Wyszukiwarka

Aktualności

Radosna inauguracja!

• autor: kemo, 2014-03-22 19:20

KS Panki w inaugurującej kolejce wiosennej ligi okręgowej, po emocjonującym meczu w Kościelcu, pokonał 2-1 miejscowego Lotnika!

ZDJĘCIA Z MECZU (autorstwa Żanety Kilarskiej)

ZDJĘCIA Z MECZU (ze strony Lotnika)

Panki już po pięciu minutach mogły prowadzić, niestety, Marcin Krawczyk zmarnował rzut karny (po faulu bramkarza na Tomaszu Pasiece). Kilka minut później, KS miał jeszcze dogodną sytuację, ale Pasieka, kolokwialnie mówiąc, zamotał się. Przed przerwą gospodarze kilkakrotnie sprawdzili Mateusza Mońkę, ten jednak zachowywał się bez zarzutu. W drugiej części spotkania optyczną przewagę miał Lotnik, którego motorem napędowym był, wprowadzony w połowie, Przemysław Chobot. Trzeba przyznać, że kilkakrotnie, szczególnie po stałych fragmentach, zakotłowało się pod bramką Mońki, który nadal prezentował dyspozycję z pierwszej połowy. W 60. minucie spotkania, na samotną szarżę zdecydował się Pasieka, wymanewrował miejscową obronę i umieścił piłkę siatce. Chwilę później na murawie zameldował się grający trener KS-u, Oskar Operacz, który w 85. minucie, po zapoczątkowanej przez Pawła Wręczyckiego akcji, asystował przy kolejnym golu Pasieki. Drużyna z Kościelca, za sprawą Damiana Kotasa, zdążyła strzelić kontaktową bramkę, ale na odrabianie start było już za późno.
W meczu bezpośrednich sąsiadów z tabeli lepsze Panki, które awansowały na czwartą lokatę w ligowej tabeli!

Bramki:
I połowa

Marcin Krawczyk nie wykorzystał rzutu karnego (faulu na Tomaszu Pasiece) | 5. minuta