KS Panki - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Warta Mstów - KS Panki 4:4
  • Warta Kamieńskie Młyny - Sparta Lubliniec 3:1
  • Piast Przyrów - Stradom Częstochowa 0:1
  • Pogoń Kamyk - Olimpia Truskolasy 1:3
  • Lotnik Kościelec - Znicz Kłobuck 0:7
  • Orzeł Psary/Babienica - Gmina Kłomnice 1:5
  • Unia Kalety - Olimpia Huta Stara 10:1
  • Amator Golce - Liswarta Krzepice 3:1
  • Orzeł Kiedrzyn - MLKS Woźniki 2:0
  •        

Partnerzy

Logowanie

Wyszukiwarka

Aktualności

Rekordowa wygrana Panek!

  • autor: kemo, 2019-05-25 22:31

W meczu 31. kolejki klasy okręgowej KS Panki wygrał 13-0 z Orłem Psary/Babienica. Sześć bramek dla naszej drużyny strzelił Tomasz Pasieka, dwie Krystian Piechel, a po jednej: Bartosz Piechel, Sebastian Dobosz, Krzysztof Pietrzykowski, Jakub Koza i Łukasz Rabiniak. Drużyna przez gości przez cały mecz grała w "dziesiątkę".

Bramki:

1. połowa:
10. min - 1:0 - Tomasz Pasieka (asysta Sebastian Dobosz)
15. min - 2:0 - Tomasz Pasieka (bez asysty)
23. min - 3:0 - Sebastian Dobosz (bez asysty)
27. min - 4:0 - Krzysztof Pietrzykowski (asysta Tomasz Pasieka)
45. min - 5:0 - Jakub Koza (asysta Sebastian Dobosz)

2. połowa:
48. min. - 6:0 - Tomasz Pasieka (asysta Arkadiusz Hyra)
51. min. - 7:0 - Tomasz Pasieka (asysta Sebastian Dobosz)
55. min. - 8:0 - Bartosz Piechel (asysta Jakub Koza)
63. min. - 9:0 - Krystian Piechel (asysta Sebastian Dobosz)
?. min. - 10:0 - Tomasz Pasieka (asysta Arkadiusz Hyra)
83. min. - 11:0 - Krystian Piechel (asysta Patryk Kudła)
?. min. - 12:0 - Tomasz Pasieka (asysta Krystian Piechel)
89. min. - 13:0 - Łukasz Rabiniak (asysta Tomasz Pasieka)

Przy stanie 10:0 rzutu karnego nie wykorzystał Dariusz Sobolewski.


KS Panki:

Dariusz Sobolewski (br.) - Patryk Kudła, Szymon Kowalczyk (46' Robert Rudlicki), Arkadiusz Hyra (75' Michał Korzekwa), Sebastian Sośniak - Sebastian Dobosz, Paweł Wręczycki - Jakub Koza (68' Jakub Jędrzejczak), Bartosz Piechel (58' Krystian Piechel), Tomasz Pasieka - Krzysztof Pietrzykowski (63' Łukasz Rabiniak).

Pozostali rezerwowi: Karol Hejno, Adrian Pasieka.

Trener: Adrian Pasieka.

Orzeł Psary/Babienica:

Michał Koj (br.) - Patryk Hampel, Rafał Najgebauer, Oskar Musik, Jakub Matyl, Adam Młynek, Piotr Klabis, Marcin Żmuda, Kacper Sieradzki, Kamil Ślęzok.

Trener: Adam Młynek.

Sędziowie: Konrad Sierociński (główny) oraz Piotr Skuza i Leszek Będkowski (asystenci).


Wyniki 31. kolejki:

Piast Przyrów 2-2 Warta Mstów
KS Panki 13-0 Orzeł Babienica/Psary
Liswarta Krzepice 1-0 Warta Kamieńskie Młyny
Olimpia Huta Stara 1-4 MLKS Woźniki
Gmina Kłomnice 1-0 Orzeł Kiedrzyn
Znicz Kłobuck 5-3 Amator Golce
Olimpia Truskolasy 4-2 Unia Kalety
Stradom Częstochowa 1-1 Lotnik Kościelec
Sparta Lubliniec - Pogoń Kamyk (niedziela, 17.00)


Tabela (po 31. kolejce):

1.  Znicz Kłobuck - 88 punktów
2.  KS Panki - 69 pkt
3.  Amator Golce - 53 pkt
4.  MLKS Woźniki - 49 pkt
5.  Liswarta Krzepice - 46 pkt
6.  Piast Przyrów - 44 pkt
7.  Olimpia Truskolasy - 42 pkt
8.  Pogoń Kamyk - 42 pkt
9.  Warta Mstów - 41 pkt
10.  Stradom Częstochowa - 40 pkt
11.  Unia Kalety - 39 pkt
12.  Gmina Kłomnice - 39 pkt
13.  Warta Kamieńskie Młyny - 38 pkt
14.  Sparta Lubliniec - 38 pkt
15.  Lotnik Kościelec - 34 pkt
16.  Orzeł Psary/Babienica - 33 pkt
17.  Olimpia Huta Stara - 28 pkt
18.  Orzeł Kiedrzyn  - 27 pkt

W tym momencie w strefie spadkowej jest 5 ostatnich drużyn.


Zapowiedź 32. kolejki (1 czerwca):

Lotnik Kościelec - KS Panki (sobota, 17.30)
Warta Kamieńskie Młyny - Piast Przyrów (sobota, 17.30)
Warta Mstów - Sparta Lubliniec (sobota, 17.30)
Pogoń Kamyk - Stradom Częstochowa (sobota, 17.30)
Orzeł Psary/Babienica - Olimpia Truskolasy (sobota, 17.30)
Unia Kalety - Znicz Kłobuck (sobota, 17.30)
Amator Golce - Gmina Kłomnice (sobota, 17.30)
Orzeł Kiedrzyn - Olimpia Huta Stara (sobota, 17.30)
MLKS Woźniki - Liswarta Krzepice (sobota, 17.30)


Zapowiedź 33. kolejki (8 czerwca):

KS Panki - Pogoń Kamyk (sobota, 17.30)
MLKS Woźniki - Warta Kamieńskie Młyny (sobota, 17.30)
Liswarta Krzepice - Orzeł Kiedrzyn (sobota, 17.30)
Olimpia Huta Stara - Amator Golce (sobota, 17.30)
Gmina Kłomnice - Unia Kalety (sobota, 17.30)
Znicz Kłobuck - Orzeł Psary/Babienica (sobota, 17.30)
Olimpia Truskolasy - Lotnik Kościelec (sobota, 17.30)
Stradom Częstochowa - Warta Mstów (sobota, 17.30)
Sparta Lubliniec - Piast Przyrów (sobota, 17.30)


Czołówka strzelców (po 31. kolejce):

1. Kamil Wojtyra (Znicz) - 53 bramki (+2)
2. Maciej Wolski (Znicz) - 39 br. (+2)
2. Dawid Wojtyra (Truskolasy) - 39 br. (+3)
4. Tomasz Pasieka (Panki) - 37 br. (+6)


Partnerzy Klubu Sportowego Panki w 2019 roku:


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [151]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Warta Mstów 4:4 KS Panki
2019-06-14, 18:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 34
Warta Mstów 4:4 KS Panki
Warta Kamieńskie Młyny 3:1 Sparta Lubliniec
Piast Przyrów 0:1 Stradom Częstochowa
Pogoń Kamyk 1:3 Olimpia Truskolasy
Lotnik Kościelec 0:7 Znicz Kłobuck
Orzeł Psary/Babienica 1:5 Gmina Kłomnice
Unia Kalety 10:1 Olimpia Huta Stara
Amator Golce 3:1 Liswarta Krzepice
Orzeł Kiedrzyn 2:0 MLKS Woźniki

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 35

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Junior Szarlejka - KS Panki (Wiosna 2009)
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 392, wczoraj: 583
ogółem: 1 701 590

statystyki szczegółowe