KS Panki - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Warta Mstów - KS Panki 4:4
  • Warta Kamieńskie Młyny - Sparta Lubliniec 3:1
  • Piast Przyrów - Stradom Częstochowa 0:1
  • Pogoń Kamyk - Olimpia Truskolasy 1:3
  • Lotnik Kościelec - Znicz Kłobuck 0:7
  • Orzeł Psary/Babienica - Gmina Kłomnice 1:5
  • Unia Kalety - Olimpia Huta Stara 10:1
  • Amator Golce - Liswarta Krzepice 3:1
  • Orzeł Kiedrzyn - MLKS Woźniki 2:0
  •        

Partnerzy

Logowanie

Wyszukiwarka

Aktualności

Drugie miejsce orlików

  • autor: kemo, 2019-03-16 18:23

W sobotę (16 marca) orliki z Klubu Sportowego Panki zajęły 2. miejsce w halowym mistrzostwach powiatu, które rozegrane zostały w Węglowicach. W sportowych zmaganiach wzięło udział aż 12 drużyn.

W drodze do finału nasi młodzi piłkarze wygrali z Huraganem Jezioro (3-0), Liswartą Krzepice (2-0), Sokołem Wręczyca (1-0). W meczu finałowym podopieczni trenera Grzegorz Kemusia prowadzili nawet 1-0, ale ostatecznie przegrali 1-3 ze Zniczem Kłobuck. W nagrodę dostaliśmy pamiątkowy puchar i dyplom.

Fotorelacja z turnieju (link tutaj).

Ponadto nasi zawodnicy zostali również wyróżnieni indywidualnie: Jakub Bogacz został królem strzelców, a Marcel Banasik najlepszym bramkarzem turnieju.

Przebieg meczów (grano 1 x 10 minut):

FAZA GRUPOWA:

Grupa A:

AS Przystajń 3-1 Olimpia Truskolasy
(Kamil Rogalski, Maciej Mika x2 - Dawid Dąbek)

AS Przystajń 0-0 Sokół Wręczyca

Olimpia Truskolasy 0-5 Sokół Wręczyca
(Antoni Polański x2, Dariusz Pianka x2, Aleksander Nowak)

Tabela gr. A:

1. Sokół Wręczyca - 4 pkt (br. 5-0)
2. AS Przystajń - 4 pkt (br. 3-1)
3. Olimpia Truskolasy - 0 pkt

Grupa B:

Huragan Jezioro 1-0 Liswarta Krzepice
(Olaf Lizoń)

Huragan Jezioro 0-3 KS Panki
(Jakub Bogacz x2, Adam Miłkowski)

Liswarta Krzepice 0-2 KS Panki
(Jakub Bogacz x2)

Tabela gr. B:

1. KS Panki - 6 pkt
2. Huragan Jezioro - 3 pkt
3. Liswarta Krzepice - 0 pkt

Grupa C:

Maraton Waleńczów 0-2 Pogoń Kamyk
(Michał Kiliński x2)

Maraton Waleńczów 0-2 Znicz Kłobuck
(Dawid Zalski, Kamil Szczepaniak)

Pogoń Kamyk 1-3 Znicz Kłobuck
(Michał Kiliński - Alan Głąb, Dawid Zalski x2)

Tabela gr. C:

1. Znicz Kłobuck - 6 pkt
2. Pogoń Kamyk - 3 pkt
3. Maraton Waleńczów - 0 pkt

Grupa D:

Grom Miedźno 1-0 Naprzód Ostrowy
(Bartosz Guc)

Grom Miedźno 0-0 Liswarta Popów

Naprzód Ostrowy 2-1 Liswarta Popów
(Oliwier Szczypiór, Grzegorz Szczypiór - Oskar Brzóska)

Tabela gr. D:

1. Grom Miedźno - 4 pkt
2. Naprzód Ostrowy - 3 pkt
3. Liswarta Popów - 1 pkt


FAZA PUCHAROWA:

Malutki półfinał I:
Olimpia Truskolasy 1-0 Liswarta Krzepice
(Natan Walaszczyk)

Malutki półfinał II:
Maraton Waleńczów 1-0 Liswarta Popów
(Mateusz Ulatowski)

Mały półfinał I:
AS Przystajń 2-0 Huragan Jezioro
(Piotr Matuszczyk, Marcel Suchański)

Mały półfinał II:
Pogoń Kamyk 1-3 Naprzód Ostrowy
(Filip Błaszczyk - Oliwier Szczypiór x2, Igor Zielonka)

Półfinał I:
Sokół Wręczyca 0-1 KS Panki
(Jakub Bogacz)

Półfinał II:
Znicz Kłobuck 2-2 (d. 1-0) Grom Miedźno
(Dawid Zalski, Norbert Przybyłek, Maksym Miarka - Bartosz Guc, Szymon Florczyk)


Mecz o 11. miejsce:
Liswarta Krzepice 0-2 Liswarta Popów
(Bartosz Choła, Mikołaj Sieja)

Mecz o 9. miejsce:
Olimpia Truskolasy 1-1 (k. 1-0) Maraton Waleńczów
(Antoni Krawczyk - Jakub Chwalana)

Mecz o 7. miejsce:
Huragan Jezioro 0-2 Pogoń Kamyk
(Aksel Kokot, Tobiasz Kokot)

Mecz o 5. miejsce:
AS Przystajń 0-0 (d. 0-1) Naprzód Ostrowy
(Oliwier Szczypiór)

Mecz o 3. miejsce:
Sokół Wręczyca 3-0 Grom Miedźno
(Antoni Polański x2, Ignacy Polański)

Finał:
KS Panki 1-3 Znicz Kłobuck
(Adam Miłkowski - Kamil Szczepaniak x2, Maksym Miarka)


Klasyfikacja końcowa:

1. Znicz Kłobuck:
Mateusz Wydmuch (br.), Alan Głąb, Maciej Cielas, Dawid Zalski, Kamil Szczepniak, Filip Wójcik, Kacper Ulatowski, Maksymilian Pasieka, Piotr Adamus, Marcel Miarka, Maksym Miarka, Norbert Przybyłek, trener Konrad Wilk.

2. KS Panki:
Marcel Banasik (br.), Dawid Matuszczyk, Jakub Bogacz, Adam Miłkowski, Piotr Edelman, Antoni Szlązak, Olivier Żerdziński, Jakub Kmieć, Błażej Głuch, Maksymilian Pasieka, trener Grzegorz Kemuś.

3. Sokół Wręczyca:
Jakub Jędrzejczyk (br.), Marcel Trzepizur, Jakub Matysiak, Aleksander Nowak, Antoni Polański, Ignacy Polański, Mateusz Chlebowski, Grzegorz Pietrulewicz, Dariusz Pianka, Oskar Sośniak, Aleksander Kurzacz, Stanisław Staśkiewicz, trener Dawid Idasz.

4. Grom Miedźno:
Oskar Kowalik (br.), Bartosz Guc, Szymon Florczyk, Filip Majdzik, Szymon Lis, Marcel Pabiś, Kamil Ludwikowski, trener Łukasz Gąsienica.

5. Naprzód Ostrowy:
Martyna Stobiecka (br.), Piotr Kobyłkiewicz, Tomasz Kasprzyk, Oliwier Szczypiór, Grzegorz Szczypiór, Jakub Mszyca, Igor Zielonka, Dominik Chłód, trener Bartosz Jędrczak.

6. Akademia Sportowa Przystajń:
Szymon Jędrak (br.), Piotr Matuszczyk, Błażej Izydorczyk, Kamil Rogalski, Marcel Suchański, Mateusz Antczak, Maciej Mika, Filip Kulej, trener Wojciech Grzybowski.

7. Pogoń Kamyk:
Kacper Serwatka (br.), Miłosz Ściebura (br.), Igor Góra, Michał Kiliński, Aksel Kokot, Tobiasz Kokot, Filip Błaszczyk, Oskar Malinowski, Jakub Bąk, trener Dominik Szczypiór.

8. Huragan Jezioro:
Bartosz Janik (br.), Tymoteusz Kmieć, Jakub Kasjaniuk, Olaf Lizoń, Oliwier Lizoń, Alan Barczyk, Bartosz Pisula, Franciszek Kamiński, trener Łukasz Kaczmarzyk.

9. Olimpia Truskolasy:
Bartosz Hain (br.), Natan Walaszczyk, Aleksander Matuszczyk, Antoni Krawczyk, Marcel Grzyb, Dawid Dąbek, Dawid Kościelniak, Wiktor Matyja, trener Adrian Nalichowski.

10. Maraton Waleńczów:
Szymon Nicpoń (br.), Natan Krok, Jakub Chwalana, Amelia Krok, Mateusz Krok, Mateusz Ulatowski, Adam Kałmuk, Bartosz Najman, Łukasz Dądela, Bartosz Antczak, Krzysztof Matyśkiewicz, Szymon Janic, trener Andrzej Ujma.

11. Liswarta Popów:
Patryk Solnica (br.), Mikołaj Sułecki, Bartosz Choła, Gabriel Swatek, Krzysztof Bieniek, Oskar Wojtyra, Oskar Brzóska, Adam Syska, Jakub Skrok, Mikołaj Sieja, Karol Pawlik, trener Emil Makles.

12. Liswarta Krzepice:
Bartosz Brzęczek (br.), Jakub Telęga, Jakub Wiśniewski, Kacper Droś, Nikodem Korzekwa, Adam Brzeziński, Józef Krawczyk, Filip Kędziora, Adam Pawelak, Marcel Pychyński, trener Stanisław Szczęsny.


Klasyfikacje indywidualne:

Najlepszy strzelec: Jakub Bogacz (Panki).
Najlepszy piłkarz: Maksym Miarka (Znicz).
Najlepszy bramkarz: Marcel Banasik (Panki).

Najlepsza "piątka" turnieju: Marcel Banasik (Panki), Jakub Bogacz (Panki), Maksym Miarka (Znicz), Dawid Zalski (Znicz), Oliwier Szczypiór (Ostrowy).


Organizatorzy: Zarząd Powiatu Kłobuckiego, Starosta Kłobucki, Szkoła Podstawowa im. Synów Pułku w Węglowicach, ULKS Herkules Truskolasy.

Współorganizatorzy: Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kłobucku.

Kierownik turnieju: Stanisław Wrzesiński.
Sekretarz turnieju: Jan Krok.
Sekretariat turnieju: Grzegorz Kemuś.
Sędziowie: Krzysztof Troczka, Mariusz Brzęczek.


Klasyfikacja punktowa 14. Młodzieżowych Mistrzostw (po 5 z 6 turniejów):
/6 pkt za pierwsze miejsce, 4 pkt za drugie, 3 pkt za trzecie, 1 pkt za udział/

1. KS Panki - 17 pkt
2. Pogoń Kamyk - 13 pkt
3. Znicz Kłobuck - 12 pkt
4. Olimpia Truskolasy, Naprzód Ostrowy - 8 pkt
6. Liswarta Popów - 6 pkt
7. Grom Miedźno - 5 pkt
8. Płomień Przystajń - 4 pkt
9. Liswarta Krzepice, Akademia Sportu Przystajń, Sokół Wręczyca - 3 pkt
12. Maraton Waleńczów, Huragan Jezioro - 2 pkt
14. Amator Golce, Junior Szarlejka - 1 pkt.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [114]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Warta Mstów 4:4 KS Panki
2019-06-14, 18:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 34
Warta Mstów 4:4 KS Panki
Warta Kamieńskie Młyny 3:1 Sparta Lubliniec
Piast Przyrów 0:1 Stradom Częstochowa
Pogoń Kamyk 1:3 Olimpia Truskolasy
Lotnik Kościelec 0:7 Znicz Kłobuck
Orzeł Psary/Babienica 1:5 Gmina Kłomnice
Unia Kalety 10:1 Olimpia Huta Stara
Amator Golce 3:1 Liswarta Krzepice
Orzeł Kiedrzyn 2:0 MLKS Woźniki

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 35

Statystyki drużyny

Losowa galeria

KS Panki - Olimpia Truskolasy [Juniorzy Starsi] (Jesień 2009)
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 306, wczoraj: 583
ogółem: 1 701 504

statystyki szczegółowe