Stadion

Trzecie miejsce młodzików w Blachownia Cup

• autor: kemo, 2014-12-14 19:48

Młodziki z KS Panki (rocznik 20002/2003) na trzecim miejscu ukończyli halowy turniej Blachownia Cup. A już w przyszłym tygodniu podopiecznych trenera Macieja Furmanka czekają dwie niezwykle atrakcyjne sportowe imprezy: Kuba Cup w Truskolasach (czwartek) oraz Panki Cup (sobota). Młodzi piłkarze z Panek będą mogli zmierzyć się z takimi markami, jak Wisła Kraków, Piast Gliwice, Widzew Łódź, Odra Opole czy Polonia Bytom.

Blachownia Cup
14.12.2014
wyniki:

W pierwszej fazie turnieju Panki wygrały 2-0 z Beniaminkiem Częstochowa, 1-0 z Orlikiem Blachownia oraz zremisowały 0-0 z Hutą Starą. Dwie bramki dla KS-u strzelił Bartosz Piechel, a jedną Aleks Cajler.

W drugiej fazie nasi zawodnicy niefartownie ulegli 0-1 Płomieniowi Kuźnica Marianowa, a potem, również 0-1, zwycięzcy całej imprezy, Rakowowi Częstochowa.

Najlepszym piłkarzem zawodów został uznany Bartosz Piechel.
Zdjęcie dzięki uprzejmości Pawła Leszczyńskiego (Kulisy Powiatu)

Pierwsza czwórka turnieju:
1. Raków Częstochowa
2. Płomień Kuźnica Marianowa
3. KS Panki
4. Orlik Blachownia

Skład KS Panki:
Karol Hejno (br), Bartosz Piechel, Bartosz Bąk, Aleks Cajler, Julia Pisarek, Tymoteusz Kochel, Kacper Kierat, Dawid Krawczyk, Mateusz Marzec, Krystian Kozak, Sebastian Mirek, Aleskander Wiecha.
Trener: Maciej Furmanek.

Zdjęcie z www.kubablaszczykowski.pl

Kuba Cup
18.12.2014

18 grudnia o godzinie 9.45 w hali sportowej Zespołu Szkół w Truskolasach odbędzie się VIII Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej Młodzików (2002 i młodsi) Kuba Cup.

Głównym organizatorem turnieju oraz fundatorem licznych pucharów i nagród rzeczowych jest pochodzący z Truskolasów Reprezentant Polski – Jakub Błaszczykowski.

W ogólnopolskiej imprezie zagrają:

Wisła Kraków
Śląsk Wrocław
Piast Gliwice
Odra Opole
Akademia Sportowe Lubliniec
Raków Częstochowa
UKS Dwójka Kozy
KS Panki
Pogoń Kamyk
Herkules Truskolasy

Źródło: Gazeta Kłobucka

Panki Cup
20.12.2014

A w sobotę 20 grudnia odbędzie się Panki Cup – II Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej Młodzików (2002/03). Przyjazd drużyn planowany na 9.00, start imprezy na 9.30, a zakończenie na 15.45.
W drugiej edycji młodzieżowego turnieju, systemem „każdy z każdym” zagra 7 drużyn:

Widzew Łódź
Polonia Leszno