KS Panki - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Warta Mstów - KS Panki 4:4
  • Warta Kamieńskie Młyny - Sparta Lubliniec 3:1
  • Piast Przyrów - Stradom Częstochowa 0:1
  • Pogoń Kamyk - Olimpia Truskolasy 1:3
  • Lotnik Kościelec - Znicz Kłobuck 0:7
  • Orzeł Psary/Babienica - Gmina Kłomnice 1:5
  • Unia Kalety - Olimpia Huta Stara 10:1
  • Amator Golce - Liswarta Krzepice 3:1
  • Orzeł Kiedrzyn - MLKS Woźniki 2:0
  •        

Partnerzy

Logowanie

Wyszukiwarka

Aktualności

KS Węgiel wygrał Letniaka!

  • autor: kemo, 2019-07-07 13:28

6 lipca na orliku w Pankach odbyła się 5. edycja młodzieżowego turnieju piłki nożnej „Letniak”.

Do rywalizacji zgłosiło się 11 drużyn. W zmaganiach brali udział zawodnicy urodzeni w 1996 roku i młodsi, a wśród nich kilku piłkarzy z ligowym doświadczeniem, m.in.: Dawid Wojtyra, Paweł Mardosz (obaj Olimpia Truskolasy), Adrian Jura (RKS Radomsko), Krystian Piechel (KS Panki), Bartosz Pławczyk (Unia Rędziny), Rafał Marynowski (Astoria Szczerców) czy Dominik Badora (Czarni Starcza) testowany latem przez Zagłębie Sosnowiec.

Zmagania – z kompletem zwycięstw – wygrał zespół KS Węgiel (w składzie m.in. bracie Piechlowie, Michał Korzekwa czy Damian Olszewski), który w meczu finałowym pokonał 3-2 Szybkich Strzelców (młoda drużyna utworzona przez Gabriela Banasika i Szymona Bednarka). Trzecie miejsce zajął Mako Team (dowodzony przez Adriana Krysika i Dominika Badorę), który sensacyjnie w ćwierćfinale pokonał 3-2 silny kadrowo Dream-Team Krzepice.

Królem strzelców został Michał Korzekwa, najlepszym piłkarzem uznano Krystiana Piechla, a bramkarzem bohatera serii rzutów karnych w półfinale - Aleksandra Wiechę (Szybcy Strzelcy). Ponadto, najlepszą „piątkę” turnieju utworzyli: Adrian Krysik, Dominik Badora, Daniel Paruzel (Mako Team), Gabriel Banasik i Szymon Bednarek. Nagrodą specjalną otrzymał Patryk Kapuścik, który uczestniczy w „Letniaku” od pierwszej edycji. Niestety, problemy zdrowotne nie pozwoliły mu na grę w turnieju. Patryk, życzymy zdrowia!

Sportową imprezę zorganizowali Grzegorz Kemuś i Stanisław Wrzesiński.

Grupa A:

Szybcy Strzelcy 0-6 Dream-Team Krzepice
(Dominik Wawrzyniak x2, Jakub Chrzan x2, Dawid Wojtyra, Mateusz Mońka)

GTW 4-0 Bimber Kolejowa
(Bartosz Pławczyk x2, Kamil Pluta, Paweł Kościelniak)

Szybcy Strzelcy 0-1 GTW
(Paweł Kościeleniak)

Dream Team Krzepice 5-0 Bimber Kolejowa
(Bartosz Stemplowski x2, Dominik Wawrzyniak, Jakub Chrzan, Mateusz Mońka)

Szybcy Strzelcy 1-1 Bimber Kolejowa
(Dawid Bachorski - Robert Rudlicki)

Dream-Team Krzepice 1-0 GTW
(Dawid Wojtyra)

Tabela gr. A:

1. Dream-Team Krzepice - 9 pkt
2. GTW - 6 pkt
3. Szybcy Strzelcy - 1 pkt (br. 1-8)
4. Bimber Kolejowa - 1 pkt (br. 1-10)


Grupa B:

FC Bez Nazwy 0-2 Eszkereee
(Krzysztof Pasieka, Konrad Hejno)

Tajger Zawady 3-0 Sikalafą
(Radosław Plaminiak x2, Przemysław Jawor)

FC Bez Nazwy 0-2 Tajger Zawady
(Klaudiusz Radek, Rafał Marynowski)

Eszkereee 2-0 Sikalafą
(Patryk Gała, Maciej Wachowski)

FC Bez Nazwy 2-1 Sikalafą
(Aleks Cajler x2 - Patryk Maj)

Eszkereee 0-0 Tajger Zawady

Tabela gr. B:

1. Tajger Zawady - 7 pkt (br. 5-0)
2. Eszkereee - 7 pkt (br. 4-0)
3. FC Bez Nazwy - 3 pkt
4. Sikalafą - 0 pkt


Grupa C:

Mako Team 1-2 KS Węgiel
(Adrian Krysik - Michał Korzekwa x2)

Mako Team 1-0 Gangsta's Paradise
(Adrian Krysik)

KS Węgiel 2-0 Gangsta's Paradise
(Michał Korzekwa, Bartosz Kaletka)

Tabela gr. C:

1. KS Węgiel - 6 pkt
2. Mako Team - 3 pkt
3. Gangsta’s Paradise - 0 pkt


Ćwierćfinał I:
Tajger Zawady 1-3 Szybcy Strzelcy
(Klaudiusz Radek - Bartosz Soluch x2, Dawid Bachorski)

Ćwierćfinał II:
Dream-Team Krzepice 2-3 Mako Team
(Paweł Mardosz, Mateusz Mońka - Adrian Krysik, Daniel Paruzel, Dominik Badora)

Ćwierćfinał III:
KS Węgiel 2-0 FC Bez Nazwy
(Maciej Kierat, Krystian Piechel)

Ćwierćfinał IV:
GTW 0-1 Eszkereee
(Dawid Kała)


Półfinał I:
Szybcy Strzelcy 1-1 (k. 3-2) Mako Team
(Szymon Bednarek - Dominik Badora)

Półfinał II:
KS Węgiel 1-0 Eszkereee
(Michał Korzekwa)


Mecz o 3. miejsce:
Mako Team 2-0 Eszkereee
(Dominik Badora, Daniel Paruzel)

Finał:
KS Węgiel 3-2 Szybcy Strzelcy
(Krystian Piechel x2, Bartosz Kaletka - Kacper Kierat, Szymon Bednarek)


Nagrody indywidualne:

Najlepszy piłkarz: Krystian Piechel (KS Węgiel).
Najlepszy strzelec: Michał Korzekwa (KS Węgiel).
Najlepszy bramkarz: Aleksander Wiecha (Szybcy Strzelcy).

Najlepsza „piątka”: Adrian Krysik, Dominik Badora, Daniel Paruzel (Mako Team), Gabriel Banasik, Szymon Bednarek (Szybcy Strzelcy).

Nagroda specjalna: Patryk Kapuścik.


Klasyfikacja końcowa:

1. KS Węgiel:
Damian Olszewski (br.), Maciej Kierat, Krystian Piechel, Bartosz Piechel, Michał Korzekwa, Bartosz Kaletka, Sebastian Wręczycki.

2. Szybcy Strzelcy:
Aleksander Wiecha (br.), Gabriel Banasik, Szymon Bednarek, Dawid Bachorski, Bartosz Soluch, Kacper Kierat, Maksymilian Hyra.

3. Mako Team:
Kacper Barzak (br.), Adrian Krysik, Dominik Badora, Daniel Paruzel, Adam Szyjka, Szymon Krysik, Tomasz Makowski (menedżer).

4. Eszkereee:
Karol Kowalik (br.), Krzysztof Pasieka, Konrad Hejno, Patryk Gała, Bartosz Zawierucha, Maciej Wachowski, Dawid Kała, Dawid Machnik.

5. Dream-Team Krzepice:
Wiktor Krzemiński (br.), Dawid Wojtyra, Paweł Mardosz, Dominik Wawrzyniak, Jakub Chrzan, Mateusz Mońka, Bartłomiej Kurzacz, Bartosz Stemplowski, Adam Burda.

5. Tajger Zawady:
Patryk Wers (br.), Jakub Radek, Jakub Wers, Klaudiusz Radek, Przemysław Jawor, Radosław Plaminiak, Jakub Strugacz, Norbert Bzdak, Rafał Marynowski.

5. GTW:
Igor Woźniak (br.), Bartosz Pławczyk, Kamil Pluta, Paweł Kościelniak, Krzysztof Warzecha, Łukasz Jarząbek, Jakub Baryła, Patryk Lizurej, Wojciech Piekarz.

5. FC Bez Nazwy:
Karol Hejno (br.), Aleks Cajler, Dawid Krawczyk, Karol Kleszcz, Krystian Kozak, Kacper Dziuba, Patryk Celiński.

9. Bimber Kolejowa:
Dominik Lubański (br.), Konrad Porada, Robert Rudlicki, Dominik Kempiński, Oskar Małolepszy, Damian Kotarski, Mateusz Gądek.

9. Sikalafą:
Dominik Skwara (br.), Dawid Kozak, Damian Kozak, Adrian Chyra, Kamil Żyłka, Patryk Maj, Radosław Adamik.

9. Gangsta’s Paradise:
Jakub Figzał (br.), Adrian Jura, Jakub Woźnicki, Maks Stanirowski, Kamil Zacharski, Karol Migoń, Krzysztof Motłoch, Michał Sowiński, Patryk Szczepanik, Wojciech Banaś.


Organizatorzy: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pankach, Klub Sportowy Panki.
Współorganizatorzy: Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kłobucku.

Kierownicy turnieju: Stanisław Wrzesiński i Grzegorz Kemuś.
Sędziowie: Konrad Mikołajczyk i Bartosz Kuc.


Partnerzy Klubu Sportowego Panki w 2019 roku:


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [99]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Warta Mstów 4:4 KS Panki
2019-06-14, 18:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 34
Warta Mstów 4:4 KS Panki
Warta Kamieńskie Młyny 3:1 Sparta Lubliniec
Piast Przyrów 0:1 Stradom Częstochowa
Pogoń Kamyk 1:3 Olimpia Truskolasy
Lotnik Kościelec 0:7 Znicz Kłobuck
Orzeł Psary/Babienica 1:5 Gmina Kłomnice
Unia Kalety 10:1 Olimpia Huta Stara
Amator Golce 3:1 Liswarta Krzepice
Orzeł Kiedrzyn 2:0 MLKS Woźniki

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 35

Statystyki drużyny

Losowa galeria

KS Panki - Pogoń Blachownia [Juniorzy Starsi] (Jesień 2009)
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 665, wczoraj: 1156
ogółem: 1 727 542

statystyki szczegółowe