KS Panki - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Warta Mstów - KS Panki 4:4
  • Warta Kamieńskie Młyny - Sparta Lubliniec 3:1
  • Piast Przyrów - Stradom Częstochowa 0:1
  • Pogoń Kamyk - Olimpia Truskolasy 1:3
  • Lotnik Kościelec - Znicz Kłobuck 0:7
  • Orzeł Psary/Babienica - Gmina Kłomnice 1:5
  • Unia Kalety - Olimpia Huta Stara 10:1
  • Amator Golce - Liswarta Krzepice 3:1
  • Orzeł Kiedrzyn - MLKS Woźniki 2:0
  •        

Partnerzy

Logowanie

Wyszukiwarka

Aktualności

Tomek Pasieka 4-3 Orzeł Kiedrzyn

  • autor: kemo, 2019-05-12 20:19

Orzeł Kiedrzyn 3-4 (2-2) KS Panki

W meczu 28. kolejki klasy okręgowej KS Panki wygrał 4-3 na wyjeździe z Orłem Kiedrzyn. Do przerwy było 2-2. Wszystkie bramki dla naszej drużyny zdobył Tomasz Pasieka, który ma już na koncie 28 goli. W tym momencie jesteśmy wiceliderem rozgrywek. Do końca sezonu pozostało jeszcze 6 meczów.

W następnym spotkaniu będziemy podejmować trzeci w tabeli Amator Golce. Mecz odbędzie się w środę (15 maja) w Pankach o godz. 17.30.

Bramki:

1. połowa:
7. min - 0:1 - Tomasz Pasieka (asysta Łukasz Rabiniak)
15. min - 1:1 - Miłosz Socha
17. min - 2:1 - Łukasz Bartosik
34. min - 2:2 - Tomasz Pasieka (asysta Szymon Kowalczyk)

2. połowa:
57. min - 3:2 - Miłosz Socha
62. min - 3:3 - Tomasz Pasieka (asysta Sebastian Dobosz)
77. min - 3:4 - Tomasz Pasieka (asysta Szymon Kowalczyk)


KS Panki:

Karol Hejno (br.) - Sebastian Sośniak, Szymon Kowalczyk, Michał Załucki (90’ Robert Rudlicki), Przemysław Ogłaza (70’ Michał Korzekwa) - Sebastian Dobosz, Krzysztof Pietrzykowski - Łukasz Rabiniak, Jakub Koza, Tomasz Pasieka - Jakub Jędrzejczak.

Trener: Adrian Pasieka.

Orzeł Kiedrzyn:

Sebastian Knysak (br.) - Jakub Suchański, Michał Gładysz, Bartłomiej Kaczmarowicz, Mateusz Jabłko, Marcin Kwaśniewski (80’ Patryk Kłaczyński), Łukasz Bartosik (75’ Sebastian Lachowski), Mateusz Grzybowski, Sebastian Pluta, Michał Nowak, Miłosz Socha.

Pozostali rezerwowi: Piotr Dróżdż, Sebastian Flak.

Trener: Sebastian Żebrowski.

Sędziowie: Paweł Terlicki (główny) oraz Łukasz Janik i Mateusz Michalski (asystenci).

Żółte kartki: Sebastian Sośniak (Panki).


Wyniki 28. kolejki:

Warta Kamieńskie Młyny 0-3 Pogoń Kamyk
Lotnik Kościelec 5-2 Warta Mstów
Orzeł Psary/Babienica 0-4 Piast Przyrów
Unia Kalety 1-1 Sparta Lubliniec
MLKS Woźniki 5-0 Olimpia Truskolasy
Liswarta Krzepice 0-2 Znicz Kłobuck
Olimpia Huta Stara 0-4 Gmina Kłomnice
Orzeł Kiedrzyn 3-4 KS Panki
Amator Golce 1-0 Stradom Częstochowa


Tabela (po 28. kolejce):

1. Znicz Kłobuck - 82 punkty
2. KS Panki - 60 pkt
3. Amator Golce - 53 pkt
4. MLKS Woźniki - 46 pkt
5. Warta Mstów - 40 pkt
6. Liswarta Krzepice - 39 pkt
7. Unia Kalety - 39 pkt
8. Piast Przyrów - 39 pkt
9. Pogoń Kamyk - 38 pkt
10. Sparta Lubliniec - 38 pkt
11. Olimpia Truskolasy - 36 pkt
12. Stradom Częstochowa - 33 pkt
13. Warta Kamieńskie Młyny - 32 pkt
14. Gmina Kłomnice - 32 pkt
15. Lotnik Kościelec - 30 pkt
16. Orzeł Psary/Babienica - 30 pkt
17. Olimpia Huta Stara - 28 pkt
18. Orzeł Kiedrzyn - 21 pkt


Zapowiedź 29. kolejki (15 maja):

KS Panki - Amator Golce (środa, 17.30)
Olimpia Huta Stara - Warta Kamieńskie Młyny (środa, 17.30)
Gmina Kłomnice - Liswarta Krzepice (środa, 17.30)
Znicz Kłobuck - MLKS Woźniki (środa, 17.30)
Olimpia Truskolasy - Orzeł Kiedrzyn (środa, 17.30)
Stradom Częstochowa - Unia Kalety (środa, 17.30)
Sparta Lubliniec - Orzeł Psary/Babienica (środa, 17.30)
Piast Przyrów - Lotnik Kościelec (środa, 17.30)
Warta Mstów - Pogoń Kamyk (środa, 17.30)


Zapowiedź 30. kolejki (18-19 maja):

Warta Kamieńskie Młyny - Warta Mstów (sobota, 17.00)
Pogoń Kamyk - Piast Przyrów (sobota, 17.00)
Lotnik Kościelec - Sparta Lubliniec (sobota, 17.00)
Orzeł Psary/Babienica - Stradom Częstochowa (sobota, 17.00)
Unia Kalety - KS Panki (sobota, 17.00)
Amator Golce - Olimpia Truskolasy (sobota, 17.00)
Orzeł Kiedrzyn - Znicz Kłobuck (sobota, 17.00)
MLKS Woźniki - Gmina Kłomnice (sobota, 17.00)
Liswarta Krzepice - Olimpia Huta Stara (sobota, 17.00)


Czołówka strzelców (po 28. kolejce):

1. Kamil Wojtyra (Znicz) - 46 bramek (+1)
2. Maciej Wolski (Znicz) - 37 br. (+0)
3. Dawid Wojtyra (Truskolasy) - 33 br. (+0)
4. Michał Kowalczyk (Mstów) - 29 br. (+0)
5. Tomasz Pasieka (Panki) - 28 br. (+4)
5. Andrzej Bogucki (Mstów) - 28 br. (+2)
7. Radosław Paliga (Woźniki) - 21 br. (+0)
8. Bartłomiej Szymczyk (Kłomnice) - 19 br. (+2)
9. Patryk Chajduś (Golce) - 18 br. (+1)
10. Michał Wróblewski (Golce) - 16 br. (+0)
10. Bogusław Borowiec (Lubliniec) - 16 br. (+0)


Partnerzy Klubu Sportowego Panki w 2019 roku:


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [103]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Warta Mstów 4:4 KS Panki
2019-06-14, 18:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 34
Warta Mstów 4:4 KS Panki
Warta Kamieńskie Młyny 3:1 Sparta Lubliniec
Piast Przyrów 0:1 Stradom Częstochowa
Pogoń Kamyk 1:3 Olimpia Truskolasy
Lotnik Kościelec 0:7 Znicz Kłobuck
Orzeł Psary/Babienica 1:5 Gmina Kłomnice
Unia Kalety 10:1 Olimpia Huta Stara
Amator Golce 3:1 Liswarta Krzepice
Orzeł Kiedrzyn 2:0 MLKS Woźniki

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 35

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Różne
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 360, wczoraj: 583
ogółem: 1 701 558

statystyki szczegółowe