Aktualności

Derby dla Krzepic

• autor: kemo, 2019-05-01 19:33

Liswarta Krzepice 2-1 KS Panki.

Pierwsza połowa był wyrównana, lecz większe zagrożenie stwarzali gospodarze. Po zmianie stron lekką inicjatywę przejęli goście, aczkolwiek nie przełożyło się to na sytuacje bramkowe. W 70. minucie Liswarta wyszła na prowadzenie po golu Jakuba Krakowiaka. 5 minut później na 2-0 podwyższył Mateusz Spaczyński. Panki odpowiedziały honorowym golem Tomasza Pasieki w doliczonym czasie gry.

Mecz cieszył się sporym zainteresowaniem publiczności. Na bardzo ładnym stadionie w Krzepicach zgromadziło się około 250 kibiców. Warto podkreślić dobrą pracę sędziów, dzięki której zawody odbyły się w duchu „fair-play”.

Panki następny mecz rozegrają w niedzielę (5 maja) o godz. 17.00. Podejmować będziemy u siebie MLKS Woźniki.

Bramki:

2. połowa:
70. min - 1:0 - Jakub Krakowiak
75. min - 2:0 - Mateusz Spaczyński
90. min - 2:1 - Tomasz Pasieka