KS Panki - Jedność Boronów (Jesień 2010)

Pankowiaczek już w sobotę!

• autor: elkemo, 2016-11-27 23:57

W sobotę, 3 grudnia 2016 r., na hali sportowej w Pankach odbędzie się turniej halowej piłki nożnej młodzików (r. 2005 i młodsi) pod nazwą „Pankowiaczek”. W zawodach udział wezmą: KS Panki, M-GOKiS Praszka, OKS Olesno, UKS Raków Częstochowa, Akademia Sportowa Lubliniec, Naprzód Ostrowy, WKS Wieluń oraz Skra Częstochowa. Pierwsze mecze zaplanowano na godzinę 9:30. Sportowa impreza zakończy się około 15:00.

Organizatorami zmagań są: Klub Sportowy Panki, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pankach oraz Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kłobucku.

W pierwszej edycji „Pankowiaczka”, która została rozegrana w styczniu 2015 roku wygrał Promotor Zabrze, czyli partnerska szkółka Górnika. W ubiegłorocznym turnieju wzięły też udział: Ruch Chorzów, OKS Olesno, AS Lubliniec, Znicz Kłobuck oraz gospodarze z Panek.

Na uwagę zasługuję świetna organizacja i oprawa turnieju, za co należą się słowa uznania i podziękowania organizatorom. Dziękujemy w imieniu zawodników, trenerów i rodziców” – można wyczytać na stronie internetowej drużyny Promotora Zabrze.

26 listopada 2016 r. w kawiarni „U Braci” odbyło się podsumowanie rundy jesiennej dla młodzików z Klubu Sportowego Panki. Przypominamy, że drużyna prowadzona przez trenera Roberta Hyrę zajęła pierwsze miejsce w swojej lidze. Młodych zawodników uhonorowano pamiątkowymi medalami, które oprócz trenera wręczali wiceprezes klubu, Krzysztof Brzęczek oraz dyrektor GOKiS-u, Stanisław Wrzesiński. Ponadto, wyróżnienia indywidualne, w postaci statuetek otrzymali Filip Piskorski (najlepszy strzelec) oraz Miłosz Izydorczyk (najlepszy zawodnik).