KS Panki - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Panki - Warta Mstów 6:0
  • Sparta Lubliniec - Warta Kamieńskie Młyny 0:5
  • Stradom Częstochowa - Piast Przyrów 0:0
  • Olimpia Truskolasy - Pogoń Kamyk 6:2
  • Znicz Kłobuck - Lotnik Kościelec 8:0
  • Gmina Kłomnice - Orzeł Psary/Babienica 3:4
  • Olimpia Huta Stara - Unia Kalety 0:0
  • Liswarta Krzepice - Amator Golce 3:1
  • MLKS Woźniki - Orzeł Kiedrzyn 3:1
  •        

Partnerzy

Logowanie

Wyszukiwarka

Aktualności

Drugie miejsce w Herkules Cup

  • autor: kemo, 2018-12-15 18:50

Juniorzy młodsi KS-u Panki (r. 2002 i młodsi) zajęli drugie miejsce w 18. edycji turnieju „Herkules Cup”, który rozegrano 15 grudnia na hali sportowej w Truskolasach. Lepsi od podopiecznych trenera Maciej Furmanka okazali się tylko zawodnicy Naprzodu Ostrowy. Trzecie miejsce zajęła Pogoń Kamyk, czwarte Olimpia Truskolasy, piąte Amator Golce, a szóste Herkules Truskolasy.

Królem strzelców turnieju został Aleks Cajler (12 bramek), natomiast najlepszym piłkarzem zawodów uznany został Bartosz Piechel.

Prestiżu tej piłkarskiej imprezie nadaje fakt, że w przeszłości uczestniczyli w niej cenieni obecnie piłkarze. Najbardziej znanym jest zawodnik Lecha Poznań, powoływany w przeszłości do reprezentacji Polski, Maciej Gajos, który halę w Truskolasach pamięta z występów z Pogonią Blachownia i Rakowem Częstochowa.


Przebieg turnieju (system „każdy z każdym”):

Naprzód Ostrowy 1-1 Olimpia Truskolasy
(Mikołaj Szymonik - Kacper Kierat)

Pogoń Kamyk 1-3 KS Panki
(Bartosz Kociński - Aleks Cajler x2, Bartosz Piechel)

Herkules Truskolasy 0-4 Amator Golce
(Bartłomiej Tomczyk x2, Jakub Nogal, Oskar Słodczyk)

Naprzód Ostrowy 3-2 KS Panki
(Mikołaj Szymonik x2, Kacper Krawczyk - Aleks Cajler, Bartosz Piechel)

Olimpia Truskolasy 11-0 Amator Golce
(Bartosz Soluch x3, Kacper Kierat x2, Aleksander Wiecha x2, Daniel Paruzel, Dawid Bachorski, Marek Radlak, Kacper Krawczyk)

Pogoń Kamyk 9-0 Herkules Truskolasy
(Piotr Borczyk x3, Bartosz Kociński x2, Maciej Kardas x2, Adam Szczepanik, samobójcza)

Naprzód Ostrowy 7-0 Amator Golce
(Mikołaj Szymonik x2, Igor Orszulak, Oskar Jędrczak, Daniel Piech, Adrian Karoń, samobójcza)

KS Panki 11-0 Herkules Truskolasy
(Aleks Cajler x4, Dawid Krawczyk x3, Bartosz Piechel x2, Karol Kleszcz x2)

Olimpia Truskolasy 1-2 Pogoń Kamyk
(Adam Szyjka - Paweł Borczyk, Bartosz Kociński)

Naprzód Ostrowy 9-0 Herkules Truskolasy
(Mikołaj Szymonik x2, Igor Orszulak x3, Kacper Krawczyk, Daniel Nicpoń, Oskar Jędrczak, Daniel Piech)

Amator Golce 2-5 Pogoń Kamyk
(Adrian Paciepnik, Jakub Nogal - Paweł Borczyk x2, Piotr Borczyk, Adam Szczepanik, Maciej Kardas)

KS Panki 1-1 Olimpia Truskolasy
(Aleks Cajler - Kacper Krawczyk)

Naprzód Ostrowy 0-0 Pogoń Kamyk

Herkules Truskolasy 1-9 Olimpia Truskolasy
(Piotr Filak - Adam Szyjka x3, Dawid Bachorski x3, Daniel Paruzel x2, Kacper Krawczyk)

Amator Golce 0-7 KS Panki
(Aleks Cajler x4, Karol Kleszcz x2, Bartosz Piechel)


Tabela końcowa:

1. Naprzód Ostrowy - 11 pkt (br. 20-3)
2. KS Panki - 10 pkt (br. 24-5)
3. Pogoń Kamyk - 10 pkt (br. 17-6)
4. Olimpia Truskolasy - 8 pkt (br. 23-5)
5. Amator Golce - 6 pkt (br. 6-30)
6. Herkules Truskolasy - 0 pkt (br. 1-42)


Klasyfikacja końcowa:

1. Naprzód Ostrowy: Adrian Karoń, Mikołaj Szymonik, Kacper Krawczyk, Daniel Nicpoń, Igor Orszulak, Oskar Jędrczak, Daniel Piech, trener Tomasz Pełka.

2. KS Panki: Karol Hejno, Bartosz Piechel, Aleks Cajler, Karol Kleszcz, Dawid Krawczyk, Sebastian Mirek, trener Maciej Furmanek.

3. Pogoń Kamyk: Krzysztof Głąb, Kacper Góra, Piotr Borczyk, Paweł Borczyk, Adam Szczepanik, Maciej Kardas, Bartosz Kociński, trener Damian Kasprzak.

4. Olimpia Truskolasy: Bartosz Kasprzak, Adam Szyjka, Daniel Paruzel, Bartosz Soluch, Dawid Bachorski, Marek Radlak, Kacper Kierat, Kacper Krawczyk, Aleksander Wiecha, Dawid Kukuła, trener Adrian Nalichowski.

5. Amator Golce: Igor Januszewski, Paweł Kapuścik, Oskar Ferenc, Bartłomiej Tomczyk, Jakub Nogal, Marcel Pasieka, Adrian Paciepnik, Sara Chrzęstek, Szymon Kmieć, Fryderyk Górniak, Oskar Słodczyk, trener Paweł Warchoł.

6. Herkules Truskolasy: Szymon Pytel, Kamil Parkitny, Tomasz Wróbel, Maksymilian Jelonek, Adam Płonka, Bartosz Kłobusiński, Piotr Filak, Szymon Górnik, Kacper Strzelczyk, Marcel Górnik, trener Stanisław Wrzesiński.


Nagrody indywidualne:

Najlepszy strzelec: Aleks Cajler (Panki) - 12 bramek.
Najlepszy piłkarz: Bartosz Piechel (Panki).
Najlepszy bramkarz: Krzysztof Głąb (Kamyk).
Najlepszy zawodnik Herkulesa Truskolasy: Tomasz Wróbel.

Najlepsza "piątka" turnieju: Krzysztof Głąb (Kamyk), Aleks Cajler (Panki), Bartosz Piechel (Panki), Mikołaj Szymonik (Ostrowy) i Kacper Krawczyk (Olimpia).


Organizatorzy: ULKS Herkules Truskolasy, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kłobucku.

Współorganizatorzy: Starostwo Powiatowe w Kłobucku, Urząd Gminy we Wręczycy Wielkiej, Szkoła Podstawowa im. Stanisława Ligonia w Truskolasach.

Kierownicy turnieju: Stanisław Wrzesiński i Marcin Zalewski.
Sekretarz turnieju: Grzegorz Kemuś.
Sekretariat turnieju: Adam Kudła.
Sędziowie: Konrad Mikołajczyk i Bartosz Kuc.


Triumfatorzy "Herkules Cup" w ostatnich latach:

2018 r. - Naprzód Ostrowy (rocznik 2002 i mł.)
2017 r. - Olimpia Truskolasy (rocznik 2003 i mł.)
2016 r. - Akademia Sportowa Lubliniec (r. 2000 i mł.)
2015 r. - RKS Raków Częstochowa (r. 1999 i mł.)
2014 r. - Akademia Sportowa Lubliniec (rocznik 1998 i mł.)
2013 r. - RKS Raków Częstochowa (r. 1997 i mł.)
2012 r. - Akademia Sportowa Lubliniec (r. 1996 i mł.)
2011 r. - RKS Raków Częstochowa (r. 1995 i mł.)
2010 r. - Klub Sportowy Panki (r. 1994 i mł.)
2009 r. - APN Częstochowa (r. 1995 i mł.)
....
2003 r. - Herkules Truskolasy
2002 r. - Raków Częstochowa (r. 1991 i mł.) - król strzelców Maciej Gajos
2000 r. - Beniaminek Częstochowa


Partnerzy Klubu Sportowego Panki w 2018 roku:


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [89]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

KS Panki 6:0 Warta Mstów
2018-11-18, 13:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
KS Panki 6:0 Warta Mstów
Sparta Lubliniec 0:5 Warta Kamieńskie Młyny
Stradom Częstochowa 0:0 Piast Przyrów
Olimpia Truskolasy 6:2 Pogoń Kamyk
Znicz Kłobuck 8:0 Lotnik Kościelec
Gmina Kłomnice 3:4 Orzeł Psary/Babienica
Olimpia Huta Stara 0:0 Unia Kalety
Liswarta Krzepice 3:1 Amator Golce
MLKS Woźniki 3:1 Orzeł Kiedrzyn

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18

Statystyki drużyny

Losowa galeria

KS Panki - Sokół Wręczyca Wielka (Wiosna 2009)
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 532, wczoraj: 727
ogółem: 1 578 151

statystyki szczegółowe