KS Panki - Pogoń Kamyk [Juniorzy Starsi] (Jesień 2009)

Szombierki Bytom za mocne dla Panek

• autor: kemo, 2016-10-08 18:41

Drużyna z Panek zanotowała kolejną porażkę. Tym razem lepsze okazały się Szombierki Bytom.

Szombierki Bytom 1-0 (0-0) KS Panki

ZDJĘCIA Z MECZU

Relacja z meczu na stronie Szombierek

W porównaniu do poprzednich spotkań trener Oskar Operacz dokonał kilku roszad w wyjściowym ustawieniu. Parę stoperów utworzyli bracia Przemysław i Sławomir Ogłazowie, natomiast Arkadiusz Hyra został przesunięty do przodu. Po dwóch meczach do składu wrócił Sebastian Dobosz.

Pierwsze 45 minut spotkania było wyrównane, choć przyznać trzeba, że Szombierki zmarnowały kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola. Albo strzelali nad poprzeczką, albo na posterunku był Damian Janoszka.

Drugą połowę gospodarze zaczęli z wysokiego C. Już na jej początku objęli prowadzenie. Pankowska drużyna ambitnie grała w destrukcji, natomiast w poczynaniach ofensywnych była bezbronna. Groźnie za to atakowali popularni „Zieloni”. Jednak, ku niezadowoleniu miejscowych kibiców, brakowało im wykończenia.

Podsumowując, szkoda straconych punktów, bo „Szombry” nie grały spektakularnego futbolu. To jednak wystarczyło na Panki, które od kilku meczów nie wykorzystują swojego piłkarskiego potencjału.

Szansa na przełamanie będzie 16 października (niedziela), kiedy to do Panek przybędzie drużyna rezerw częstochowskiego Rakowa.

Bramki:

II połowa:
47' - Mateusz Morys

KS Panki:

Damian Janoszka (br)
Patryk Kudła (76' Piotr Wręczycki), Przemysław Ogłaza, Sławomir Ogłaza, Bartosz Pławczyk
Dariusz Załęcki, Paweł Wręczycki, Sebastian Dobosz
Arkadiusz Hyra (63' Dominik Marek), Oskar Operacz (57' Jakub Chrzęstek), Tomasz Pasieka

Pozostali rezerwowi: Jakub Chrzan (br), Krystian Piechel, Szymon Kowalczyk, Dawid Chrzęstek.

Trener: Oskar Operacz.

Szombierki Bytom:

Piotr Maścibrzuch (br) - Szymon Cichecki, Damian Cybul, Jakub Stefaniak, Bartłomiej Gwiaździński, Jakub Konaszczuk, Krzysztof Krzykawski, Mateusz Lebek, Mateusz Lubkowicz (74' Amadeusz Zając), Mateusz Morys (79' Kamil Papis), Jacek Jarnot.

Trener: Radosław Osadnik.

Sędziowali: K. Kaszper, J. Glos, P. Dziendziel (KS Skoczów).

Żółte kartki: Hyra, Janoszka (Panki) oraz Stefaniak (Szombierki)

dzisiaj: 415, wczoraj: 1960