Orzeł Kiedrzyn 4-2 (2-1) KS Panki
Kolejny mecz zagramy w środę (30 maja) o godz. 17.30. Do Panek przyjedzie lider tabeli, Zieloni Żarki.
Bramki:
1. połowa:
13’ - 1:0 - Maciej Wolski
14' - 1:1 - Tomasz Pasieka (asysta Arkadiusz Hyra)
21' - 2:1 - Sebastian Lachowski
2. połowa:
74’ - 3:1 - Maciej Wolski
80' - 3:2 - Krystian Piechel (głową, asysta Tomasz Pasieka)
84' - 4:1 - Maciej Wolski
KS Panki:
Damian Olszewski (br) - Patryk Kudła (75' Kacper Kierat), Arkadiusz Hyra, Dawid Chrzęstek, Przemysław Ogłaza - Szymon Kowalczyk, Paweł Wręczycki (85' Kacper Kierat) - Piotr Wręczycki (38' Krystian Piechel), Sebastian Dobosz, Tomasz Pasieka - Dawid Świtała (83' Michał Korzekwa).
Pozostali rezerwowi: Adrian Pasieka, Grzegorz Kemuś.
Trener: Adrian Pasieka.
Orzeł Kiedrzyn:
Karol Kuczera (br) - Kornel Ryś, Łukasz Toborek, Marek Kurpios, Łukasz Lechowski, Mateusz Jabłko, Cezary Mazurkiewicz (77' Michał Gładysz), Maciej Wolski, Sebastian Lachowski (55' Michał Nowak), Mateusz Teodorczyk (80' Denis Dushkin), Jan Gładysz (55' Dorian Matyja).
Pozostali rezerwowi: Mateusz Komorowski, Dawid Dróżdż, Krystian Jasnos.
Trener: Rafał Kuczera.
Sędziowali: Konrad Mikołajczyk (główny) oraz Sławomir Jankowski, Marcin Walczak (asystenci).
Żółte kartki: Tomasz Pasieka (Panki) oraz Łukasz Toborek (Orzeł).
Wyniki 30. kolejki:
Orzeł Kiedrzyn 4-2 KS Panki
MLKS Woźniki 4-1 LZS Mrzygłód
Stradom Częstochowa 5-1 Płomień Częstochowa
Lotnik Kościelec 2-1 Amator Golce
Zieloni Żarki 2-1 Jedność Boronów
Orzeł Psary/Babienica 4-3 Olimpia Truskolasy
Victoria Częstochowa 0-4 Pogoń Kamyk
Sparta Szczekociny 5-2 Gmina Kłomnice
Warta Mstów 2-3 Warta Kamieńskie Młyny
Tabela klasy okręgowej:
1. Zieloni Żarki - 67 pkt (30 meczów)
2. Orzeł Kiedrzyn - 66 pkt (30 m.)
3. Gmina Kłomnice - 54 pkt (30 m.)
4. Lotnik Kościelec - 53 pkt (30 m.)
5. Pogoń Kamyk - 51 pkt (30 m.)
6. MLKS Woźniki - 47 pkt (30 m.)
7. KS Panki - 45 pkt (30 m.)
8. Warta Mstów - 43 pkt (30 m.)
9. Amator Golce - 40 pkt (30 m.)
10. Stradom Częstochowa - 39 pkt (30 m.)
11. Warta Kamieńskie Młyny - 38 pkt (30 m.)
12. Olimpia Truskolasy - 38 pkt (30 m.)
13. Orzeł Babienica/Psary - 36 pkt (30 m.)
14. Płomień Częstochowa - 32 pkt (30 m.)
15. Sparta Szczekociny - 32 pkt (30 m.)
16. LZS Mrzygłód - 29 pkt (30 m.)
17. Jedność Boronów - 27 pkt (30 m.)
18. Victoria Częstochowa - 17 pkt (30 m.)
Zapowiedź 31. kolejki:
KS Panki - Zieloni Żarki (środa, 17.30)
Sparta Szczekociny - Pogoń Kamyk (środa, 17.30)
Warta Mstów - MLKS Woźniki (środa, 17.30)
Warta Kamieńskie Młyny - Victoria Cz-wa (środa, 17.30)
Gmina Kłomnice - Orzeł Psary/Babienica (środa, 17.30)
Olimpia Truskolasy - Orzeł Kiedrzyn (środa, 17.30)
Jedność Boronów - Lotnik Kościelec (środa, 17.30)
Amator Golce - Stradom Częstochowa (środa, 17.30)
Płomień Częstochowa - LZS Mrzygłód (środa, 17.30)
Zapowiedź 32. kolejki:
Zieloni Żarki - Olimpia Truskolasy (sobota, 11.00)
MLKS Woźniki - Płomień Częstochowa (sobota, 17.30)
LZS Mrzygłód - Amator Golce (sobota, 17.30)
Stradom Częstochowa - Jedność Boronów (sobota, 17.30)
Lotnik Kościelec - KS Panki (sobota, 17.30)
Orzeł Kiedrzyn - Gmina Kłomnice (sobota, 17.30)
Orzeł Babienica/Psary - Pogoń Kamyk (sobota, 17.30)
Sparta Szczekociny - Warta Kamieńskie Młyny (niedziela, 17.30)
Victoria Częstochowa - Warta Mstów (sobota, 17.30)
Partnerzy Klubu Sportowego Panki w 2018 roku:
Najbliższa kolejka 19 |
dzisiaj: 639, wczoraj: 154
ogółem: 2 929 242
statystyki szczegółowe