KS Panki - Lot Konopiska (Jesień 2010)

Juniorzy czwarci w Herkules Cup

• autor: kemo, 2016-12-13 23:47

W sobotę, 10 grudnia 2016 r., na hali w Truskolasach, odbył się jeden z najstarszych halowych turniejów w naszym regionie - XVI Powiatowy Turniej „Herkules Cup”. W zmaganiach juniorów młodszych (rocznik 2000 i mł.) najlepsza okazała się Akademia Sportowa Lubliniec, która w finale pokonała Orlika Blachownia. Drużyna z Panek zajęła czwarte miejsce.

Prestiżu tej sportowej imprezie nadaje fakt, że w przeszłości uczestniczyli w niej cenieni obecnie piłkarze. Najbardziej znanym jest oczywiście zawodnik Lecha Poznań, powoływany do reprezentacji Polski, Maciej Gajos, który halę w Truskolasach pamięta z występów z Pogonią Blachownia i Rakowem Częstochowa.

Grupa A:

Raków Częstochowa 4-0 Pogoń Kamyk (Natan Śpiewak 2, Mateusz Skibiński, Kamil Zemła)
KS Panki 2-0 Olimpia Truskolasy (Bartosz Zawierucha, Dawid Kała)

Raków Częstochowa 3-0 KS Panki (Natan Śpiewak, Mateusz Pasiuk, Kaml Zemła)
Pogoń Kamyk 2-4 Olimpia Truskolasy (Dawid Małota 2 - Bartłomiej Bogus, Patryk Hudy, Marek Bednarek)
Raków Częstochowa  6-0 Olimpia Truskolasy (Kamil Zemła 4, Mateusz Pasiuk, Mateusz Skibiński)
Pogoń Kamyk 1-2 KS Panki (Tomasz Smykalski - Bartosz Zawieruch, Bartosz Piechel)

Tabela gr. A:

1. Raków Częstochowa 9 pkt. br. 13:0
2. KS Panki 6 pkt. br. 4:4

3. Olimpia Truskolasy 3 pkt. br. 4:10
4. Pogoń Kamyk 0 pkt. br. 3:10