Wyszukiwarka

Aktualności

Remis w ostatnim meczu kontrolnym

• autor: admino, 2010-03-27 19:17
W ostatnim sprawdzianie przed rundą wiosenną, Panki podejmowały wicelidera A-klasy grupy drugiej - Sokół Olsztyn.  Rozegrany w Przystajni mecz zakończył się sprawiedliwym remisem 1:1...

Pierwsza połowa nie obfitowała w wiele sytuacji podbramkowych, akcje toczyły się głównie w środkowej części boiska, przez co do przerwy rezultat meczu wynosił 0:0.
Po zmianie stron obraz gry nie uległ wielkiej zmianie, lecz zaczęły padać bramki. Pierwsi strzelanie rozpoczęli Olsztynianie. Około 60. minuty zawodnik Sokoła oddał strzał zza pola karnego, nie najlepsza interwencja Mateusza Mońki i nasi rywale objęli prowadzenie. Panki próbowały szybko odrobić straty, jednak "szarpane" akcje KS'u nie stwarzały wielkich problemów Olsztynowi. Około 80 minuty w bocznym sektorze boiska sfaulowany został Michał Mirek. Po bardzo ładnej wrzutce Bartosza Nahajowskiego i "główce" Grzegorza Kemusia piłka wpadła do bramki Olsztynian. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie.
KS Panki - Sokół Olsztyn 1:1