Wyszukiwarka

Aktualności

Pechowa porażka z Orkanem

• autor: admino, 2009-10-24 17:40
Pankowscy zawodnicy, mimo świetnego początku meczu, przegrali z Orkanem Rzerzęczyce 4:5...
Dzisiejszy mecz Panki zaczęły bardzo. Od samego początku atakowały na bramkę Orkana. Swoją przewagę potwierdziły, gdy po bardzo dokładnej wrzutce Tomasza Pasieki, główką gola strzelił Dawid Chrzęstek. Nie upłynęło pięć minut, a po fantastycznym rajdzie i minięciu kilku rywali, na 2:0 podwyższył Nahajowski. Nic nie zapowiadało, że zawodnikom KSu może się coś złego w tym spotkaniu przydarzyć. Nagle jednak sytuacja boiskowa zmieniła się o 180 stopni. Po problematycznym rzucie wolnym i błędzie bramkarza, Orkan strzela kontaktową bramkę, chwilę później wyrównuje, a tuż przed końcem pierwszej połowy, Rzerzęczyce, po wrzutce z rzutu rożnego, strzelają trzecią bramkę.
Od początku drugiej połowy Panki próbowały wyrównać, ale to jednak przyjezdni strzelili następnego gola. Mimo to gracze KSu się nie załamali. Na piętnaście minut przed końcem na 3:4 strzelił Nahajowski, a w doliczonym czasie gry, po wrzutce w pole karne, wyrównał Rafał Olczyk. Gdy wydawało się mecz zakończy się podziałem punktów, sędzia odgwizdał niesłuszny rzut wolny dla Rzerzęczyc. Z ok. 40 metrów zawodnik Orkana strzelił w samo okienko.
KS Panki – Orkan Rzerzęczyce 4:5