KS Panki - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Warta Mstów - KS Panki 4:4
  • Warta Kamieńskie Młyny - Sparta Lubliniec 3:1
  • Piast Przyrów - Stradom Częstochowa 0:1
  • Pogoń Kamyk - Olimpia Truskolasy 1:3
  • Lotnik Kościelec - Znicz Kłobuck 0:7
  • Orzeł Psary/Babienica - Gmina Kłomnice 1:5
  • Unia Kalety - Olimpia Huta Stara 10:1
  • Amator Golce - Liswarta Krzepice 3:1
  • Orzeł Kiedrzyn - MLKS Woźniki 2:0
  •        

Partnerzy

Logowanie

Wyszukiwarka

Aktualności

Drugie miejsce juniorów starszych

  • autor: kemo, 2019-02-17 12:59

W sobotę 16 lutego 2019 r. zajęliśmy drugie miejsce w mistrzostwach powiatu juniorów starszych (r. 2000 i młodsi). Turniej, który odbył się na hali w Pankach, wygrała Pogoń Kamyk. Trzecie miejsce dla Gromu Miedźno, a czwarte dla Płomienia Przystajń. Patryk Antczak (KS Panki) został wybrany do najlepszej "piątki" turnieju.

Fotorelacja z turnieju (link tutaj).

Przebieg meczów (system „każdy z każdym”, 1 x 20 minut):

Grom Miedźno 0-4 Pogoń Kamyk
(Bartosz Smolarek, Piotr Borczyk, Adam Szczepanik, Kacper Wrzalik)

KS Panki 4-3 Płomień Przystajń
(Bartosz Piechel x2, Michał Korzekwa x2 - Michał Górecki, Michał Leśniak, Dawid Tekieli)

Grom Miedźno 1-4 KS Panki
(Hubert Król - Patryk Antczak x3, Bartosz Piechel)

Pogoń Kamyk 3-1 Płomień Przystajń
(Bartosz Smolarek x2, Piotr Marchwiński - Kacper Pacuła)

Grom Miedźno 3-2 Płomień Przystajń
(Szymon Jóźwiak x2, Filip Wojtysek - Michał Leśniak x2)

Pogoń Kamyk 1-0 KS Panki
(Piotr Marchwiński)


Tabela:

1. Pogoń Kamyk - 9 pkt
2. KS Panki - 6 pkt
3. Grom Miedźno - 3 pkt
4. Płomień Przystajń - 0 pkt


Klasyfikacja końcowa:

1. Pogoń Kamyk:
Krzysztof Głąb (br.), Piotr Marchwiński, Bartosz Kociński, Adrian Kobyłkiewicz, Patryk Kobyłkiewicz, Jakub Łańczak, Bartosz Smolarek, Paweł Borczyk, Piotr Borczyk, Piotr Grudziński, Adam Szczepanik, Kacper Wrzalik, trener Piotr Ściebura.

2. KS Panki:
Karol Hejno (br.), Karol Kowalik (br.), Bartosz Piechel, Michał Korzekwa, Dawid Krawczyk, Karol Kleszcz, Patryk Antczak, Dominik Kempiński, Konrad Porada, Krzysztof Pasieka, trener Maciej Furmanek.

3. Grom Miedźno:
Michał Bebłot (br.), Patryk Dądela, Tomasz Woźniak, Karol Pełka, Szymon Jóźwiak, Patryk Pabiś, Filip Wojtysek, Hubert Król, trener Wojciech Kowalik.

4. Płomień Przystajń:
Kamil Krawczyk (br.), Bartosz Borecki, Michał Woźny, Dawid Tekieli, Kacper Pacuła, Michał Leśniak, Szymon Matyja, Grzegorz Wręczycki, Michał Górecki, Mikołaj Stemplewski, trener Piotr Matyja.


Klasyfikacje indywidualne:

Najlepszy strzelec: Bartosz Smolarek (Pogoń Kamyk).
Najlepszy piłkarz: Szymon Jóźwiak (Grom Miedźno).
Najlepszy bramkarz: Kamil Krawczyk (Płomień Przystajń).

Najlepsza "piątka" turnieju: Kamil Krawczyk (Przystajń), Bartosz Smolarek (Kamyk), Szymon Jóźwiak (Miedźno), Patryk Antczak (Panki), Michał Leśniak (Przystajń).


Organizatorzy: Zarząd Powiatu Kłobuckiego, Starosta Kłobucki, ULKS Herkules Truskolasy
Współorganizatorzy: Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kłobucku, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pankach

Kierownik turnieju: Stanisław Wrzesiński.
Sekretarz turnieju: Jan Krok.
Sekretariat turnieju: Grzegorz Kemuś.
Sędziowie: Konrad Mikołajczyk, Bartosz Kuc.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [120]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Warta Mstów 4:4 KS Panki
2019-06-14, 18:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 34
Warta Mstów 4:4 KS Panki
Warta Kamieńskie Młyny 3:1 Sparta Lubliniec
Piast Przyrów 0:1 Stradom Częstochowa
Pogoń Kamyk 1:3 Olimpia Truskolasy
Lotnik Kościelec 0:7 Znicz Kłobuck
Orzeł Psary/Babienica 1:5 Gmina Kłomnice
Unia Kalety 10:1 Olimpia Huta Stara
Amator Golce 3:1 Liswarta Krzepice
Orzeł Kiedrzyn 2:0 MLKS Woźniki

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 35

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Turniej z okazji 70-lecia KS Panki (maj 2005)
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 417, wczoraj: 583
ogółem: 1 701 615

statystyki szczegółowe