Junior Szarlejka - KS Panki (Wiosna 2009)

Start ligi już blisko!

• autor: kemo, 2015-07-29 15:42

Wielkimi krokami zbliża się inauguracja sezonu Klasy Okręgowej 2015/2016. W pierwszym ligowym meczu, w niedzielę 9 sierpnia o godz. 17:00, Panki podejmą beniaminka - Olimpię Huta Stara.

Tymczasem w rozegranym we wtorek w Truskolasach sparingu KS przegrał z tamtejszą Olimpią 2:3.

W sobotę kolejny mecz kontrolny: o 12:00 w Pankach z Kolegium Sędziów Częstochowa (zamiast Liswarty Krzepice). Na 17:00 zaplanowano mecz oldbojów w ramach Piłkarskiego Benefisu Grzegorza Pytla.

W meczu w Truskolasach trener Operacz skorzystał z grona testowanych zawodników, m.in. bramkarza oraz kilku młodzieżowców. Do przerwy było 1:0 dla Panek, po golu z karnego Dariusza Załęckiego. Po zmianie stron wyrównał ex-Pankowiak - Marcin Krawczyk. Chwilę później, za sprawą Krzysztofa Rendaka, Olimpia objęła prowadzenie. Na 2:2 strzelił Tomasz Pasieka. Tuż przed końcowym gwizdkiem Andrzej Bogus ustalił wynik strzelając z rzutu wolnego trzecią bramkę dla gospodarzy.