Wyszukiwarka

Aktualności

Strzelecka kanonada KS-u Panki!

• autor: kemo, 2018-10-07 18:09

W dzisiejszym meczu klasy okręgowej KS Panki wygrał 12-1 z Orłem Kiedrzyn. Bramki dla naszej drużyny strzelili: Tomasz Pasieka (cztery), Krystian Piechel (dwie), Patryk Kudła, Paweł Wręczycki, Arkadiusz Hyra, Łukasz Rabiniak oraz Jakub Koza. Jedno trafienie było samobójcze. Dla Orła gola zdobył Miłosz Socha. Po 11 kolejkach nadal jesteśmy wiceliderem „okręgówki”. Był to 9. zwycięski mecz podopiecznych trenera Adriana Pasieki w tym sezonie.

Fotorelacja z meczu (link tutaj).

Następny mecz Panki zagrają w sobotę (13 października) o godz. 15.00, na wyjeździe, z Amatorem Golce.

Bramki:

1. połowa:
4. min – 1:0 – Patryk Kudła (asysta Paweł Wręczcycki)
11. min – 2:0 – Tomasz Pasieka (asysta Łukasz Gawron)
13. min – 3:0 – Arkadiusz Hyra (rzut karny, po faulu na Tomaszu Pasiece)
17. min – 4:0 – Paweł Wręczycki (dobitka strzału Patryka Kudły)
20. min – 5:0 – Sebastian Flak (gol samobójczy, po dośrodkowaniu Łukasza Gawrona)
34. min – 6:0 – Łukasz Rabiniak (asysta Tomasz Pasieka)

2.połowa:
47. min – 7:0 – Tomasz Pasieka (asysta Szymon Kowalczyk)
53. min – 8:0 – Tomasz Pasieka (asysta Krystian Piechel)
57. min – 9:0 – Jakub Koza (głową, asysta Tomasz Pasieka)
67. min – 10:0 – Tomasz Pasieka
75. min – 11:0 – Krystian Piechel (asysta Łukasz Rabiniak)
83. min – 11:1 – Miłosz Socha – gol dla Kiedrzyna
85. min – 12:1 – Krystian Piechel (asysta Paweł Wręczycki)

KS Panki:

Dariusz Sobolewski (br) – Sebastian Sośniak, Arkadiusz Hyra (46’ Krystian Piechel), Szymon Kowalczyk, Przemysław Ogłaza – Paweł Wręczycki, Łukasz Gawron (73’ Piotr Wręczycki) – Patryk Kudła, Jakub Koza (60’ Jakub Chrzęstek), Tomasz Pasieka – Łukasz Rabiniak.

Pozostali rezerwowi: Marcin Marek (br), Michał Załucki, Adrian Pasieka.

Trener: Adrian Pasieka.

Orzeł Kiedrzyn:

Mateusz Komorowski (br) – Sebastian Flak (65’ Mateusz Misztal), Cezary Mazurkiewicz, Łukasz Bartosik, Sebastian Lachowski, Miłosz Socha, Michał Gładysz, Łukasz Lechowski, Krystian Jasnos, Marcin Kostrzewa (46’ Dawid Dróżdż), Michał Nowak.

Pozostali rezerwowi: Jakub Burzyński, Jakub Kotliński, Jakub Suchański.

Trener: Sebastian Żebrowski.

Sędziowie: Jakub Barczyk (główny) oraz Mateusz Stryjniak i Paweł Terlicki (asystenci).

Żółte kartki: Jakub Koza (Panki) oraz Cezary Mazurkiewicz (Kiedrzyn).

Widzów: ok. 200.

Wyniki 11. kolejki (6-7 października):

Pogoń Kamyk 1-1 Warta Kamieńskie Młyny
Warta Mstów 2-2 Lotnik Kościelec
Piast Przyrów 5-2 Orzeł Psary/Babienica
Stradom Częstochowa 0-3 Amator Golce
Olimpia Truskolasy 2-4 MLKS Woźniki