Wyszukiwarka

Aktualności

Pewne 3 punkty na początek rundy

• autor: kacper, 2010-04-04 00:37
Pankowscy piłkarze meczem z drużyną Płomienia Czarny Las zainaugurowali rundę wiosenną sezonu 2009/2010. Jako, że mecz przypadł na Wielką Sobotę, licznie zgromadzeni kibice spodziewali się wielkiego widowiska. I nie pomylili się...
Od początku spotkania nasi zawodnicy narzucili rywalowi swój styl gry dokumentując to uzyskaniem szybkiego prowadzenia. Pierwszą "wiosenną" bramkę dla KS'u zdobył Marcin Pietrzak po typowym dla niego strzale w długi róg. Na kolejne bramki nie trzeba było długo czekać. Po centrze Rafała Kozaka piłka odbiła się od słupka i  mieliśmy 2-0. Chwilę później trzecią bramkę dla Panek zdobył Łukasz Kozak. Jeszcze przed przerwą Łukasz dołożył kolejne trafienie wykorzystując dośrodkowanie swojego młodszego brata Rafała i mieliśmy do przerwy 4-0 dla KS Panki. Podsumowując pierwszą część gry warto podkreślić dobrą grę braci Kozaków, którym w dużej mierze powinno zawdzięczać się tak wysokie prowadzenie gospodarzy. Przewaga przed drugą częścią gry mogła być jeszcze okazalsza, niestety skutecznością nie grzeszył drugi z naszych snajperów - Tomasz Pasieka.

Po dobrej grze i 4 golach w pierwszej odsłonie nikt z obecnych na stadionie nie miał wątpliwości, iż 3 punkty "zostaną" w Pankach. Jednak chwilę po wznowieniu meczu to drużyna gości cieszyła się ze zdobytej bramki. Nie najlepiej w tej sytuacji zachował się nasz blok defensywny. Kilka minut później, za sprawą samobójczego trafienia piłkarza gości mieliśmy już 5-1 dla Panek. Płomień odpowiedział jeszcze drugą bramką ok. 70 minuty, ale to wszystko na co było stać gości tego dnia. Około 75 minuty wynik meczu ustalił Paweł Labocha po asyście Grzegorza Kemusia. Na uwagę zasługuje fakt, iż w dzisiejszym meczu w naszej drużynie zadebiutowało w meczach o punkty trzech nowych graczy : Karol Zdunek, Adam Jelonek oraz Mariusz Smołka.

Dzięki zasłużonej i efektownej wygranej zawodnicy KS Panki wskoczyli na drugą pozycję w tabeli i w dobrych humorach mogą zasiąść do świątecznych stołów. Z optymizmem możemy wyczekiwać kolejnego spotkania jakim będą derby powiatu na boisku w Golcach z tamtejszym Amatorem.

KS PANKI 6-2 PŁOMIEŃ CZARNY LAS