Z bardzo dobrej strony na halowych turniejach zaprezentowała się w sobotę młodzież z KS Panki.
Trampkarze (rocznik 2000/01) wygrali batalię o palmę pierwszeństwa w powiecie kłobuckim na turnieju, który odbył się w Ostrowach nad Okszą, w ramach X Młodzieżowych Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego.
Z kolei nasza najmłodsza grupa (rocznik 2005/06) zajęła 3. miejsce na silnie obsadzonym drużynami z województwa opolskiego turnieju w Oleśnie.
X Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w halowej piłce nożnej
Ostrowy nad Okszą, 21 lutego 2015 r.
Do zmagań w mistrzostwach trampkarzy stanęło 7 zespołów: Naprzód Ostrowy, Grom Miedźno, Liswarta Krzepice, KS Panki, Olimpia Truskolasy, Sokół Wręczyca i Pogoń Kamyk.
Drużyny rywalizowały systemem "każdy z każdym".
Wyniki meczów Panek:
KS Panki 2 - 1 Sokół Wręczyca
(Dawid Kała, Krzysztof Pasieka)
KS Panki 2 - 0 Olimpia Truskolasy
(Konrad Hejno, Dominik Tyrała)
KS Panki 2 - 1 Liswarta Krzepice
(Dawid Kała, Rafał Pietrzak)
KS Panki 1 - 0 Pogoń Kamyk
(Dawid Kała)
KS Panki 1 - 0 Naprzód Ostrowy
(Dawid Kała)
KS Panki 0 - 1 Grom Miedźno
Klasyfikacja końcowa:
M | Pkt | ||
1. | KS Panki | 6 | 15 |
2. | Grom Miedźno | 6 | 12 |
3. | Naprzód Ostrowy | 6 | 12 |
4. | Olimpia Truskolasy | 6 | 8 |
5. | Sokół Wręczyca | 6 | 4 |
6. | Liswarta Krzepice | 6 | 4 |
7. | Pogoń Kamyk | 6 | 3 |
Najlepsza "piątka" mistrzostw:
Karol Kowalik (najlepszy bramkarz, Panki), Dawid Kowalik (najlepszy strzelec, Ostrowy), Szymon Jóźwiak (najlepszy piłkarz, Miedźno), Jakub Marzec (Wręczyca), Adam Kudła (Olimpia Truskolasy)
Skład KS Panki:
Karol Kowalik, Konrad Hejno, Krzysztof Pasieka, Rafał Pietrzak, Konrad Porada, Dominik Tyrała, Bartek Zawierucha, Dawid Kała, trener Maciej Furmanek
* * *
Turniej Orlików rocznika 2005 o Puchar Burmistrza Olesna
Olesno, 21 lutego 2015 r.
W turnieju wzięło udział 8 zespołów: MGOKiS Praszka, MKS Kluczbork, KS Panki, OKS I Olesno, OKS II Olesno, AS Lubliniec, AP Olesno, które podzielono na dwie grupy.
Wyniki meczów Panek w grupie:
KS Panki 2 - 0 OKS II Olesno
(Filip Piskorski, Miłosz Izydorczyk)
KS Panki 0 - 1 MGOKiS Praszka
KS Panki 1 - 0 MKS Kluczbork
(Miłosz Izydorczyk)
Podopieczni trenera Roberta Hyry zajęli 2. miejsce w grupie i awansowali do półfinału.
Mecze półfinałowe:
MGOKiS Praszka 0 - 0 (k. 2-0) Odra Opole
KS Panki 0 - 2 AP Olesno
Mecz o III miejsce:
KS Panki 1 - 0 Odra Opole
(Miłosz Izydorczyk)
Finał:
MGOKiS Praszka 3 - 1 AP Olesno
* * *
Najbliższa kolejka 19 |
dzisiaj: 204, wczoraj: 154
ogółem: 2 928 807
statystyki szczegółowe