Warta Zawada - KS Panki (Jesień 2008)

Adrian Pasieka zastąpił Michała Skowrona

• autor: kemo, 2018-01-12 10:31

Klub Sportowy Panki za porozumieniem stron rozstał się z trenerem Michałem Skowronem. Szkoleniowiec z Rudy Śląskiej pełnił swoje obowiązki od 10 października 2016 r. Serdecznie dziękujemy za współpracę z naszym klubem.

Nowym trenerem został Adrian Pasieka. Przez wiele lat związany był z Victorią Częstochowa, gdzie pełnił rolę zarówno piłkarza (dzierżył opaskę kapitańską w 3. lidze), jak i szkoleniowca.  Niespełna 38-letni grający trener jest wychowankiem Beniaminka Częstochowa. W swojej piłkarskiej przygodzie reprezentował również barwy Lotnika Kościelec, Orkana Rzerzęczyce, GLKS-u Strzelce Wielkie i ostatnio Orła Kiedrzyn.

W rozwinięciu newsa wideo-wywiad z Adrianem Pasieką, którego udzielił portalowi cz-piłka.pl.

autor: Lopez 2018-01-12 22:53:13

Profil Lopez w Futbolowo Panu trenerowi Skowronowi należą się podziękowania za pracę i zaangażowanie. Dziękuję i życzę sukcesów osobistych i zawodowych. A nowemu trenerowi życzę samych zwycięstw!