Obóz piłkarski Zawadzkie 2013

• autor: kemo, 2013-08-10 09:38

W dniach od 29 lipca do 2 sierpnia najmłodsi piłkarze KS Panki przebywali na obozie piłkarskim w Zawadzkiem.

W rozwinięciu newsa krótka relacja z wyjazdu, a pod tym linkiem ZDJĘCIA Z OBOZU autorstwa Grzegorza Kemusia.

Młodzi zawodnicy pankowskiego klubu mieli do swojej dyspozycji halę sportową, w której na co dzień grają piłkarze ręczni ASPR Zawadzkie (pierwszy klub Sławomira Szmala), orlika, basen, a także stadion miejski, na którym swoje mecze rozgrywa piłkarska drużyna Stali Zawadzkie.

W wyjeździe udział wzięło 15 zawodników, nad którymi opiekę sprawowali trener Maciej Furmanek i Grzegorz Kemuś. Najmłodszy uczestnik miał 9 lat, a najstarszy 14.

Podczas obozu Panki rozegrały jeden mecz sparingowy z trampkarzami Stali Zawadzkie, której prezesem jest, pochodzący z Panek, Dariusz Brzęczek.

Po pierwszej połowie silniejsi fizycznie gospodarze prowadzili 2:0. Początek drugiej części spotkania również należał do Stali, która podwyższyła na 3:0. Niespodziewanie los meczu całkowicie się odmienił. Najpierw Krystian Piechel, strzelając 2 bramki, tchnął nowego ducha w drużynę. Później Radek Kiepura wyrównał stan spotkania. Kilka minut później Bartek Piechel strzelił czwartą bramkę dla Panek. Wynik spotkania ustalił Michał Leśniak.

Stal Zawadzkie 3:5 KS Panki

W pankowskich barwach zagrali: Karol Kowalik (bramkarz), Karol Hejno (bramkarz), Dominik Tyrała, Konrad Hejno, Gabriel Banasik, Michał Górecki, Krystian Piechel, Bartosz Piechel, Michał Leśniak, Kacper Furmanek, Radosław Kiepura, Alex Cajler, Jakub Kwiędacz, Krystian Kozak. Niestety z powodu bólu brzucha w meczu nie mógł wziąć udziału Konrad Porada.

Miejmy nadzieję, że ten obóz zaprocentuję dobrą grą w rozgrywkach ligowych.
Panki w tym roku wystawiają dwie drużyny młodzieżowe: trampkarze (rocznik 99/00/01) oraz młodziki (rocznik 02/03/04).