Wyszukiwarka

Aktualności

Amator lepszy od Panek

• autor: kemo, 2018-10-14 10:39

We wczorajszym wyjazdowym pojedynku derbowym musieliśmy uznać wyższość Amatora Golce, który wygrał z nami 3-0. Spotkanie przyciągnęło sporą liczbę kibiców. Szerszy opis w rozwinięciu newsa.

Fotorelacja z meczu (link tutaj).

Kolejny mecz rozegramy w niedzielę (21 października) o godz. 15.00. Do Panek przyjedzie Unia Kalety.

W pierwszym fragmencie spotkania inicjatywę mieli zawodnicy z Panek. Jednak z biegiem czasu procent posiadania piłki się wyrównał. W 20. minucie niefortunnie interweniujący Przemysław Ogłaza zderzył się ze słupkiem i rozciął brodę. Musiał opuścić plac gry. W szpitalu założono mu pięć szwów.

Około 30. minuty w pole karne wpadł Tomasz Pasieka. Oddał strzał z ostrego kąta, który zaskoczył bramkarza Pawła Warchoła i piłka wpadła do bramki. Sędzia dopatrzył się jednak faulu na golkiperze Amatora i gola nie uznał. W 35. minucie, po nieporozumieniu obrońców gości, piłka trafiła pod nogi Michała Wróblewskiego. Ten skorzystał z prezentu, popędził na bramkę Panek i podał do niepilnowanego Dawida Gierczaka, który z bliska strzelił na 1-0.

W 51. minucie z rzutu wolnego, z 20. metra w samo „okienko”, na 2-0 strzelił Radosław Werner. Po tej bramce Amator kontrolował przebieg gry. W środku pola świetnie grał Kamil Młyńczyk, który wygrywał sporo pojedynków z graczami Panek. W doliczonym czasie gry, po prostopadłym podaniu Dawida Kasperkiewicza, wynik na 3-0 ustalił Grzegorz Kędzierski.

Bramki:

1. połowa:
36. min – 1:0 – Dawid Gierczak

2. połowa:
51. min – 2:0 – Radosław Werner (rzut wolny)
92. min – 3:0 – Grzegorz Kędzierski

KS Panki:

Dariusz Sobolewski (br) - Sebastian Sośniak, Arkadiusz Hyra, Szymon Kowalczyk, Przemysław Ogłaza (20' Jakub Chrzęstek) - Paweł Wręczycki, Łukasz Gawron (65’ Piotr Wręczycki) - Patryk Kudła (60' Krystian Piechel), Sebastian Dobosz, Tomasz Pasieka - Łukasz Rabiniak (46' Michał Załucki).

Pozostali rezerwowi: Marcin Marek (br), Adrian Pasieka, Jakub Jędrzejczak.

Trener: Adrian Pasieka.

Amator Golce:

Paweł Warchoł (br) - Dorian Matyja, Jakub Ingatowicz, Radosław Werner, Adrian Sikorski (63' Tomasz Brzęczek),  Kamil Młyńczyk, Dawid Gierczak (83' Paweł Suchanek), Denys Dushkin, Grzegorz Kędzierski (92' Dawid Żyzny), Patryk Chajduś, Michał Wróblewski (86' Dawid Kasperkiewicz).

Pozostali rezerwowi: Jakub Nogal, Tomasz Czok.

Trener: Tomasz Czok.

Sędziowie: Konrad Mikołajczyk (główny) oraz Bartosz Kuc i Sergiusz Dana (asystenci).

Żółte kartki: Sebastian Dobosz (Panki) oraz Kamil Młyńczyk (Golce).

Widzów: ok. 200.