Drużyna seniorów 10 lipca odbyła pierwszy trening w sezonie 2019/2020. W zespole nie będzie większych zmian kadrowych. Trener Adrian Pasieka przygotował następujące mecze sparingowe:
Terminarz klasy okręgowej jest pod poniższym linkiem lub w rozwinięciu newsa.
http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/seniorzy/klasa-okregowa
Kolejka nr 1 - 10/11 sierpnia – godz. 17.00
Jedność Boronów- KS Panki
Amator Golce - Warta Mstów
MLKS Woźniki - Zieloni Żarki
Olimpia Truskolasy - Unia Rędziny
Grom Cykarzew - Stradom Częstochowa
Gmina Kłomnice - MKS Myszków
Liswarta Krzepice - Pogoń Kamyk
Piast Przyrów - Unia Kalety
Kolejka nr 2 – 17/18 sierpnia – godz. 17.00
KS Panki - Unia Kalety
Pogoń Kamyk - Piast Przyrów
MKS Myszków - Liswarta Krzepice
Stradom Częstochowa - Gmina Kłomnice
Unia Rędziny - Grom Cykarzew
Zieloni Żarki - Olimpia Truskolasy
Warta Mstów - MLKS Woźniki
Jedność Boronów- Amator Golce
Kolejka nr 3 – 24/25 sierpnia – godz. 17.00
Amator Golce - KS Panki
MLKS Woźniki - Jedność Boronów
Olimpia Truskolasy - Warta Mstów
Grom Cykarzew - Zieloni Żarki
Gmina Kłomnice - Unia Rędziny
Liswarta Krzepice - Stradom Częstochowa
Piast Przyrów - MKS Myszków
Unia Kalety - Pogoń Kamyk
Kolejka nr 4 - 31 sierpnia/1 września – godz. 17.00
KS Panki - Pogoń Kamyk
MKS Myszków - Unia Kalety
Stradom Częstochowa - Piast Przyrów
Unia Rędziny - Liswarta Krzepice
Zieloni Żarki - Gmina Kłomnice
Warta Mstów - Grom Cykarzew
Jedność Boronów- Olimpia Truskolasy
Amator Golce - MLKS Woźniki
Kolejka nr 5 – 7/8 września – godz. 16.00
MLKS Woźniki - KS Panki
Olimpia Truskolasy - Amator Golce
Grom Cykarzew - Jedność Boronów
Gmina Kłomnice - Warta Mstów
Liswarta Krzepice - Zieloni Żarki
Piast Przyrów - Unia Rędziny
Unia Kalety - Stradom Częstochowa
Pogoń Kamyk - MKS Myszków
Kolejka nr 6 – 14/15 września – godz. 16.00
KS Panki - MKS Myszków
Stradom Częstochowa - Pogoń Kamyk
Unia Rędziny - Unia Kalety
Zieloni Żarki - Piast Przyrów
Warta Mstów - Liswarta Krzepice
Jedność Boronów- Gmina Kłomnice
Amator Golce - Grom Cykarzew
MLKS Woźniki - Olimpia Truskolasy
Kolejka nr 7 – 21/22 września – godz. 16.00
Olimpia Truskolasy - KS Panki
Grom Cykarzew - MLKS Woźniki
Gmina Kłomnice - Amator Golce
Liswarta Krzepice - Jedność Boronów
Piast Przyrów - Warta Mstów
Unia Kalety - Zieloni Żarki
Pogoń Kamyk - Unia Rędziny
MKS Myszków - Stradom Częstochowa
Kolejka nr 8 – 28/29 września – godz. 16.00
KS Panki - Stradom Częstochowa
Unia Rędziny - MKS Myszków
Zieloni Żarki - Pogoń Kamyk
Warta Mstów - Unia Kalety
Jedność Boronów- Piast Przyrów
Amator Golce - Liswarta Krzepice
MLKS Woźniki - Gmina Kłomnice
Olimpia Truskolasy - Grom Cykarzew
Kolejka nr 9 – 5/6 października – godz. 15.00
Grom Cykarzew - KS Panki
Gmina Kłomnice - Olimpia Truskolasy
Liswarta Krzepice - MLKS Woźniki
Piast Przyrów - Amator Golce
Unia Kalety - Jedność Boronów
Pogoń Kamyk - Warta Mstów
MKS Myszków - Zieloni Żarki
Stradom Częstochowa - Unia Rędziny
Kolejka nr 10 – 12/13 października – godz. 15.00
KS Panki - Unia Rędziny
Zieloni Żarki - Stradom Częstochowa
Warta Mstów - MKS Myszków
Jedność Boronów- Pogoń Kamyk
Amator Golce - Unia Kalety
MLKS Woźniki - Piast Przyrów
Olimpia Truskolasy - Liswarta Krzepice
Grom Cykarzew - Gmina Kłomnice
Kolejka nr 11 – 19/20 października – godz. 15.00
Gmina Kłomnice - KS Panki
Liswarta Krzepice - Grom Cykarzew
Piast Przyrów - Olimpia Truskolasy
Unia Kalety - MLKS Woźniki
Pogoń Kamyk - Amator Golce
MKS Myszków - Jedność Boronów
Stradom Częstochowa - Warta Mstów
Unia Rędziny - Zieloni Żarki
Kolejka nr 12 – 26/27 października – godz. 14.00
KS Panki - Zieloni Żarki
Warta Mstów - Unia Rędziny
Jedność Boronów- Stradom Częstochowa
Amator Golce - MKS Myszków
MLKS Woźniki - Pogoń Kamyk
Olimpia Truskolasy - Unia Kalety
Grom Cykarzew - Piast Przyrów
Gmina Kłomnice - Liswarta Krzepice
Kolejka nr 13 – 2/3 listopada – godz. 14.00
Liswarta Krzepice - KS Panki
Piast Przyrów - Gmina Kłomnice
Unia Kalety - Grom Cykarzew
Pogoń Kamyk - Olimpia Truskolasy
MKS Myszków - MLKS Woźniki
Stradom Częstochowa - Amator Golce
Unia Rędziny - Jedność Boronów
Zieloni Żarki - Warta Mstów
Kolejka nr 14 – 9/10 listopada – godz. 14.00
KS Panki - Warta Mstów
Jedność Boronów- Zieloni Żarki
Amator Golce - Unia Rędziny
MLKS Woźniki - Stradom Częstochowa
Olimpia Truskolasy - MKS Myszków
Grom Cykarzew - Pogoń Kamyk
Gmina Kłomnice - Unia Kalety
Liswarta Krzepice - Piast Przyrów
Kolejka nr 15 – 16/17 listopada – godz. 13.30
Piast Przyrów - KS Panki
Unia Kalety - Liswarta Krzepice
Pogoń Kamyk - Gmina Kłomnice
MKS Myszków - Grom Cykarzew
Stradom Częstochowa - Olimpia Truskolasy
Unia Rędziny - MLKS Woźniki
Zieloni Żarki - Amator Golce
Warta Mstów - Jedność Boronów
Partnerzy Klubu Sportowego Panki w 2019 roku:
Najbliższa kolejka 19 |
dzisiaj: 438, wczoraj: 154
ogółem: 2 929 041
statystyki szczegółowe