Aktualności

Wysoka wygrana w pierwszym sparingu

• autor: elkemo, 2018-01-27 17:12

Pierwszy sparing za nami. KS Panki 9-0 Orlik Blachownia

W 5. minucie wynik meczu otworzył Grzegorz Kemuś, który efektownym strzałem z rzutu wolnego zza 25. metra pokonał bramkarza Blachowni. W 10. minucie Kemuś trafił drugiego gola, ale tym razem głową. Na 3-0 podwyższył, z rzutu karnego, Arkadiusz Hyra. Przed przerwą na strzelecką listę wpisał się Tomasz Pasieka. Po zmianie stron na 5-0 z woleja strzelił Patryk Kudła. Później instynktem strzeleckim popisał się Tomasz Pasieka, który zanotował jeszcze cztery gole.

Następny mecz kontrolny odbędzie się w środę (31.01) o godz. 20.00 z OKS-em Olesno w Kluczborku.