KS Panki - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Panki - Warta Mstów 6:0
  • Sparta Lubliniec - Warta Kamieńskie Młyny 0:5
  • Stradom Częstochowa - Piast Przyrów 0:0
  • Olimpia Truskolasy - Pogoń Kamyk 6:2
  • Znicz Kłobuck - Lotnik Kościelec 8:0
  • Gmina Kłomnice - Orzeł Psary/Babienica 3:4
  • Olimpia Huta Stara - Unia Kalety 0:0
  • Liswarta Krzepice - Amator Golce 3:1
  • MLKS Woźniki - Orzeł Kiedrzyn 3:1
  •        

Partnerzy

Logowanie

Wyszukiwarka

Aktualności

Trzecie miejsce orlików w Węglowicach

  • autor: kemo, 2018-12-09 16:19

8 grudnia 2018 r. drużyna orlików KS-u Panki (r. 2008 i młodsi) zajęła trzecie miejsce w turnieju halowej piłki nożnej pn. „Węglowickie Mikołajki”. Zmagania, które miały miejsce w szkole podstawowej w Węglowicach, wygrał Orlik Blachownia, drugie miejsce zajął Junior Szarlejka, czwarte Grom Miedźno, a piąte gospodarze, czyli Huragan Jezioro.

Fotorelacja z turnieju (link tutaj).

II Mikołajkowy Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły w Węglowicach "Węglowickie Mikołajki"

Przebieg turnieju (system "każdy z każdym"):

KS Panki 0-7 Orlik Blachownia
(Kacper Hajdas x4, Kamil Bochenek, Bartosz Kobiela, Maciej Kasprzyk)

Huragan Jezioro 0-1 Junior Szarlejka
(Mateusz Żak)

Grom Miedźno 1-2 KS Panki
(Bartosz Guc - Adam Miłkowski x2)

Orlik Blachownia 4-2 Huragan Jezioro
(Kamil Bochenek x3, Dawid Foll - Olaf Lizoń, Olivier Lizoń)

Junior Szarlejka 3-0 Grom Miedźno
(Mateusz Żak, Wiktor Szajbel, Kamil Moll)

KS Panki 2-1 Huragan Jezioro
(Adam Miłkowski, Piotr Edelman, Marcel Banasik obronił rzut karny - Olivier Lizoń)

Orlik Blachownia 2-0 Junior Szarlejka
(Kamil Bochenek x2)

Huragan Jezioro 0-2 Grom Miedźno
(Filip Majdzik, Jakub Konieczko)

KS Panki 0-2 Junior Szarlejka
(Wiktor Szajbel, Adrian Piekielski)

Orlik Blachownia 4-0 Grom Miedźno
(Kamil Bochenek x3, Dawid Foll)


Klasyfikacja końcowa:

1. Orlik Blachownia: Igor Hepner, Kamil Bochenek, Filip Krysiak, Kacper Hajdas, Bartosz Kobiela, Dawid Foll, Maciej Kasprzyk, trener Przemysław Baryła.

2. Junior Szarlejka: Jakub Chłąd, Oskar Bednarek, Mateusz Żak, Marcel Kupczyk, Wiktor Szajbel, Kamil Moll, Adrian Piekielski, trener Jakub Koćwin.

3. KS Panki: Marcel Banasik, Jakub Bogacz, Dawid Matuszczyk, Adam Miłkowski, Piotr Edelman, Antoni Szlązak, Wojciech Krawczyk, Sebastian Kluba, trener Grzegorz Kemuś.

4. Grom Miedźno: Oskar Kowalik, Bartek Guc, Szymon Lis, Maciej Jagiełło, Filip Majdzik, Jakub Konieczko, trener Łukasz Gąsienica.

5. Huragan Jezioro: Bartosz Janik, Alan Barczyk, Szymon Brondel, Olaf Lizoń, Olivier Lizoń, Francicszek Paruzel, Tymoteusz Kmieć, Franciszek Kamiński, Julia Kudlińska, Dawid Kudliński, Roberto Kall-Garrion, trener Dawid Rębielak.


Nagrody indywidualne:

Król strzelców: Kamil Bochenek (Orlik Blachownia)
Najlepszy piłkarz: Kamil Bochenek (Orlik Blachownia)
Najlepszy bramkarz: Jakub Chłąd (Junior Szarlejka)


Kierownik turnieju: Zbigniew Paruzel
Sędziowie: Adam Wąsala, Artur Makles

Organizatorzy: LKS Huragan Jezioro, Zespół Szkół im. Synów Pułku w Węglowicach
Współorganizatorzy: Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kłobucku, Starostwo Powiatowe w Kłobucku


Partnerzy Klubu Sportowego Panki w 2018 roku:


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [58]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

KS Panki 6:0 Warta Mstów
2018-11-18, 13:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
KS Panki 6:0 Warta Mstów
Sparta Lubliniec 0:5 Warta Kamieńskie Młyny
Stradom Częstochowa 0:0 Piast Przyrów
Olimpia Truskolasy 6:2 Pogoń Kamyk
Znicz Kłobuck 8:0 Lotnik Kościelec
Gmina Kłomnice 3:4 Orzeł Psary/Babienica
Olimpia Huta Stara 0:0 Unia Kalety
Liswarta Krzepice 3:1 Amator Golce
MLKS Woźniki 3:1 Orzeł Kiedrzyn

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Płomień Kuźnica M. - KS Panki (Jesień 2010)
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 517, wczoraj: 727
ogółem: 1 578 136

statystyki szczegółowe