KS Panki - Orzeł Kiedrzyn część 1 (Wiosna 2010)

Czwarte miejsce orlików w Truskolasach

• autor: kemo, 2017-03-09 10:20

Na czwartym miejscu ukończyła drużyna pankowskich orlików turniej w ramach XII Młodzieżowych Mistrzostwach Powiatu Kłobuckiego w halowej piłce nożnej o Puchar Starosty Kłobuckiego, który został rozegrany 4 marca w Truskolasach. Pierwsze miejsce zajął Znicz Kłobuck, drugie Pogoń Kamyk, a trzecie Grom Miedźno.

XII Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w HPN
o Puchar Starosty Kłobuckiego

Hala sportowa w Truskolasach, 4 marca 2017 r.

Turniej orlików (r. 2006/2007/2008)

Wyniki:

Finał:
Znicz Kłobuck 2-0 Pogoń Kamyk

Klasyfikacja końcowa:

1. Znicz Kłobuck (Mateusz Jaskuła, Bartosz Idasz, Kacper Zmorek, Dawid Zalski, Krzysztof Matyśkiewicz, Kacper Szymański, Patryk Nowak, Radosław Gmyrek, Filip Bielecki, Jakub Ulatowski, Kacper Kosik, trener Konrad Wilk)

2. Pogoń Kamyk (Daniel Kobyłkiewicz, Wiktor Kuczera, Mateusz Figzał, Hubert Kociszewski, Szymon Szmerot, Jakub Kuc, Mateusz Poch, Adrian Szczypiór, Konrad Olszewski, Maksymilian Olszewski, trener Przemysław Szczypiór)

3. Grom Miedźno (Jakub Kiepura, Adam Matyja, Bartosz Bedła, Bartosz Tałajczyk, Wiktor Krynicki, Jakub Słonina, Filip Puchała, Kevin Zawisza, Dominik Heluszka, trener Dawid Melanowicz)

4. KS Panki (Arkadiusz Szopa, Kamil Janic, Filip Piskorski, Jakub Drynda, Mateusz Nicpoń, Igor Rubik, Jakub Mierzwa, Jakub Gierak, Mateusz Kała, Szymon Grzyb, Bartosz Kiepura, trener Robert Hyra)

5. Olimpia Truskolasy (Olaf Gruca, Filip Piśniak, Dawid Tokasz, Mikołaj Krzemiński, Stanisław Soluch, Paweł Zając, Filip Jagieła, Kacper Utratny, Dawid Gruszka, Jakub Strzelczyk, trener Marcin Zalewski)

6. Liswarta Popów (Oskar Płuska, Marcel Swatek, Hubert Szala, Adrian Kowalik, Szymon Cendal, Kacper Lizurej, Szymon Izydorczyk, Krzysztof Tronina, trener Jan Kowalik)

7. Akademia Sportu Przystajń (Szymon Kmiecik Jakub Gmyrek, Paweł Krawczyk, Krzysztof Lizurej, Konrad Izydorczyk, Mateusz Drab, Kamil Kotarski, Kamil Galiczak, Jakub Ćwieląg, Radosław Głuch, Błażej Matyja, Szymon Krawczyk, trener Wojciech Grzybowski)

8. Oksza Łobodno (Oliwier Kotynia, Wiktor Szulc, Kacper Szymański, Kamil Bebłot, Dominik Górnik, Roksana Łuczak, Wiktor Wypych, Marcin Sołtysiak, Damian Kuczera, Jan Borowski, trener Dominik Szczypiór)

9. Sokół Wręczyca (Kacper Gwiźnierski, Bartek Kocik, Sebastian Turek, Łukasz Kała, Łukasz Machur, Ola Fiącek, Viktoria Kall, Kacper Sosnecki, Adam Dorożyński, Jakub Brodacki, Błażej Wojdyło, trener Jakub Głąb)

10. Huragan Jezioro: Krystian Dobosz, Jakub Koza, Norbert Węgiel, Olwier Celis, Dawid Biernacki, Sergiusz Piśniak, Martyna Rokosa, Tymoteusz Kmieć, Paweł Hyra, Szymon Grzelak, Alan Wręczycki, Jakub Matyja, trener Łukasz Kaczmarzyk)

Klasyfikacje indywidualne:

Najlepszy bramkarz: Mateusz Jaskuła (Znicz Kłobuck)
Najlepszy piłkarz: Bartosz Bedła (Grom Miedźno)

Najlepszy strzelec: Bartosz Tałajczyk (Grom Miedźno)
Najlepsza „piątka” turnieju: Mateusz Jaskuła, Bartosz Bedła, Bartosz Tałajczyk, Jakub Kuc (Kamyk), Jakub Strzelczyk (Olimpia).

Komisja organizacyjno-techniczna turnieju:
Kierownik: Stanisław Wrzesiński

Sekretarz: Jan Krok
Sędziował: Krzysztof Kierat

Klasyfikacja punktowa XII Młodzieżowych Mistrzostw (po 5 turniejach): /6 pkt za pierwsze miejsce, 4 pkt za drugie, 3 pkt za trzecie, 1 pkt za udział/

1. KS Panki - 17 pkt
2. Pogoń Kamyk - 12 pkt

3. Grom Miedźno - 10 pkt
-   Liswarta Popów - 10 pkt
5. Oksza Łobodno - 7 pkt
-   Znicz Kłobuck - 7 pkt
7. Liswarta Krzepice - 6 pkt
-   Olimpia Truskolasy - 6 pkt
9. Naprzód Ostrowy - 2 pkt
-   Sokół Wręczyca - 2 pkt
-   AS Przystajń - 2 pkt
12. Płomień Przystajń - 1 pkt
-   Junior Szarlejka - 1 pkt
-   Herkules Truskolasy - 1 pkt
-   Huragan Jezioro - 1 pkt

O Puchar Wójta Gminy Rudniki

Również 4 marca, tylko że w Rudnikach rozegrano halowy turniej juniorów o Puchar Wójta Gminy Rudniki, którego organizatorem był LZS Rudniki. Drużyna KS-u Panki, w składzie: Sebastian Wręczycki, Maciej Kierat, Dawid Kierat, Maciej Wachowski, Dawid Kała i Dawid Machnik zajęła trzecie miejsce. Palma pierwszeństwa przypadła Motorowi Praszka, który wyprzedził Żytniów, Panki, Łowoszów i Żytniów II. Najlepszym zawodnikiem sportowej imprezy wybrano Dawid Kałę.

autor: Lopez 2017-03-09 19:14:57

Profil Lopez w Futbolowo Brawo chłopaki. Biorąc pod uwagę, że dla niektórych był to absolutny debiut, wynik bardzo przyzwoity. Bramki dla Panek: Gierak 3 oraz Piskorski i Grzyb po 2.