Panki wygrały mecz z Pogonią Kłomnice 6:1...

Bramki dla Panek:

Tomek Pasieka x3
Paweł Labocha x2
Marcin Pietrzak x1

Od początku meczu widać było, że piłkarze z Panek, chcieli udowodnić, że porażka z Krzepicami, była wypadkiem przy pracy. Już w pierwszym kwadransie Tomasz Pasieka wyprowadził Panki na prowadzenie, wykorzystując to, że golkiper Kłomnic wypuścił piłkę po strzale Bartka Nahajowskiego. Kilka minut później Pasieka strzelił drugą bramkę, tym razem dobijając strzał Rafała Kozaka. Około 30 minuty po bardzo ładnym strzale zza pola karnego, gola zdobył Paweł Labocha, który chwilę później strzelił także drugą bramkę w meczu. Do przerwy rezultat spotkania wynosił 4-0 dla Panek. Na początku drugiej połowy bardzo dobre podanie Łukasza Kozaka, wykorzystał Pasieka, który tym samym skompletował „hat-tricka” w meczu. Na 6-0 strzelił Marcin Pietrzak, który z najbliższej odległości dobił piłkę, która po strzale, wprowadzonego chwilę wcześniej, Sebastiana Lubana odbiła się od poprzeczki. Tuż przed gwizdkiem kończącym spotkanie, Pogoń strzeliła gola honorowego.
KS Panki – Pogoń Kłominice 6-1