KS Panki - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Warta Mstów - KS Panki 4:4
  • Warta Kamieńskie Młyny - Sparta Lubliniec 3:1
  • Piast Przyrów - Stradom Częstochowa 0:1
  • Pogoń Kamyk - Olimpia Truskolasy 1:3
  • Lotnik Kościelec - Znicz Kłobuck 0:7
  • Orzeł Psary/Babienica - Gmina Kłomnice 1:5
  • Unia Kalety - Olimpia Huta Stara 10:1
  • Amator Golce - Liswarta Krzepice 3:1
  • Orzeł Kiedrzyn - MLKS Woźniki 2:0
  •        

Partnerzy

Logowanie

Wyszukiwarka

Aktualności

Dobra gra w turnieju żaków

  • autor: kemo, 2019-03-23 18:21

W ostatnim z cyklu halowych turniejów o mistrzostwo powiatu żaki (r. 2010 i młodsi) z naszego klubu zajęły 5. miejsce. Mimo, że nie zajęliśmy pozycji na podium, to z gry naszych zawodników można się cieszyć. Wygraliśmy 3 mecze (4-0 z Jeziorem, 6-0 z Przystajnią, 3-1 z Waleńczowem), przegraliśmy – po wyrównanej grze - 2 spotkania (1-2 z Truskolasmi i 1-2 z Kamykiem). Zdobyliśmy 15 bramek, tracąc 5. Świetnie zaprezentował się Olivier Żerdziński, który strzelił 8 goli i został królem strzelców turnieju. Pochwalić należy również Antoniego Szlązaka, zdobywcę 6 bramek, i bramkarza Marcela Banasika.

Fotorelacja z turnieju (link tutaj).

Przebieg meczów (grano 1 x 10 minut):

FAZA GRUPOWA:

Grupa A:

AS Przystajń 0-2 Olimpia Truskolasy
(Olivier Sokołowski, Aleksander Matuszczyk)

KS Panki 4-0 Huragan Jezioro
(Antoni Szlązak x3, Olivier Żerdziński)

AS Przystajń 0-4 Pogoń Kamyk
(Filip Błaszczyk x2, Maciej Żurek x2)

Olimpia Truskolasy 2-1 KS Panki
(Olivier Sokołowski x2 - Olivier Żerdziński)

Pogoń Kamyk 1-0 Huragan Jezioro
(Fabian Szulc)

AS Przystajń 0-6 KS Panki
(Antoni Szlązak, Olivier Żerdziński x4, Marcel Banasik)

Olimpia Truskolasy 2-0 Pogoń Kamyk
(Olivier Sokołowski, Aleksander Sroka)

AS Przystajń 1-0 Huragan Jezioro
(Mateusz Antczak)

KS Panki 1-2 Pogoń Kamyk
(Olivier Żerdziński - Filip Błaszczyk x2)

Olimpia Truskolasy 0-0 Huragan Jezioro

Tabela gr. A:

1. Olimpia Truskolasy - 10 pkt
2. Pogoń Kamyk - 9 pkt
3. KS Panki - 6 pkt
4. AS Przystajń - 3 pkt
5. Huragan Jezioro - 1 pkt


Grupa B:

Maraton Waleńczów 0-3 Sokół Wręczyca
(Sebastian Bogus x2, Oskar Biernacki)

Naprzód Ostrowy 0-3 Znicz Kłobuck
(Tymoteusz Dąbrowski x3)

Maraton Waleńczów 2-0 Naprzód Ostrowy
(Mikołaj Pelikan x2)

Sokół Wręczyca 1-0 Znicz Kłobuck
(Oskar Biernacki)

Maraton Waleńczów 1-2 Znicz Kłobuck
(Mikołaj Pelikan - Tymoteusz Dąbrowski, Borys Uzny)

Sokół Wręczyca 6-1 Naprzód Ostrowy
(Oskar Biernacki x3, Sebastian Bogus, Filip Chłąd, Karol Dorociak - Igor Dudek)

Tabela gr. B:

1. Sokół Wręczyca - 9 pkt
2. Znicz Kłobuck - 6 pkt
3. Maraton Waleńczów - 3 pkt
4. Naprzód Ostrowy - 0 pkt


FAZA PUCHAROWA:

Mecz o 7. miejsce:
AS Przystajń 6-0 Naprzód Ostrowy
(Karol Wachowski x3, Mateusz Antczak x2, Jakub Kubicki)

Półfinał I:
Olimpia Truskolasy 0-0 (k. 0-1) Znicz Kłobuck

Półfinał II:
Sokół Wręczyca 5-0 Pogoń Kamyk
(Oskar Biernacki, Sebastian Bogus, Antoni Przygoda, Julian Zieliński, Karol Dorociak)

Mecz o 5. miejsce:
KS Panki 3-1 Maraton Waleńczów
(Antoni Szlązak x2, Olivier Żerdziński - Mikołaj Pelikan)

Mecz o 3. miejsce:
Olimpia Truskolasy 2-1 Pogoń Kamyk
(Marcel Grzyb, Aleksander Matuszczyk - Julian Szulc)

Finał:
Sokół Wręczyca 3-1 Znicz Kłobuck
(Oskar Biernacki, Filip Chłąd, Antoni Przygoda - Tymoteusz Dąbrowski)


Klasyfikacja końcowa:

1. Sokół Wręczyca:
Szymon Tronina (br.), Jakub Hendzlik (br.), Sebastian Bogus, Oskar Biernacki, Filip Chłąd, Krzysztof Kępa, Antoni Przygoda, Julian Zieliński, Karol Dorociak, trener Mateusz Głąb.

2. Znicz Kłobuck:
Szymon Płuska (br.), Jakub Bladocha, Borys Uzny, Kacper Ball, Michał Grot, Julek Lubczyński, Tymoteusz Dąbrowski, Dominik Drzastwa, Przemysław Grzybowski, trener Tomasz Rados.

3. Olimpia Truskolasy:
Marcel Grzyb (br.), Adrian Garus, Szymon Gloc, Aleksander Matuszczyk, Olivier Sokołowski, Aleksander Sroka, trener Adrian Nalichowski.

4. Pogoń Kamyk:
Adam Posmyk (br.), Fabian Szulc, Julian Szulc, Maciej Żurek, Jakub Drabik, Wiktor Kociszewski, Gracjan Pikuła, Mateusz Purgal, Szymon Błaszczyk, Filip Błaszczyk, Aleks Kuś, Filip Poraj-Koźmiński, Tymoteusz Belowski, trener Dominik Szczypiór.

5. KS Panki:
Marcel Banasik (br.), Antoni Szlązak, Olivier Żerdziński, Jakub Wocka, Antoni Mazurek, Krystian Wolski, Kacper Biernacki, Oskar Kulej, Jakub Kulej, trener Grzegorz Kemuś.

6. Maraton Waleńczów:
Kacper Banasik (br.), Mikołaj Pelikan, Fabian Kocemba, Szymon Pośpiech, Dominik Kukuła, Szymon Kukuła, trener Bartosz Pagacz.

7. Akademia Sportu Przystajń:
Karol Wachowski (br.), Tobiasz Chabrowski, Dawid Wiśniewski, Wojciech Spalik, Mateusz Antczak, Jakub Kubicki, Mateusz Banaszczyk, Adam Paciepnik, trener Wojciech Grzybowski.

8. Naprzód Ostrowy:
Karol Kozioł (br.), Szymon Skrzypczyk, Lena Bednarska, Oskar Leśnikowski, Igor Dudek, Marcel Wolny, Maksymilian Wolny, Bartosz Leśnikowski, Piotr Budzowski, trener Tomasz Pełka.

9. Huragan Jezioro:
Jakub Kasjaniuk (br.), Adrian Mańka, Franciszek Brondel, Bartosz Pisula, Szymon Kmieć, Radosław Kmieć, Nicolas Celis, Stanisław Matyja, Kacper Kała, Konrad Sladek, Ines Sladek, Antoni Bogacz, Antoni Labocha, trener Dawid Rębielak.


Klasyfikacje indywidualne:

Najlepszy strzelec: Olivier Żerdziński (Panki).
Najlepszy piłkarz: Oskar Biernacki (Wręczyca).
Najlepszy bramkarz: Marcel Grzyb (Panki).

Najlepsza "piątka" turnieju: Marcel Grzyb (Panki), Olivier Żerdziński (Panki), Oskar Biernacki (Znicz), Tymoteusz Dąbrowski (Znicz), Filip Błaszczyk (Kamyk).


Organizatorzy: Zarząd Powiatu Kłobuckiego, Starosta Kłobucki, Szkoła Podstawowa im. Stanisława Ligonia w Truskolasach, ULKS Herkules Truskolasy.

Współorganizatorzy: Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kłobucku.

Kierownik turnieju: Stanisław Wrzesiński.
Sekretarz turnieju: Jan Krok.
Sekretariat turnieju: Grzegorz Kemuś.
Sędziowie: Krzysztof Troczka, Mariusz Brzęczek.


Podia poszczególnych turniejów 14. Młodzieżowych Mistrzostw:

Juniorzy starsi (r. 2000 i młodsi):
1. Pogoń Kamyk, 2. KS Panki, 3. Grom Miedźno.

Juniorzy młodsi (r. 2002 i mł.):
1. Olimpia Truskolasy, 2. KS Panki, 3. Płomień Przystajń.

Trampkarze (r. 2004 i mł.):
1. Naprzód Ostrowy, 2. Liswarta Popów, 3. Znicz Kłobuck, 4. KS Panki.

Młodzicy (r. 2006 i mł.):
1. Pogoń Kamyk, 2. KS Panki, 3. Znicz Kłobuck.

Orliki (r. 2008 i mł.):
1. Znicz Kłobuck, 2. KS Panki, 3. Grom Miedźno.

Żaki (r. 2010 i mł.):
1. Sokół Wręczyca, 2. Znicz Kłobuck, 3. Olimpia Truskolasy, 5. KS Panki.


Klasyfikacja punktowa 14. Młodzieżowych Mistrzostw:
(końcowa - po 6 turniejach: 6 pkt za pierwsze miejsce, 4 pkt za drugie, 3 pkt za trzecie, 1 pkt za udział)

1. KS Panki - 18 pkt,
2. Znicz Kłobuck - 16 pkt,
3. Pogoń Kamyk - 14 pkt,
4. Olimpia Truskolasy - 11 pkt,
5. Naprzód Ostrowy, Sokół Wręczyca - 9 pkt,
7. Liswarta Popów - 6 pkt,
8. Grom Miedźno - 5 pkt,
9. Płomień Przystajń, Akademia Sportu Przystajń - 4 pkt,
11. Liswarta Krzepice, Maraton Waleńczów, Huragan Jezioro - 3 pkt,
14. Amator Golce, Junior Szarlejka - 1 pkt.


Partnerzy Klubu Sportowego Panki w 2019 roku:


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [127]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Warta Mstów 4:4 KS Panki
2019-06-14, 18:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 34
Warta Mstów 4:4 KS Panki
Warta Kamieńskie Młyny 3:1 Sparta Lubliniec
Piast Przyrów 0:1 Stradom Częstochowa
Pogoń Kamyk 1:3 Olimpia Truskolasy
Lotnik Kościelec 0:7 Znicz Kłobuck
Orzeł Psary/Babienica 1:5 Gmina Kłomnice
Unia Kalety 10:1 Olimpia Huta Stara
Amator Golce 3:1 Liswarta Krzepice
Orzeł Kiedrzyn 2:0 MLKS Woźniki

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 35

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Różne
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 369, wczoraj: 583
ogółem: 1 701 567

statystyki szczegółowe