turnieju nadesłał Stanisław Wrzesiński.
Najbliższa kolejka 19 |
dzisiaj: 194, wczoraj: 154
ogółem: 2 928 797
statystyki szczegółowe