Po czterech zwycięstwach z rzędu Panki uległy 0-2 Orłowi Kiedrzyn.

ZDJĘCIA Z MECZU (autorstwa Żanety Kilarskiej)

Bramki:
​I połowa:
20 minuta | 0:1 - Kamil Marczyk - gol dla Kiedrzyna
II połowa:
65. minuta | 0:2 - Marcin Sroka - gol dla Kiedrzyna

W 55. minucie czerwoną kartką ukarany został zawodnik Orła - Piotr Wyrwał (za dwie żółte).

Goście z Kiedrzyna zaczęli mecz z wysokiego "C". Już w 2. minucie spotkania piłka, uderzona przez jednego z przyjezdnych, trafiła w poprzeczkę bramki strzeżonej przez Łukasza Gąsienice. Chwilę później ciekawie było w polu karnym piłkarzy Orła. W podbramkowym zamieszaniu strzał oddał Przemysław Ogłaza. Zdaniem wielu kibiców, piłkę zmierzającą do bramki, ręką zatrzymał obrońca Kiedrzyna. Sędzia był jednak odmiennego zdania. Chwilę później Panki miały kolejną sytuację bramkową. Strzał Oskara Operacza obronił jednak bramkarz Marcin Pawłowski. Po pierwszym kwadransie inicjatywę przejęli goście. Wtedy to w słupek pankowskiej bramki trafił Mariusz Pawelec. Chwilę później nasza drużyna tak wiele szczęścia już nie miała. Bardzo silnym strzałem z dystansu popisał się Kamil Marczyk, który tym samym otworzył wynik spotkania. Gospodarze bardzo szybko mogli odpowiedzieć trafieniem, ale w dogodnej sytuacji pomylił się Kuba Chrzęstek przenosząc piłkę nad poprzeczką.
Po przerwie, jako pierwsi, zaatakowali goście. Dogodną sytuację do podwyższenia prowadzenia miał napastnik Orła. Strzał głową z kilku metrów obronił jednak Łukasz Gąsienica. Od 55. minuty Kiedrzyn grał w osłabieniu. Drugą żółtą kartkę w meczu obejrzał Piotr Wyrwał. Chwilę później, dwie dogodne sytuacje do wyrównania miał Arkadiusz Hyra. Najpierw przeniósł nieznacznie piłkę nad poprzeczką po strzale z kilkunastu metrów. Później niemal zaskoczył golkipera Orła strzałem z własnej połowy. Piłka przy pomocy silnego wiatru niemal wpadła „za kołnierz” Pawłowskiego. W 65. minucie Orzeł podciął skrzydła Pankom. Po precyzyjnej wrzutce z bocznego sektora boiska, niepilnowany Marcin Sroka dopełnił formalności i głowa skierował piłkę do bramki ustalając tym samym wynik meczu. KS Panki- Orzeł Kiedrzyn 0-2.

Następny mecz Panki rozegrają w wyjątkowo piątek o 17:30, ze Zniczem w Kłobucku.