Pogoń Kłomnice - KS Panki (Wiosna 2010)

Nowi zawodnicy w klubie

• autor: elkemo, 2016-08-11 23:22

Przed IV-ligowymi zmaganiami nasz klub wzmocniło pięciu zawodników: Sławomir Ogłaza, Sebastian Dobosz, Szymon Kowalczyk, Jakub Chrzan i Kamil Ciapa. Ich krótkie sylwetki prezentujemy w rozwinięciu newsa.

Sebastian Dobosz – 19 letni środkowy pomocnik, wychowanek częstochowskiego Rakowa, w zeszłym sezonie w szerokiej kadrze II-ligowca, choć mecze rozgrywał w IV-ligowych rezerwach. Syn tragicznie zmarłego w 2010 roku trenera i piłkarza, Dariusza Dobosza.

Szymon Kowalczyk – 19 letni środkowy obrońca, podobnie jak Dobosz, wypożyczony z Rakowa, w rundzie jesiennej ubiegłego sezonu występował w III-ligowej Skrze.

Kamil Ciapa – 23-letni niewysoki skrzydłowy, wychowanek Liswarty Krzepice, gdzie należał do kluczowych postaci. Ma za sobą również występy w Zniczu Kłobuck.

Jakub Chrzan – 19-letni bramkarz, w ubiegłym sezonie bronił w Liswarcie Krzepice na zmianę z Konradem Pląskowskim, ma za sobą grę w rezerwach częstochowskiej Skry.

Sławomir Ogłaza – 27-latek, brat kapitana pankowskiej drużyny, Przemysława. Zawodnik środka pola z przeszłością w II lidze, były kapitan Rakowa Częstochowa, gdzie spędził blisko 5 lat. Ostatnio występował w III-ligowej Skrze, gdzie zmagał się też z kontuzją.

Przed nowym sezonem treningów nie wznowili Łukasz Gąsienica i Mateusz Waloch. Jakub Młocek szuka klubu na wypożyczenie. Damian Olszewski wrócił do treningów z juniorami.