Płomień Kuźnica M. - KS Panki (Jesień 2010)

Zła passa Panek

• autor: kemo, 2016-09-05 12:11

Podopieczni trenera Oskara Operacza przegrali pierwszy mecz u siebie w tym sezonie. Lepszy od Panek okazał się RKS Grodziec, który wygrał 4-2.

Następny mecz odbędzie się w niedzielę, o 11:00, w Tychach, z rezerwami pierwszoligowego GKS Tychy.

Zdjęcia z meczu (fot. Żaneta Kilarska)

Bramki:

21' - 1-0 - Arkadiusz Hyra (rzut karny)
30' - 1-1 - Adam Baran
49' - 1-2 - Adam Baran
66' - 1-3 - Rafał Stanisławski
75' - 1-4 - Marcin Smarzyński
90' - 2-4 - Dariusz Załęcki (rzut karny)

KS Panki:

Damian Janoszka (br)
Patryk Kudła, Arkadiusz Hyra (70' Jakub Chrzęstek), Dawid Chrzęstek, Przemysław Ogłaza
Bartosz Pławczyk, Sebastian Dobosz, Dariusz Załęcki, Dominik Marek (46' Sławomir Ogłaza)
Oskar Operacz (46' Dawid Świtała)
Tomasz Pasieka (77' Kamil Ciapa)

Trener: Oskar Operacz. Pozostali rezerwowi: Jakub Chrzan (br), Krystian Piechel.

RKS Grodziec:

Przemysław Popczyk (br) - Adam Baran, Jakub Dankowski (60' Paweł Domański), Bartosz Garczarczyk, Mateusz Kiepura, Grzegorz Koch, Paweł Krzos (60' Łukasz Macionagowski), Rafał Otwinowski, Marcin Smarzyński (80' Damian Waśniewski), Rafał Stanisławski, Igor Wilk (75' Mateusz Drzymała).

Trener: Marcin Paul. Pozostali rezerwowi: Marcin Rybka, Marcin Grolik, Rafał Sadowski.

Sędziował były arbiter ekstraklasowy Mirosław Górecki.

Żółte kartki: Patryk Kudła (Panki) oraz Bartosz Garczarczyk, Jakub Dankowski, Rafał Otwinowski (Grodziec).

Meczowa relacja na stronie RKS-u Grodziec.

autor: Iglak_Typer 2016-09-05 14:28:09

Profil Iglak_Typer w Futbolowo Lubisz obstawiać? Zarejestruj się i odbierz ZA DARMO BONUS 350 PLN na zakłady i ciesz się z wygranych już teraz !!! >>>
bet350.blogspot.com/

autor: Lopez 2016-09-05 19:46:53

Profil Lopez w Futbolowo Przegrać też trzeba, ważne by wyciągać wnioski. Moim zdaniem mecz pokazał ile znaczy na tym poziomie pressing i przygotowanie kondycyjne. Z boku wyglądało, jakby gości było przynajmniej 4 więcej. Sporo pracy przed nami, ale trzeba walczyć dalej.