KS Panki - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Warta Mstów - KS Panki 4:4
  • Warta Kamieńskie Młyny - Sparta Lubliniec 3:1
  • Piast Przyrów - Stradom Częstochowa 0:1
  • Pogoń Kamyk - Olimpia Truskolasy 1:3
  • Lotnik Ko¶cielec - Znicz Kłobuck 0:7
  • Orzeł Psary/Babienica - Gmina Kłomnice 1:5
  • Unia Kalety - Olimpia Huta Stara 10:1
  • Amator Golce - Liswarta Krzepice 3:1
  • Orzeł Kiedrzyn - MLKS WoĽniki 2:0
  •        

Partnerzy

Logowanie

Wyszukiwarka

Aktualno¶ci

Puchar Na Zachętę dla Młodych Gniewnych

  • autor: kemo, 2019-01-27 18:24

27 stycznia 2019 r. na hali sportowej w Pankach rozegrano 6. edycję turnieju halowej piłki nożnej o „Puchar Na Zachętę”. Najlepsz± drużyn± została ekipa Młodych Gniewnych, którzy na podium wyprzedzili Kadrę Młodego Piechniczka i Z Borków Partyzantkę. W rozgrywkach wzięło udział 7 zespołów, które rywalizowały ze sob± systemem „każdy z każdym”. Królem strzelców sportowej imprezy został Mikołaj Szymonik. Najlepszym piłkarzem turnieju organizatorzy uznali Patryka Kudłę, a najlepszym bramkarzem Łukasza G±sienicę.

Przebieg meczów (system „każdy z każdym”, 1 x 12 minut):

Kadra Młodego Piechniczka 3-1 Dar-Bud
(Mikołaj Szymonik x3 - Przemysław Drewicz)

Przemytnicy Rzeżuchy 1-2 Abstynenci z Olesna
(Patryk Antczak - Adam Polak, Damian Gmyrek)

JM Mebel System 0-3 Młodzi Gniewni
(Patryk Kudła, Mariusz Brzęczek x2)

Kadra Młodego Piechniczka 3-2 Z Borków Partyzantka
(Mikołaj Szymonik, Kacper Kierat, Bartosz Piechel - Kornel Zejler, Michał Mirek)

Dar-Bud 3-1 Przemytnicy Rzeżuchy
(Kamil Ciapa, Mateusz Bednarczyk, Bartosz Pagacz - Dominik Kempiński)

Abstynenci z Olesna 2-2 JM Mebel System
(Adam Polak, Denis Wilczek - Andrzej Słomian x2)

Przemytnicy Rzeżuchy 0-4 Z Borków Partyzantka
(Kornel Zejler x2, Michał Mirek x2)

Kadra Młodego Piechniczka 1-3 Młodzi Gniewni
(Mikołaj Szymonik - Jakub Chrzęstek, Mariusz Brzęczek, samobójcza)

Dar-Bud 0-2 Abstynenci z Olesna
(Adam Polak, Jakub Pierzyna)

Kadra Młodego Piechniczka 4-0 JM Mebel System
(Mikołaj Szymonik x2, Kacper Kierat, Michał Korzekwa)

Przemytnicy Rzeżuchy 0-2 Młodzi Gniewni
(Patryk Kudła, Piotr Wręczycki)

Dar-Bud 0-1 Z Borków Partyzantka
(Grzegorz Kemu¶)

Kadra Młodego Piechniczka 3-3 Abstynenci z Olesna
(Mikołaj Szymonik x3 - Wojciech Kulik x3)

JM Mebel System 2-2 Z Borków Partyzantka
(Dorian Matyja x2 - Michał Mirek x2)

Abstynenci z Olesna 0-0 Młodzi Gniewni

Przemytnicy Rzeżuchy 2-0 JM Mebel System
(Karol Kleszcz, Bartosz B±k)

Abstynenci z Olesna 5-6 Z Borków Partyzantka
(Damian Gmyrek x2, Wojciech Kulik x2, Denis Wilczek - Kornel Zejler x3, Sebastian Dobosz x2, Grzegorz Kemu¶)

Dar-Bud 1-1 Młodzi Gniewni
(Przemysław Drewicz - Jakub Chrzęstek)

Kadra Młodego Piechniczka 5-1 Przemytnicy Rzeżuchy
(Bartosz Piechel x3, Mikołaj Szymonik x2 - Patryk Antczak)

JM Mebel System 0-3 Dar-Bud
(Kamil Ciapa, Przemysław Drewicz, Bartosz Pagacz)

Młodzi Gniewni 5-0 Z Borków Partyzantka
(Patryk Kudła x3, Jakub Chrzęstek, samobójcza)


Tabela:

1. Młodzi Gniewni - 14 pkt
2. Kadra Młodego Piechniczka - 13 pkt
3. Z Borków Partyzantka - 10 pkt
4. Abstynenci z Olesna - 9 pkt
5. Dar-Bud - 7 pkt
6. Przemytnicy Rzeżuchy - 3 pkt
7. JM Mebel System - 2 pkt


Klasyfikacja końcowa:

1. Młodzi Gniewni: Łukasz G±sienica (br), Patryk Kudła, Paweł Wręczycki, Piotr Wręczycki, Jakub Chrzęstek, Mariusz Brzęczek, Przemysław Pietrzak.

2. Kadra Młodego Piechniczka: Karol Hejno (br), Bartosz Piechel, Michał Korzekwa, Kacper Kierat, Mikołaj Szymonik.

3. Z Borków Partyzantka: Wojciech Antczak (br), Kornel Zejler, Sebastian Dobosz, Michał Mirek, Bartłomiej Pruszyński, Grzegorz Kemu¶, Tomasz Brzęczek, Bartosz Bala.

4. Abstynenci z Olesna: Damian Piotrowski (br), Mateusz Pierzyna, Jakub Pierzyna, Adam Polak, Denis Wilczek, Damian Gmyrek, Wojciech Kulik.

5. Dar-Bud: Dariusz Sobolewski (br), Kamil Ciapa, Mateusz Bednarczyk, Przemysław Drewicz, Bartosz Pagacz, Jacek Sosnowski, Dawid Pietrzak, Tomasz Górnik.

6. Przemytnicy Rzeżuchy: Daniel Kała (br), Karol Kleszcz, Aleks Cajler, Patryk Antczak, Dominik Kempiński, Bartosz B±k, Michał Pluskota, Konrad Porada, Karol Wojtala.

7. JM Mebel System: Bartosz Parkitny (br), Andrzej Słomian, Tomasz Kozak, Dorian Matyja, Dawid Dyła, Mariusz Barakoński, Jarosław Koszal.


Nagrody indywidualne:

Najlepszy strzelec: Mikołaj Szymonik (Kadra Młodego Piechniczka) - 12 bramek
Najlepszy piłkarz: Patryk Kudła (Młodzi Gniewni)
Najlepszy bramkarz: Łukasz G±sienica (Młodzi Gniewni)
Najlepszy młodzieżowiec: Bartosz Piechel (Kadra Młodego Piechniczka)
Najlepszy oldboy: Wojciech Kulik (Abstyneci)


Najlepsi strzelcy:

1. Mikołaj Szymonik - 12 goli.
2. Kornel Zejler - 6 goli.
3. Patryk Kudła, Michał Mirek, Wojciech Kulik - 5 goli.
6. Bartosz Piechel - 4 gole.
7. Jakub Chrzęstek, Mariusz Brzęczek, Adam Polak, Damian Gmyrek, Przemysław Drewicz - 3 gole.


Organizatorzy: Gminny O¶rodek Kultury i Sportu w Pankach, Klub Sportowy Panki
Współorganizatorzy: Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kłobucku

Kierownicy turnieju: Stanisław Wrzesiński, Grzegorz Kemu¶
Sekretarz turnieju: Jan Krok
Sędziowie: Krzysztof Kierat, Krzysztof Troczka


Dotychczasowi triumfatorzy turnieju o „Puchar Na Zachętę”:

2018 - JM Mebel System (Michał Wójcik, Andrzej Słomian, Tomasz Kozak, Konrad Korzekwa, Przemysław Strzelczyk, Szymon Strzelczyk, Dorian Matyja, Jarosław Filak, Jakub Matysiak, Mariusz Barakoński, Mateusz Gałęziewski)

2015 - Młodzi Gniewni (Łukasz G±sienica, Patryk Kudła, Jakub Chrzęstek, Sławomir Tyrała, Mateusz Pawełczak, Przemysław Pietrzak, Mariusz Brzęczek, Krzysztof Wręczycki, Piotr Wręczycki, Paweł Wręczycki)

2014 - Młodzi Gniewni (Przemysław Pietrzak, Krzysztof Wręczycki, Paweł Wręczycki, Piotr Wręczycki, Patryk Kudła, Łukasz G±sienica, Jakub Chrzęstek, Mateusz Pawełczak)

2013 - Orły Furmanka (Kacper Tomczyk, Kornel Zejler, Michał Gł±b, Grzegorz Kemu¶, Mariusz Konieczko, Sławomir Brzęczek, Dawid Chrzęstek, Mateusz Mońka, Michał Mirek, Kamil Korzonek)

2012 - Orły Furmanka (Mateusz Sochacki, Kacper Tomczyk, Grzegorz Kemu¶, Kornel Zejler, Mariusz Konieczko, Dawid Chrzęstek, Michał Gł±b, Mateusz Mońka, Michał Mirek)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [137]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Warta Mstów 4:4 KS Panki
2019-06-14, 18:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 34
Warta Mstów 4:4 KS Panki
Warta Kamieńskie Młyny 3:1 Sparta Lubliniec
Piast Przyrów 0:1 Stradom Częstochowa
Pogoń Kamyk 1:3 Olimpia Truskolasy
Lotnik Ko¶cielec 0:7 Znicz Kłobuck
Orzeł Psary/Babienica 1:5 Gmina Kłomnice
Unia Kalety 10:1 Olimpia Huta Stara
Amator Golce 3:1 Liswarta Krzepice
Orzeł Kiedrzyn 2:0 MLKS WoĽniki

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 35

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Turniej z okazji 70-lecia KS Panki (maj 2005)
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 421, wczoraj: 583
ogółem: 1 701 619

statystyki szczegółowe