KS Panki - Lot Konopiska (Jesień 2010)

Panki na 95-leciu w Kaletach

• autor: kemo, 2016-11-27 23:53

26 listopada 2016 r. delegacja Klubu Sportowego Panki uczestniczyła w uroczystych obchodach 95-lecia Unii Kalety.

Świetnie przygotowana gala odbyła się w Miejskim Domu Kultury w Kaletach. Podczas akademii wręczono odznaczenia dla zasłużonych działaczy tego jednego z najstarszych klubów sportowych na Śląsku. W związku z tą rocznicą Urząd Miejski w Kaletach ufundował sztandar, który został przekazany na ręce prezesa klubu, Tomasza Galiosa.

Nie zabrakło znakomitych gości. W wydarzeniu udział wzięli m.in.: były selekcjoner reprezentacji Polski - Antoni Piechniczek, złoty medalista olimpijski z Monachium - Zygmunt Anczok, srebrny medalista olimpijski z Montrealu – Jan Beniger, honorowy prezes Śląskiego ZPN – Rudolf Bugdoł, aktualny prezes Śląskiego ZPN – Henryk Kula, przedstawiciele władz samorządowych, reprezentanci zaprzyjaźnionych klubów sportowych i wielu innych.

Obchody uświetnił żywiołowy występ duetu estradowo-kabaretowego: Jolanta Bauszek i Marian Makula.