W meczu 25. kolejki klasy okręgowej KS Panki przegrał 1-2 domowe spotkanie z Olimpią Huta Stara.
Następny mecz zagramy w środę (1 maja) o godz. 17.00 z Liswartą w Krzepicach.
Bramki:
1. połowa:
40. min - 1:0 - Jakub Jędrzejczak (asysta Krzysztof Pietrzykowski)
2. połowa:
46. min - 1:1 - Szymon Kowalczyk (gol samobójczy)
83. min - 1:2 - Kamil Zasępa
KS Panki:
Karol Hejno (br.) - Patryk Kudła, Sebastian Sośniak, Szymon Kowalczyk, Przemysław Ogłaza - Arkadiusz Hyra, Jakub Jędrzejczak (60’ Łukasz Rabiniak) - Krystian Piechel, Jakub Koza, Tomasz Pasieka - Krzysztof Pietrzykowski.
Pozostali rezerwowi: Bartosz Piechel, Robert Rudlicki, Adrian Pasieka.
Trener: Adrian Pasieka.
Olimpia Huta Stara:
Michał Boral (br.) - Patryk Mańka (89’ Miłosz Nalepa), Marek Błaszak, Wiktor Dobosz, Paweł Kowalczyk, Kacper Michowicz, Bartłomiej Pilarek, Adrian Rak (70’ Tomasz Socik), Łukasz Wlazło, Kamil Zasępa, Kacper Banasiak.
Trener: Łukasz Wlazło.
Sędziowie: Paweł Terlicki (główny) oraz Marcin Bator i Michał Zroślak (asystenci).
Żółte kartki: Przemysław Ogłaza (Panki).
Wyniki 25. kolejki:
KS Panki 1-2 Olimpia Huta Stara
Znicz Kłobuck 4-2 Warta Kamieńskie Młyny
Olimpia Truskolasy 4-3 Gmina Kłomnice
Stradom Częstochowa 4-1 Liswarta Krzepice
Sparta Lubliniec 1-2 MLKS Woźniki
Piast Przyrów 0-1 Orzeł Kiedrzyn
Warta Mstów 3-3 Amator Golce
Pogoń Kamyk 2-1 Unia Kalety
Lotnik Kościelec 5-1 Orzeł Babienica/Psary
Tabela (po 25. kolejce):
1. Znicz Kłobuck - 73 punktów
2. KS Panki - 54 pkt
3. Amator Golce - 47 pkt
4. MLKS Woźniki - 40 pkt
5. Warta Mstów - 37 pkt
6. Liswarta Krzepice - 36 pkt
7. Piast Przyrów - 35 pkt
8. Unia Kalety - 34 pkt
9. Pogoń Kamyk - 32 pkt
10. Sparta Lubliniec - 31 pkt
11. Olimpia Truskolasy - 30 pkt
12. Stradom Częstochowa - 30 pkt
13. Warta Kamieńskie Młyny - 29 pkt
14. Gmina Kłomnice - 29 pkt
15. Olimpia Huta Stara - 28 pkt
16. Orzeł Psary/Babienica - 27 pkt
17. Lotnik Kościelec - 24 pkt
18. Orzeł Kiedrzyn - 21 pkt
Zapowiedź 26. kolejki (1 maja):
Liswarta Krzepice - KS Panki (środa, 17.00)
Orzeł Kiedrzyn - Sparta Lubliniec (środa, 17.00)
Orzeł Psary/Babienica - Pogoń Kamyk (środa, 17.00)
Unia Kalety - Warta Mstów (środa, 17.00)
Amator Golce - Piast Przyrów (środa, 17.00)
MLKS Woźniki - Stradom Częstochowa (środa, 15.00)
Olimpia Huta Stara - Olimpia Truskolasy (środa, 17.00)
Gmina Kłomnice - Znicz Kłobuck (środa, 17.00)
Warta Kamieńskie Młyny - Lotnik Kościelec (środa, 17.00)
Zapowiedź 27. kolejki (4/5 maja):
KS Panki - MLKS Woźniki (niedziela, 17.00)
Olimpia Truskolasy - Liswarta Krzepice (sobota, 13.00)
Gmina Kłomnice - Warta Kamieńskie Młyny (sobota, 17.00)
Znicz Kłobuck - Olimpia Huta Stara (sobota, 17.00)
Stradom Częstochowa - Orzeł Kiedrzyn (sobota, 17.00)
Sparta Lubliniec - Amator Golce (sobota, 17.00)
Piast Przyrów - Unia Kalety (sobota, 17.00)
Warta Mstów - Orzeł Psary/Babienica (sobota, 17.00)
Pogoń Kamyk - Lotnik Kościelec (sobota, 17.00)
Czołówka strzelców (po 25. kolejce):
1. Kamil Wojtyra (Znicz) - 39 bramek (+2)
2. Maciej Wolski (Znicz) - 35 br. (+2)
3. Dawid Wojtyra (Truskolasy) - 33 br. (+2)
4. Michał Kowalczyk (Mstów) - 28 br. (+2)
5. Andrzej Bogucki (Mstów) - 23 br. (+0)
6. Radosław Paliga (Woźniki) - 21 br. (+2)
7. Tomasz Pasieka (Panki) - 19 br. (+0)
8. Patryk Chajduś (Amator) - 17 br. (+0)
9. Michał Wróblewski (Amator) - 16 br. (+2)
9. Bogusław Borowiec (Lubliniec) - 16 br. (+0)
11. Bartłomiej Szymczyk (Kłomnice) - 14 br. (+2)
12. Damian Kosiński (Lubliniec) - 13 br. (+0)
13. Sebastian Dudek (Kamieńskie Młyny) - 11 br. (+1)
13. Sebastian Lachowski (Kiedrzyn) - 11 br. (+1)
13. Krzysztof Łazowski (Znicz) - 11 br. (+0)
16. Tomasz Wypych (Kłomnice) - 10 br. (+0)
16. Oskar Krawczyk (Kamieńskie Młyny) - 10 br. (+0)
16. Krzysztof Pietrzykowski (Huta Stara/Panki) - 10 br. (+0)
16. Roland Skolik (Lubliniec) - 10 br. (+0)
Partnerzy Klubu Sportowego Panki w 2019 roku:
Najbliższa kolejka 19 |
dzisiaj: 540, wczoraj: 154
ogółem: 2 929 143
statystyki szczegółowe