Młodzicy

Udana sobota dla KS-u Panki

• autor: kemo, 2016-02-21 22:20

Dziś juniorzy młodsi trenera Furmanka zdobyli 1. miejsce na turnieju piłki halowej w Rudnikach Wieluńskich.

Zdjęcia z turnieju (autor Andrzej Szatan).

Natomiast seniorzy wygrali 3-0 mecz sparingowy ze juniorami Skry Częstochowa (Śląska Liga Juniorów). Dla podopiecznych trenera Operacza bramki zdobyli: Jakub Młocek, Paweł Wręczycki oraz Damian Olszewski. Mecz odbył się na stadionie Skry, na sztucznej murawie.

20 stycznia 2016 roku, na hali sportowej w Rudnikach, odbył się III Turniej o Puchar Wójta Gminy Rudniki juniorów młodszych (1999 r. i młodsi). W zawodach uczestniczyło 5 drużyn: Piast Gorzów Śląski, LZS Żytniów I, LZS Żytniów II, LZS Ligota Oleska i KS Panki. Rywalizowano systemem "każdy z każdym". Najlepszym zespołem okazał się KS Panki, który wygrał swoje wszystkie mecze. Drugie miejsce zajął Piast Gorzów Śląski. Najlepszym strzelcem turnieju został Krystian Piechel (9 bramek, KS Panki), zawodnikiem Patryk Wróbel (LZS Żytniów), bramkarzem Bartłomiej Kubica (LZS Ligota Oleska).

Skład juniorów na turnieju w Rudnikach: Karol Kowalik, Dawid Machnik, Patryk Gała, Krzysztof Pasieka, Konrad Hejno, Dawid Kała, Maciej Wachowski, Dawid Kierat, Krystian Piechel i trener Maciej Furmanek.

Skład seniorów w meczu ze Skrą:
Damian Janoszka - Patryk Kudła, Piotr Wręczycki, Dawid Chrzęstek, Arek Hyra - Jakub Młocek, Mateusz Waloch, Dariusz Załęcki, Paweł Wręczycki - Oskar Operacz, Bartosz Pławczyk oraz z ławki: Łukasz Gąsienica, Grzegorz Kemuś i Damian Olszewski.

W niedzielę (28.02.2016 r.) seniorów czeka turniej finałowy w ramach XVI Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego w HPN.