Wyszukiwarka

Aktualności

Przerwany mecz

• autor: admino, 2010-05-08 18:48

Mecz pomiędzy Pankami a Krzepicami z powodu obfitych opadów deszczu został przerwany po dwudziestu minutach (przy wyniku 0:0). Nowy termin tego pojedynku nie jest jeszcze znany.

Panki zaczęły spotkanie w składzie:
Kamil Pilarz - Robert Hyra, Maciej Furmanek, Grzegorz Kemuś, Adam Jelonek, Bartek Nahajowski, Paweł Labocha, Marcin Pietrzak, Rafał Kozak, Łukasz Kozak, Tomasz Pasieka.
Ławka rezerwowych: Mateusz Mońka, Mateusz Sochacki, Adam Olczyk, Dawid Chrzęstek, Karol Zdunek, Mariusz Smołka, Michał Mirek.

• Komentarzy [13]
  • czytano: [850]

autor: ~anonim 2010-05-08 21:08:21

avatar Wręczyca 2:2 Kiedrzyn, teraz wszystko w naszych rękach!

autor: ~oksza 18 2010-05-08 22:19:46

avatar dokładnie

autor: ~Vins 2010-05-09 00:28:13

avatar Hehe przerwali mecz po obfitych opadach deszczu? czy już sie wam zdążyło boisko zalać ? :D

autor: ~Piłkarz 2010-05-09 01:35:43

avatar Napewno damy z siebie wszystko zeby zrobic ten awans bo mamy bardzo duze szanse!!!

autor: ~adi 2010-05-09 02:39:51

avatar wygrac wszystko do konca i na nikogo sie nie musimy ogladac - jestesmy w "O"

autor: ~Br.1 2010-05-09 12:23:41

avatar Nie powinno być wogóle tego meczu, murawa była jak pływalnia, ale ktoś mógł powiedzieć że boisko nam sprzyjało.

autor: ~Orzeł~Fan 2010-05-09 16:14:27

avatar a i tak nie awansujecie do Klasy O.

autor: ~:) 2010-05-09 16:35:10

avatar dalej Panki do boju po Okręgówkę!!!

autor: ~adi 2010-05-09 17:28:37

avatar 3 druzyny z gminy wreczyca zagrozone spadkiem :) oby sie utrzymaly

autor: ~anonim 2010-05-09 21:11:43

avatar Orzeł czekamy na was..!!

autor: ~kkk 2010-05-09 23:19:08

avatar komentatorzy wyluzujcie. panki mają jeszcze 8 meczów do rozegrania. skoro orzeł się potknął, to ks też może, czego oczywiście nie życzę. nie ma co wybiegać w przyszłość i gadać o okręgówce. najważniejszy jest następny mecz. kspanki 4 ever. pozdro dla prawdziwych kibiców, a nie internetowych krytyków

autor: ~adi 2010-05-10 01:09:13