Podopieczni trenera Macieja Furmanka dwukrotnie zajęli drugie miejsca w młodzieżowych halowych turniejach rozgrywanych na początku grudnia.
W zawodach organizowanych przez Grom Miedźno, które odbyły się w Ostrowach nad Okszą, chłopcy z rocznika 2002 ustąpili miejsca tylko Stradomiowi Częstochowa. (ZDJĘCIA TUTAJ)
Natomiast, dzień później w Pawonkowie, juniorzy młodsi (2000 r.) doszli aż do finału, w którym ulegli gospodarzowi - Orłem Pawonków.
III Mikołajkowy Turniej HPN pod patronatem Wójta Gminy Miedźno oraz Prezesa CzOZPN
(rocznik 2002 i młodsi) | Ostrowy nad Okszą, 3 grudnia 2016 r.
Grom Miedźno zieloni 3 – 0 Grom Miedźno niebiescy
Naprzód Ostrowy 5 – 0 Liswarta Popów
KS Panki 2 – 2 Stradom Częstochowa (Kacper Kierat, Bartosz Bąk)
Grom Miedźno zieloni 1 – 1 Liswarta Popów
Stradom Częstochowa 5 – 0 Grom Miedźno niebiescy
Naprzód Ostrowy 2 – 2 KS Panki (Mateusz Marzec, Aleks Cajler)
Grom Miedźno zieloni 0 – 3 Stradom Częstochowa
KS Panki 3 – 0 Liswarta Popów (Bartosz Piechel, Mateusz Marzec, Karol Kleszcz)
Naprzód Ostrowy 8 – 0 Grom Miedźno niebiescy
Grom Miedźno zieloni 1 – 5 KS Panki (Bartosz Piechel 3, Karol Kleszcz, Kacper Kierat)
Naprzód Ostrowy 1 – 2 Stradom Częstochowa
Liswarta Popów 9 – 0 Grom Miedźno niebiescy
Grom Miedźno zieloni 1 – 2 Naprzód Ostrowy
KS Panki 13 – 0 Grom Miedźno niebiescy (Bartosz Piechel 5, Aleks Cajler 3, Mateusz Marzec 2, Bartosz Bąk, Karol Kleszcz, Kacper Kierat)
Stradom Częstochowa 3 – 1 Liswarta Popów
Klasyfikacja końcowa:
1. Stradom Częstochowa - 13 pkt
2. KS Panki - 11 pkt
3. Naprzód Ostrowy - 10 pkt
4. Liswarta Popów - 4 pkt
5. Grom Miedźno zieloni - 4 pkt
6. Grom Miedźno niebiescy - 0 pkt
Nagrody indywidualne:
Najlepszy zawodnik: Bartosz Piechel (KS Panki)
Najlepszy bramkarz: Szymon Purgal (Stradom Częstochowa)
Najlepszy strzelec: Wiktor Buczkowski (Stradom Częstochowa) – 9 bramek
KS Panki: Karol Hejno (br.), Daniel Kała (br.), Bartosz Bąk, Bartosz Piechel, Mateusz Marzec, Gabriel Banasik, Aleks Cajler, Tymoteusz Kochel, Karol Kleszcz, Kacper Kierat. Trener: Maciej Furmanek.
Źródło: grommiedzno.futbolowo.pl
"Orzeł Cup 2016"
(rocznik 2000 i młodsi) | Pawonków, 4 grudnia 2016 r.
Grupa A:
Wyniki:
Pogoń II Kamyk 1 – 0 Beniaminek Częstochowa
Lotnik Kościelec 2 – 0 KS Panki
Beniaminek Częstochowa 2 – 0 Lotnik Kościelec
Victoria I Częstochowa 2 – 1 Pogoń II Kamyk
Lotnik Kościelec 0 – 2 Victoria I Częstochowa
KS Panki 3 – 1 Beniaminek Częstochowa, (Krzysztof Pasieka x2, Dawid Kała)
Victoria I Częstochowa 1 – 1 KS Panki (Krzysztof Pasieka)
Pogoń II Kamyk 4 – 2 Lotnik Kościelec
KS Panki 4 – 0 Pogoń II Kamyk (Dawid Kała x2, Krzysztof Pasieka, Michał Górecki)
Beniaminek Częstochowa 0 – 3 Victoria Częstochowa
Tabela grupy A
1. Victoria Częstochowa – 10 pkt– 8-2,
2. KS Panki – 7 pkt– 8-3,
3. Pogoń II Kamyk – 6 pkt– 6-8,
4. Beniaminek Częstochowa – 3 pkt-3-7,
5. Lotnik Kościelec – 3 pkt– 3-9,
Grupa B:
Wyniki:
Pogoń I Kamyk 2 – 2 Orzeł Pawonków
FC Bezimienni 2 – 0 Mechanik Kochcice
Orzeł Pawonków 1 – 2 FC Bezimienni
Victoria II Częstochowa 0 – 1 Pogoń I Kamyk
FC Bezimienni 0 – 0 Victoria II Częstochowa
Mechanik Kochcice 0 – 3 Orzeł Pawonków
Victoria II Częstochowa 1 – 3 Mechanik Kochcice
Pogoń I Kamyk 0 – 1 FC Bezimienni
Mechanik Kochcice 2 – 1 Pogoń I Kamyk
Orzeł Pawonków 1 – 0 Victoria II Częstochowa
Tabela grupy B
1. FC Bezimienni 10 pkt– 5-1,
2. Orzeł Pawonków – 7 pkt– 7-4,
3. Mechanik Kochcice – 6 pkt– 5-7,
4. Pogoń I Kamyk – 4 pkt– 4-5,
5. Victoria II Częstochowa – 1 pkt– 1-5,
Faza Pucharowa:
Półfinały:
Victoria I Częstochowa 0 – 3 Orzeł Pawonków
FC Bezimienni 0 – 0 (k. 4-5) KS Panki (Karol Hejno obronił 3 rzuty karne)
Mecz o 9 miejsce:
Lotnik Kościelec 1 – 3 Victoria II Częstochowa
Mecz o 7 miejsce:
Beniaminek Częstochowa 4 – 0 Pogoń I Kamyk
Mecz o 5 miejsce:
Pogoń II Kamyk 0 – 5 Mechanik Kochcice
Mecz o 3 miejsce:
Victoria I Częstochowa 2 – 2 (k. 0-2) FC Bezimienni
FINAŁ:
Orzeł Pawonków 2 – 0 KS Panki
Klasyfikacja końcowa:
1. Orzeł Pawonków,
2. KS Panki,
3. FC Bezimienni,
4. Victoria I Częstochowa,
5. Mechanik Kochcice,
6. Pogoń II Kamyk,
7. Beniaminek Częstochowa,
8. Pogoń I Kamyk,
9. Victoria II Częstochowa,
10. Lotnik Kościelec
Nagrody indywidualne:
Najlepszy zawodnik: Janik Dustin (FC Bezimienni)
Najlepszy bramkarz: Szafarczyk Patryk (Orzeł Pawonków)
Najlepszy strzelec: Smyła Mateusz – 8 Bramek (Orzeł Pawonków)
KS Panki: Karol Hejno, Konrad Hejno, Krzysztof Pasieka, Dawid Kała, Michał Leśniak, Michał Górecki, Dominik Tyrała, Kacper Furmanek, Bartosz Piechel. Trener: Maciej Furmanek.
Źródło: pawonkow.futbolowo.pl
Najbliższa kolejka 19 |
dzisiaj: 767, wczoraj: 637
ogółem: 2 930 007
statystyki szczegółowe