Wyszukiwarka

Aktualności

Mecz oldbojów KS Panki. Benefis Grzegorza Pytla!

• autor: elkemo, 2015-08-02 19:19

W sobotę 1 sierpnia 2015 roku zgromadzeni na stadionie w Pankach kibice mogli przeżyć istny powrót do przeszłości. W meczu oldbojów KS Panki zorganizowanym z okazji Benefisu Grzegorza Pytla zobaczyli przekrój pokoleń pankowskich piłkarzy. Na murawie znalazło się miejsce zarówno dla zawodników grających w latach 80-tych w Górniku Panki, w latach 90-tych w Dealu, jak i nieco młodszych graczy.

Link do zdjęć Jarosław Brzęczka.

Mecz pomiędzy „czerwonymi” i „niebieskimi” został rozegrany na pełnowymiarowym boisku „11 na 11”. Wynik otworzył golem dla „niebieskich” Michał Mirek. Kilka minut później doszło do wyrównania, po tym jak rzut karny wykorzystał Grzegorz Pytel. W drugiej połowie Michał Mirek strzelił najpierw na 2:1, a następnie na 3:1. W odpowiedzi bramki dla „czerwonych” zdobyli Patryk Kudła i Grzegorz Pytel. „Niebiescy” ponownie objęli prowadzenie, tym razem po golu Bartłomieja Pruszyńskiego. Tuż przed końcem spotkania z świetnej strony pokazał się, grający już w latach 70-tych bramkarz, Kazimierz Wójcik, który obronił zarówno rzut wolny, jak i rzut karny egzekwowane przez Roberta Hyrę. Spotkanie skończyło się rezultatem 4:3 dla „niebieskich”.