KS Panki - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Warta Mstów - KS Panki 4:4
  • Warta Kamieńskie Młyny - Sparta Lubliniec 3:1
  • Piast Przyrów - Stradom Częstochowa 0:1
  • Pogoń Kamyk - Olimpia Truskolasy 1:3
  • Lotnik Kościelec - Znicz Kłobuck 0:7
  • Orzeł Psary/Babienica - Gmina Kłomnice 1:5
  • Unia Kalety - Olimpia Huta Stara 10:1
  • Amator Golce - Liswarta Krzepice 3:1
  • Orzeł Kiedrzyn - MLKS Woźniki 2:0
  •        

Partnerzy

Logowanie

Wyszukiwarka

Aktualności

Panki trzecie w mistrzostwach powiatu!

  • autor: kemo, 2019-02-10 23:30

10 lutego 2019 r. nasza drużyna brała udział w XIX Mistrzostwach Powiatu Kłobuckiego w halowej piłce nożnej, które odbyły się w Kłobucku. W fazie grupowej wygraliśmy kolejno: 6-0 z Maratonem Waleńczów, 6-0 z Olimpią II Truskolasy i 5-0 z Gromem Miedźno. W półfinale przegraliśmy 0-2 z Amatorem Golce. W meczu o 3. miejsce ponownie pokonaliśmy 6-0 Olimpię II Truskolasy. W finale mistrzostw Amator Golce wygrał 1-0 z Olimpią Truskolasy - po dogrywce i „złotej bramce” Roberta Brzęczka (syna selekcjonera reprezentacji Polski).

Zdjęcia z turnieju (link tutaj).

Najlepszym strzelcem turnieju został Tomasz Pasieka (11 bramek), „piłkarskim odkryciem” uznano niespełna 16-letniego Bartosza Piechla, a do „najlepszej piątki” wybrano Dariusza Sobolewskiego i Patryka Kudłę.

Grupa A:

KS Panki 6-0 Maraton Waleńczów
(Patryk Kudła x2, Tomasz Pasieka x2, Bartosz Piechel x2)

Olimpia II Truskolasy 5-1 Grom Miedźno
(Robert Brzykcy, Kacper Paruzel, Bartłomiej Stacherczak, Grzegorz Łebek x2 - Karol Pełka)

KS Panki 6-0 Olimpia II Truskolasy
(Paweł Wręczycki, Sebastian Dobosz, Tomasz Pasieka x3, Bartosz Piechel)

Maraton Waleńczów 0-1 Grom Miedźno
(Bartłomiej Lis)

KS Panki 5-0 Grom Miedźno
(Patryk Kudła, Paweł Wręczycki, Tomasz Pasieka x2, samobójcza)

Maraton Waleńczów 0-2 Olimpia II Truskolasy
(Robert Brzykcy, Grzegorz Łebek)

Tabela gr. A:

1. KS Panki - 9 pkt
2. Olimpia II Truskolasy - 6 pkt
3. Grom Miedźno - 3 pkt
4. Maraton Waleńczów - 0 pkt

Grupa B:

Olimpia Truskolasy 3-2 Junior Szarlejka
(Mateusz Kotarski, Cezary Tomziński x2 - Jakub Głąb x2)

Huragan Jezioro 2-5 Amator Golce
(Patryk Mańka, Bartłomiej Paruzel - Denys Dushkin x2, Adrian Sikorski, Robert Brzęczek, Tomasz Czok)

Olimpia Truskolasy 5-2 Huragan Jezioro
(Marcin Zalewski, Cezary Tomziński x4 - Paweł Labocha, Mateusz Jelonek)

Junior Szarlejka 2-2 Amator Golce
(Jakub Koćwin, Krzysztof Brzęczek - Grzegorz Kędzierski, Tomasz Czok)

Olimpia Truskolasy 1-1 Amator Golce
(Dawid Wojtyra - Grzegorz Kędzierski)

Junior Szarlejka 1-0 Huragan Jezioro
(Jakub Głąb)

Tabela gr. B:

1. Olimpia Truskolasy - 7 pkt
2. Amator Golce - 5 pkt
3. Junior Szarlejka - 4 pkt
4. Huragan Jezioro - 0 pkt


Mecz o 7. miejsce:
Maraton Waleńczów 1-6 Huragan Jezioro
(Sebastian Najman - Jarosław Szymanek x3, Patryk Mańka x2, Mateusz Jelonek)

Półfinał I:
KS Panki 0-2 Amator Golce
(Denys Dushkin, Grzegorz Kędzierski)

Półfinał II:
Olimpia II Truskolasy 1-6 Olimpia Truskolasy
(Robert Brzykcy - Cezary Tomziński x4, Marcin Zalewski, Andrzej Bogus)

Mecz o 5. miejsce:
Grom Miedźno 0-1 (po dogrywce) Junior Szarlejka
(Kacper Mościcki. Ostatecznie mecz zweryfikowano jako walkower dla Gromu, bowiem w Juniorze grał nieuprawniony zawodnik.)

Mecz o 3. miejsce:
KS Panki 6-0 Olimpia II Truskolasy
(Tomasz Pasieka x5, Sebastian Dobosz)

Finał:
Amator Golce 1-0 (po dogrywce) Olimpia Truskolasy
(Robert Brzęczek)


Klasyfikacja końcowa:

1. Amator Golce:
Przemysław Woldan (br.), Denys Dushkin, Grzegorz Kędzierski, Adrian Sikorski, Robert Brzęczek, Tomasz Czok, Dorian Matyja, Kamil Młyńczyk, Jakub Nogal, trener Tomasz Czok.

2. Olimpia Truskolasy:
Dawid Tyklewicz (br.), Robert Toporek (br.), Paweł Mardosz, Andrzej Bogus, Cezary Tomziński, Dawid Wojtyra, Marcin Zalewski, Mateusz Kotarski, Krzysztof Rendak, Jakub Tyklewicz, trener Marcin Zalewski.

3. KS Panki:
Dariusz Sobolewski (br.), Karol Hejno (br.), Paweł Wręczycki, Patryk Kudła, Sebastian Dobosz, Tomasz Pasieka, Przemysław Ogłaza, Bartosz Piechel, Sebastian Sośniak, trener Adrian Pasieka.

4. Olimpia II Truskolasy:
Kamil Pilarz (br.), Patryk Lizurej, Bartłomiej Stacherczak, Konrad Hejno, Dominik Korzekwa, Robert Brzykcy, Grzegorz Łebek, Kacper Paruzel, Mateusz Rzepka, Patryk Janik, trener Cezary Tomziński.

5. Grom Miedźno:
Mateusz Pełka (br.), Karol Pełka, Kamil Bernat, Piotr Morawiec, Bartłomiej Lis, Sylwester Miętkiewicz, Szymon Jóźwiak, trener Maciej Furmanek.

6. Junior Szarlejka:
Marek Pindych (br.), Patryk Majewski, Kacper Mościński, Jakub Koćwin, Krzysztof Brzęczek, Przemysław Moll, Mateusz Kobis, Konrad Korzekwa, Jakub Głąb, Przemysław Strzelczyk, trener Jakub Głąb.

7. Huragan Jezioro:
Paweł Galle (br.), Mateusz Mandat (br.), Daniel Gruca, Karol Zdunek, Bartłomiej Kałuża, Jarosław Szymanek, Mateusz Jelonek, Wojciech Łebek, Łukasz Kwiatkowski, Patryk Mańka, Paweł Labocha, Łukasz Kaczmarzyk, trener Łukasz Kaczmarzyk.

8. Maraton Waleńczów:
Michał Chwalana (br.), Sebastian Najman, Cyprian Koszczyk, Przemysław Drewicz, Bartosz Pagacz, Bartosz Bogus, Mateusz Olszewski, Bartosz Smorąg, Damian Werk, Tymoteusz Tekieli, Kamil Koszczyk, trener Rafał Staśkiewicz.


Klasyfikacje indywidualne:

Najlepszy strzelec: Tomasz Pasieka (KS Panki)
Najlepszy piłkarz: Grzegorz Kędzierski (Amator Golce)
Piłkarskie odkrycie: Bartosz Piechel (KS Panki)
Najlepszy bramkarz: Przemysław Woldan (Amator Golce)
Najlepszy obrońca: Denys Dushkin (Amator Golce)
MVP Turnieju Finałowego: Grzegorz Kędzierski (Amator Golce)

Najlepsza "piątka" turnieju: Dariusz Sobolewski (Panki), Patryk Kudła (Panki), Paweł Mardosz (Olimpia), Cezary Tomziński (Olimpia), Robert Brzykcy (Olimpia II).


Komisja techniczno-organizacyjna mistrzostw:

Kierownik: Stanisław Wrzesiński
Sekretarz: Jan Krok
Sekretariat turnieju: Grzegorz Kemuś, Wojciech Kowalik
Sędziowie: Paweł Kuban, Stanisław Toborek, Konrad Mikołajczyk


Organizatorzy:

Zarząd Powiatu Kłobuckiego
ULKS Herkules Truskolasy

Współorganizatorzy:

Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kłobucku
Urząd Gminy Kłobuck

Patronat honorowy:

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Częstochowie

Patronat medialny:

Gazeta Kłobucka
www.grommiedzno.futbolowo.pl
www.kspanki.pl
www.astar.czest.pl
www.cz-pilka.pl
www.powiatklobucki.pl

Portal internetowy www.grommiedzno.futbolowo.pl po raz ósmy w historii mistrzostw przeprowadził tekstową relację „na żywo” z całości imprezy.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [145]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Warta Mstów 4:4 KS Panki
2019-06-14, 18:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 34
Warta Mstów 4:4 KS Panki
Warta Kamieńskie Młyny 3:1 Sparta Lubliniec
Piast Przyrów 0:1 Stradom Częstochowa
Pogoń Kamyk 1:3 Olimpia Truskolasy
Lotnik Kościelec 0:7 Znicz Kłobuck
Orzeł Psary/Babienica 1:5 Gmina Kłomnice
Unia Kalety 10:1 Olimpia Huta Stara
Amator Golce 3:1 Liswarta Krzepice
Orzeł Kiedrzyn 2:0 MLKS Woźniki

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 35

Statystyki drużyny

Losowa galeria

KS Panki - Olimpia Truskolasy [Juniorzy Starsi] (Jesień 2009)
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 354, wczoraj: 583
ogółem: 1 701 552

statystyki szczegółowe