KS Panki - Sokół Wręczyca Wielka (Wiosna 2009)

Czekając na niedzielę

• autor: kemo, 2014-11-07 16:38

Ostatni tegoroczny mecz Panek zostanie rozegrany w Kłomnicach. KS zmierzy się z tamtejszą Gminą w niedzielę  o 11:00.

Jako, że kilka interesujących spotkań zostanie rozegranych już w sobotę, to będziemy na bieżąco podawać ich rezultaty w rozwinięciu newsa.

Zapraszamy również do lektury artykułu na regionalnapilka.pl:
"Przegląd trenerów w częstochowskiej okręgówce"

Przypominamy, że w sierpniowym meczu z Gminą Kłomnice, po emocjonujących 90 minutach, Panki wygrały 3:2. Do przerwy było  2:0 dla gospodarzy, po bramkach Tomasza Pasieki i Dariusza Załęckiego. Po zmianie stron goście, za sprawą Krzysztofa Kloczkowskiego i Bartłomieja Szymczyka (z rzut karnego), zdołali doprowadzić do remisu. Decydujące słowo należało jednak do Panek - Pasieka strzałem z dystansu pokonał Wojciecha Wrońskiego.

*  *  *

Nie wiedzieć czemu, ostatnią kolejkę okręgówki zaplanowano na godzinę 11:00. Być może po to, by odstraszyć kibiców? Szczególnie tych, którzy za swoją drużyną muszą jechać nawet kilkadziesiąt kilometrów. Jakoś w klasach A i B mecze mogą być rozegrane o 13:00. No cóż, przedstawiamy pary spotkań ostatniej kolejki.

Klasa Okręgowa gr II

Płomień Kuźnica Marianowa   1 -  0  Jedność Boronów
(Artur Pidzik z rzutu karnego)
Wynik otworzył  niezawodny Pidzik, wykorzystując "jedenastkę". Jedność mogła wyrównać, ale zmarnowała rzut karny. W drugiej połowie gospodarzy przed utratą punktów uratował świetnie dysponowany bramkarz.

Gmina Kłomnice    -    KS Panki

Sparta Lubliniec    -    Pogoń Kamyk

Skra II Częstochowa    -    Warta Mstów

Warta Kamieńskie Młyny    -    Mechanik Kochcice

Lotnik Kościelec    -    Śląsk Koszęcin

Klasa Okręgowa gr I

MKS Myszków   4 -  2  Liswarta Lisów
(Tomasz Zdanowski z rzutu wolnego, Jakub Ciekot, Tomasz Rados, Tomasz Rados - Kamil Josek, Kamil Josek)
Mecz rozstrzygnął się już po pierwszym kwadransie, w którym gospodarze strzelili 3 bramki. W pierwszej połowie dołożyli jeszcze jedną. Po zmianie stron do głosu zaczęli dochodzić goście, czego efektem są dwie bramki Kamila Joska. MKS Myszków mistrzem jesieni!

Amator Golce   7 -  2  Victoria Częstochowa
(Michał Wróblewski 13', Paweł Jankowski 30', Jacek Rokosa 53', Jacek Rokosa 59', Michał Wróblewski 72', Paweł Suchanek 88', Jacek Rokosa 91' - Łukasz Frukacz 89', Oskar Korbela 92')

Stradom Częstochowa    -    Orzeł Kiedrzyn

Lot Konopiska    -    Unia Kalety