Wyszukiwarka

Aktualności

Znicz Kłobuck lepszy od Panek

• autor: kemo, 2018-09-05 21:19

W spotkaniu na szczycie klasy okręgowej KS Panki przegrał 1-4 wyjazdowy mecz ze Zniczem Kłobuck. Relacja z zawodów, wyniki ostatniej i zapowiedź następnej kolejki w rozwinięciu newsa.

Nagranie wideo z meczu (link tutaj).

Fotorelacja z meczu (link tutaj).

Wideowywiad cz-pilka.pl z Arkadiusz Hyrą (link tutaj).

KS Panki następny mecz zagra w niedzielę (9 września) o godz. 16.30. Będziemy podejmować Gminę Kłomnice.

Mecz rozpoczął się świetnie dla drużyny z Panek. W 4. minucie, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Sebastiana Dobosza, bramkę strzelił Arkadiusz Hyra. Niespodziewany wynik utrzymywał się do 31. minuty. Wtedy, po podaniu precyzyjnym  Krzysztofa Łazowskiego z bocznego sektora, z bliskiej odległości wyrównał niepilnowany Maciej Wolski. W 38. minucie Znicz wyszedł na prowadzenie. Daleki wyrzut z autu Łazowskiego sfinalizował „główką” Jakub Juszczyk.

Od 48. minuty obie drużyny grały w „dziesiątkę”. Czerwone kartki otrzymali Łukasz Kmieć (bezpośrednio) i Adrian Pasieka (konsekwencja drugiej żółtej).

W 68. minucie stały fragment gry znów przyniósł bramkę gospodarzom.  Miłosz Bielecki zacentrował z rzutu wolnego na głowę najwyższego w polu karnym Łazowskiego, a ten dopełnił formalności. Wynik w 83. minucie ustalił Mateusz Jabłko, który odebrał piłkę niezdecydowanemu Jakubowi Jędrzejczakowi, po czym skierował piłkę do siatki.

Znicz wygrał mecz zasłużenie, choć Panki też miały swoje dobre momenty. Szkoda, że w ostatnim czasie szyki pokrzyżowały nam problemy zdrowotne czołowych zawodników. Tomasz Pasieka, mimo kontuzji, zagrał na własne życzenie, Michał Załucki zszedł z boiska już w 30. minucie, a Szymon Kowalczyk w ogóle nie mógł wystąpić.

Spotkanie mogło się podobać licznie zgromadzonej publiczności. Obie drużyny stworzyły ciekawe widowisko na dobrym poziomie.

Bramki:

1. połowa:
4. min – 0:1 – Arkadiusz Hyra
31. min – 1:1 – Maciej Wolski
38. min – 2:1 – Jakub Juszczyk

2. połowa:
68. min – 3:1 – Krzysztof Łazowski
83. min – 4:1 – Mateusz Jabłko

KS Panki:

Dariusz Sobolewski (br) – Sebastian Sośniak, Arkadiusz Hyra, Michał Załucki (32’ Łukasz Gawron), Przemysław Ogłaza – Adrian Pasieka, Sebastian Dobosz – Patryk Kudła (75’ Jakub Jędrzejczak), Tomasz Pasieka (87’ Michał Korzekwa), Jakub Koza – Paweł Wręczycki (70’ Krystian Piechel).

Pozostali rezerwowi: Karol Hejno (br), Jakub Chrzęstek.

Trener: Adrian Pasieka.

Znicz Kłobuck:

Błażej Stępień (br) – Karol Kasprzyk, Dawid Korczak, Jakub Juszczyk, Mateusz Jabłko (85’ Rafał Obała) – Krzysztof Łazowski, Łukasz Kmieć, Konrad Skoczylas (65’ Kamil Ciapa), Miłosz Bielecki (75’ Tomasz Gadomski) – Maciej Wolski, Kamil Wojtyra.

Pozostali rezerwowi: Piotr Węzik (br), Marcin Sroka, Ariel Mikołajczyk, Rafał Staśkiewicz.

Trener: Tomasz Juszczyk.

Sędziowie: Oskar Sikora (główny) oraz Jakub Barczyk i Mateusz Malinowski (asystenci).

Żółte kartki: Adrian Pasieka, Przemysław Ogłaza, Tomasz Pasieka (Panki) oraz Krzysztof Łazowski, Dawid Korczak (Znicz).

Czerwone kartki: Adrian Pasieka (48. minuta, za dwie żółte) oraz Łukasz Kmieć (48. minuta).