KS Panki - Lot Konopiska (Jesień 2010)

Kadrowe roszady

• autor: kemo, 2017-03-06 20:39

Po niespełna pięcioletniej przygodzie z KS-em Panki żegna się Oskar Operacz, który dziś został zawodnikiem A-klasowego Orła Kiedrzyn. Nowymi piłkarzami Panek zostali 20-letni Ukrainiec – Dmitrii Tanchyk oraz 36-letni Grzegorz Krupa, który jesienią reprezentował Unię Świerklaniec.

Dmitrii Tanchyk pochodzi z położonego w północno-wschodniej części Ukrainy miasta Sumy. W przeszłości występował PFK Sumy oraz drugoligowej Barsie Sumy. Ostatnio grał w Alians Lypova Dolyna.

Grzegorz Krupa, który może występować zarówno w linii obrony, jak i pomocy, spędził długi okres w czwartoligowym MLKS-ie Woźniki.

Wiosną w Pankach nie zobaczymy Dariusza Załęckiego, który odszedł do Stradomia Częstochowa oraz prawdopodobnie Jakuba Chrzana i Dawida Świtały, którzy nie wznowili treningów.

Trener Michał Skowron do pierwszej drużyny włączył trzech juniorów: Patryka Gałę, Konrada Hejno i Krzysztofa Pasiekę.

autor: Lopez 2017-03-08 15:15:23

Profil Lopez w Futbolowo Dzięki za wszystko Oskar! Za pracę i zdrowie pozostawione na boisku. Awansem do IV ligi wpisałeś się w historię Naszego Klubu. Życzę Ci powodzenia w nowym zespole, samych sukcesów i żadnych kontuzji.