Junior Szarlejka - KS Panki (Wiosna 2009)

Zmarł Ludwik Owczarek

• autor: kemo, 2017-03-21 19:48

21 marca 2017 r. zmarł Ludwik Kazimierz Owczarek - długoletni piłkarz i działacz Górnika Panki, gospodarz klubu, trener, sędzia, sympatyk futbolu. "Car". Miał niespełna 65 lat.

W 2015 roku, podczas jubileuszu 80-lecia Klubu Sportowego Panki, został odznaczony Srebrną Odznaką Honorową Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

Pogrzeb odbędzie się w czwartek o godz. 13.00 w kościele w Pankach.

Rok 1973. Góra, od lewej: Stanisław Morawski, Ludwik Owczarek, Ryszard Chyra, Michał Tarnawa, Jan Młyńczyk, Stanisław Dudek, Henryk Ciężarek, Józef Krysiak. Na dole, od lewej: Leszek Gruca, Jacek Krawczyk, Henryk Banasik, Marian Kapuścik, Józef Brzęczek, Stanisław Brzęczek.

Rok 1991. Góra, od lewej: Antoni Krauze, Wojciech Gmyrek, Mieczysław Grajcar, Jacek Cukier, Mariusz Brzęczek, Zbigniew Koźmin, Wojciech Potiomkin, Ludwik Owczarek. Na dole, od lewej: Ireneusz Siedlarczyk, Rafał Owczarek, Arkadiusz Antończak, Grzegorz Pytel, Paweł Kasprzyk. Leżą: Tomasz Młyńczyk i Roman Krauze.

W 2015 roku, podczas jubileuszu 80-lecia Klubu Sportowego Panki, Ludwik Owczarek został odznaczony Srebrną Odznaką Honorową Śląskiego Związku Piłki Nożnej.